Placenta na přední straně, nízko nasedající. Zkušenost?

tynulkaxix
25. srp 2013

Ahoj holky. Dnešní ráno nic moc. Zjistila jsem, že slabě krvácím, spíše jen špiním, slabé bolesti v podbříšku. Jsem 13+4tt. Okamžitě jsme pro jistotu jeli na pohotovost. Doktor mě vyšetřil, miminko je naštěstí v pořádku, jen mi řekl, že mám hodně nízko posazenou placentu, že se to občas stává. To slabí krvácení mám prý z tý placenty. Máte s tím někdo zkušenost?? Nevím co si o tom mám myslet. Čeho všeho se mám vyvarovat. Dokonce mi zakázal i pohlavní styk. Děkuju

speedygon
25. srp 2013

No, je tam riziko, že by mohla být přes porodní cesty a miminko by potom muselo jít CS...ale většinou se postupem času posune spíše nahoru a je to dobré...toto měla i kamarádka, měla kvůli tomu dokonce rizikové, ale potom se jí právě placenta posunula nahoru a žádná omezení neměla...tak uvidíš....Zatím nezbývá, než dodržet režim, co nařídil dr....

tynulkaxix
autor
25. srp 2013

děkuju za uklidnění 🙂 doufám, že se mi taky posune nahoru a bude vše v pořádku 🙂

speedygon
25. srp 2013

@tynulkaxix hlavně ten klidový režim a snad to bude dobré 🙂 Ona se Ti taky může placenta ještě přemístit na zadní stranu...já ji taky měla nejdříve vepředu a potom už vzadu 😀

eloana
25. srp 2013

@tynulkaxix ahoj take jsem mela ve 2 tehotenstvi....a vzdy se zedla. Doporucuji klidovy rezim, to znamena zadny sex a nic tezkeho netahat

tynulkaxix
autor
26. srp 2013

@speedygon koukám že si ji měla pěkně neposednou :D
Holky díky moc, od včerejška jsem si řekla, že se nebudu nervovat a hlavně budu odpočívat, protože mi to za to nestojí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru