Pocit ,,vím to", měly jste ho taky?

wiccaxxx
19. říj 2014

Zdravím maminky i nastávající maminky,
neřekla bych že se s přítelem snažíme o miminko,necháváme tomu volný průběh.Jen já už mám asi 7 dní zpoždění,což není u mě nic divného.Test si budu dělat v pondělí.Ale už několik dní mám takové silné tušení že jsem těhu.Dokonce jsem se jednou ráno probudila s tím že jsem měla dvě čárky.Jenže kolem mě je teď baby boom a tak nevím jestli si to spíš jen nepřeji a mé podvědomí si ze mě nedělá srandu.Měla jste některá takový pocit? Příznaky by nějaké byly,ale taky ještě může jít o menstruaci.

holubice.petra
19. říj 2014

Tak ta prve vubec nevim ci tim chces rict...a za druhe vsechny priznaky tehotenstvi ma jszda druha sazilka a pak velke zklamani...nicmene ti preji hodne stesti

ally8
19. říj 2014

@wiccaxxx Já ten pocit měla u toho, že vím, že to bude holka a byla 😀 Takže věř svým pocitům,ale je fakt, že už jen to, že na to víc myslíš tě může trošku ovlivňovat. Tak at se zadaří 😉

v2e2rka
19. říj 2014

Já jsem ten pocit měla dvakrát, a roční syn běhá venku s babičkou a mrně se kutálí v bříšku =) Prostě jsem na sebe koukla ráno do zrcadla a věděla to. Jinak skoro žádné příznaky jsem neměla, kromě pár dní vynechání menstruace, v prvním těhotenství to bylo po vysazení HA, takže nic divného a teď při druhém jsem ještě neměla po porodu pořádně ustálený cyklus.

mydvaapes1
19. říj 2014

Já ten pocit měla taky a dospělo to do té fáze, že když byl test negativní, nemohla jsem tomu uvěřit, nedalo mi to a po nějaké době ho lovila z koše 😀 a opravdu jsem se nemýlila, byl tam duch 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru