Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Placenta na přední straně, nízko nasedající. Zkušenost?

tynulkaxix
25. srp 2013

Ahoj holky. Dnešní ráno nic moc. Zjistila jsem, že slabě krvácím, spíše jen špiním, slabé bolesti v podbříšku. Jsem 13+4tt. Okamžitě jsme pro jistotu jeli na pohotovost. Doktor mě vyšetřil, miminko je naštěstí v pořádku, jen mi řekl, že mám hodně nízko posazenou placentu, že se to občas stává. To slabí krvácení mám prý z tý placenty. Máte s tím někdo zkušenost?? Nevím co si o tom mám myslet. Čeho všeho se mám vyvarovat. Dokonce mi zakázal i pohlavní styk. Děkuju

speedygon
25. srp 2013

No, je tam riziko, že by mohla být přes porodní cesty a miminko by potom muselo jít CS...ale většinou se postupem času posune spíše nahoru a je to dobré...toto měla i kamarádka, měla kvůli tomu dokonce rizikové, ale potom se jí právě placenta posunula nahoru a žádná omezení neměla...tak uvidíš....Zatím nezbývá, než dodržet režim, co nařídil dr....

tynulkaxix
autor
25. srp 2013

děkuju za uklidnění 🙂 doufám, že se mi taky posune nahoru a bude vše v pořádku 🙂

speedygon
25. srp 2013

@tynulkaxix hlavně ten klidový režim a snad to bude dobré 🙂 Ona se Ti taky může placenta ještě přemístit na zadní stranu...já ji taky měla nejdříve vepředu a potom už vzadu 😀

eloana
25. srp 2013

@tynulkaxix ahoj take jsem mela ve 2 tehotenstvi....a vzdy se zedla. Doporucuji klidovy rezim, to znamena zadny sex a nic tezkeho netahat

tynulkaxix
autor
26. srp 2013

@speedygon koukám že si ji měla pěkně neposednou :D
Holky díky moc, od včerejška jsem si řekla, že se nebudu nervovat a hlavně budu odpočívat, protože mi to za to nestojí 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli