Partner chtěl holčičku, čekáme chlapečka, nehlásí se k nám. Co teď?

janula3005
14. srp 2018

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda někdo jako já má problémy s partnerem tedy otcem dítěte nenarozeného. Jsem v pátém měsíci těhotenství a otec dítěte zjistil že čekáme spolu kluka. A přestal komunikovat a přispívat na výbavičku pro malého protože si přál holčičku. Nechceš s námi už mít nic společného. Protože jsem zjistila že má náhradu a nechce aby se to dozvěděla. Nevím jak dál a kam se obrátit. Děkuji moc za odpovědi

ivular
14. srp 2018

@janula3005 Přidejte se do zdejší skupiny Maminky samoživitelky. Je tam spousta maminek, které zůstaly samy už během těhotenství. Dají Vám praktické rady.
Hodně sil!

ariadna12
14. srp 2018

Hlavne na soud (urceni otcovstvi, alimenty, prispevek na vybavicku). A zkusila bych se poradit na socialce ohledne davek, na co bys mela narok a jak to zaridit. A pozadat rodinu o pomoc, svoji i jeho. Vi treba jeho rodice, ze cekas jejich vnuka? Jinak nezda se mi pristup tatinka ditete v poradku, ale to urcite i tobe. Hodne stesti

janula3005
autor
14. srp 2018

@ariadna12 jeho rodina je na h...... i moje 😥

katkatris
14. srp 2018

@janula3005 S výbavičkou to nemusíš nějak přehánět, dá se pořídit i z druhé ruky a v pěkném stavu. Zajdi si na OSPOD a tam ti poradí co a jak a kde podat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru