• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Píše se do těhotenské průkazky pohlaví dítěte?

20. dubna 2009 
Ahoj,
nevíte některá jestli se píše do průkajdy pohlaví dítěte?
4. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, o tom jsem ještě neslyšela, že by se tam psalo, myslím si, že ne... já ho tam taky nemám uvedený :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se tam nepíše...
4. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, neviem ako je to u vas v cechach, ale u nas je u niektorych lekarov problem aj prezradenie pohlavia, tak si nemyslim, ze by to pisali do preukazu.
4. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to tam doktor nakreslil...ale až po tom,co jsem mu řekla, že to chceme vědět...ale asi jen tak pro sebe, aby příště věděl :wink:
4. únor 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mám na to kolonku v knižke, len ja usím ešte chvíľku počkať, kým bude táto kolonka vyplnená... Mojej sestre ju lekár vyplnil, no ona tú značku nepoznala :grinning: :grinning: :grinning: a volala mi že čo to znamená. A tak som vedela skôr ako ona, že bude mať chlapčeka...a aj mala.
4. únor 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak co já vim, tak se to nepíše. Ani na to kolonku v průkazce nemám. Hlavně si i myslim, že je to hloupost psát..to že nám to dr. řekne je jen tak pro info, pro jeho nějaký potřeby je to naprosto nepotřebnej údaj, a co když by se náhodou narodilo druhý pohlaví, tak proč to mít někde napsaný.. Myslim, že ani jeden z dr. co mi řikali pohlaví si to ani nikam k sobě nepsali.
4. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
V mojí průkazce to určitě není, když to ani doktorka pořádně neviděla :wink:
27. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v průkazce napsáno: "končetiny 4", tak možná to značí pohlaví :grinning:
8. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim, ze jsem to tam po ultrazvuku mela namalovany, jako znak pro holku
8. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
V průkazce to nemám a ani se mě doktorka neptala jestli víme pohlaví :wink: myslím, že to není důležitý...
8. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
V průkazce ne, ale doktorka to měla v kartě poznamenané.
8. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam mám značku holčičky...ale ne přímo v průkajdě, ale mám tam připnutý papírek a tam to je..... :wink:
8. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to v tehu preukaze nemala a my sme ani pohlavie nechceli vediet :grinning:
20. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek