Plodová voda bez kontrakcí

3neznama3
7. lis 2016

Ahojte, chtela jsem zeptat jestli s tim mate nekdo zkusenost. Praskla mi plodova voda kde jsem ihned jela do porodnice. Nechali si me tam dva dny, kde plodova voda nebyla prokazana. Byla jsem v 35 tt a za dva dny budu v 36 tt. Ted mam taky problemy s tvrdnutim bricha, vytokem a bolesti zad. Mate s tim vsim nekdo zkusenosti a jak se darilo diteti, ktere se narodilo kolem 36 ty.

alli81
7. lis 2016

@3neznama3 malý se narodil 36+1 a vše v pořádku..jen měl silnější žloutenku, tak jsme se vraceli i zpátky do porodnice..

lajla
7. lis 2016

@3neznama3 to co popisujete patří k běžným"problémům", držíte v celku,neni důvod abyste rodila driv..nebo? Plodovka nebyla prokázána

hz
7. lis 2016

@3neznama3 chapu dobre, ze odtekla vsechna plodova voda?

lucikpraha
7. lis 2016

Mě dvakrát odtekla plodovka bez kontrakcí 2 porody🙂 U obou si mě nechali v porodnici a zkoušeli vyvolávačky u první se vyvolávačkou povedlo ke kontrakcím u druhé ne... ale oba zkončili sekcí.... Tož mé zkušenosti z plodovkou bez kontrakcí bohužel... Jinak mě se obě narodily v 38 týdnu

lajla
7. lis 2016

@hz kdyby ano...tak snad dr nejsou blbci a neposlou ji domu... každopádně to.by poznala i sama... břicho je jiné

hz
7. lis 2016

@lajla zazila jsem na vlastni kuzi odtok plodovky, tak vim..
jen mi to proste nejde do hlavy-pochopila jsem to tak, ze odtekla veskera plodovka, ale dva dny nato v porodnici nic nedelali a jeste cekaji..? sorry, ale ten popis zakladatelky nejak moc nechapu.. mela jsem totiz zato, ze kdyz odtece veskera plodovka, tak do nekolika hodin/dni zacnou porod vyvolavat....

lajla
7. lis 2016

@hz právě proto si myslím, že si to myslela,ze to byla plodovka...kdyby odtekla cela, dr to poznají, dělá se utz... každopádně by ji domu fakt neposlali...ano porod by se musel vyvolat
Spíš i špatný popis situace, souhlasim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru