• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podezření na mimiděložní těhotenství, máte zkušenost?

20. dubna 2013 
Maminky jsem v 6týdnu těhotenství a miminko stále nikde v děloze není vidět :frowning2: Už týden mě děsí mimiděložním těhotenstvím. Hodnotu v krvi mám hodně vysokou. Nic mi není nemám žádné větší bolesti nebo dokonce krvácení. Máte některá zkušenost :frowning2: Mám za 2 dny příjd na kontrolu a jestli tam zase nic nebude už jedu do špitálu ... Mám strach velký. Krom toho mám doma malé dítě a asi se tam zblázním. Nemám už žádnou naději v sobě. Nevěřím tomu že v pondělí se už ukáže když se neukázal do 6 týdne ....
20. dub 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna tiež strašili ,ale možeš byt kratšie tehotná ako 6 týž. navyše mali skor zistit či sa ti HCG zvyšuje opakovanými odbermi, kludne by som počkala aj týžden, kým sa tam niečo objaví, nevzdávaj sa :slight_smile: držím palčeky
20. dub 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pokud tě pošlou do nemocnice, tak stejně tě budou ještě nějakou dobu pozorovat, brát ti krev a dělat testy na HCG. Já jsem mimoděložní těhotenství měla před dvěma roky. Ale přesně v jakém týdnu jsem nevěděla, na kontrolu jsem chtěla jít až za pár týdnů, aby to bylo jisté, jenže mezi tím mě začalo šíleně bolet v podbřišku a krvácela jsem. Jakmile jsem dojela k doktorce, volala mi záchranku a ještě ten den mi dělali laparoskopii a mimoně mi odstranili. Tímto tě ale nechci strašit, určitě bys naději mít měla, když říkáš, že ti není nijak špatně, nekrvácíš a pod...
20. dub 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Popravdě mi to nedalo a byla jsem u jiného doktora na další názor. Ten mi řekl to stejné jako ten můj ale s tím rozdílem že on tam něco našel ale řekl že nezaručuje že to je ono. Ano mě nic není sem tam mě jen píchne v podbříšku ale jen lehce a to je myslím normál při těhotenství. Moc bych si přála aby mi dal ještě v pondělí další šanci a řekl že tomu dáme ještě do pátku ale pochybuju hormon je moc vysoko a jesli se prcek neukáže :frowning2: Moc to ale nechápu, co jsem četla na internetu tak se čekalo i do 8týdne a já ten týden přece jen mám ...
20. dub 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajab jak jsem psala, pokud tě pošle do nemocnice, nemusí to znamenat, že tě hned budou operovat. Oni určitě počkají a budou tě sledovat. Tvůj doktor se jen jistí, aby se ti něco nestalo, tak bude líp, když tam budeš pod dohledem. Už jsem četla o hodně případech, kdy po týdnu v nemocnici tu dotyčnou propustili, protože se mimčo najednou ukázalo...
20. dub 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuju :slight_smile: to by bylo super. Jen by mě nejvíc ničala ta nemocnice, kdo je má rád že :unamused: a hlavně když mám doma 2 roční dítě a prostě jednoduše mi bude smutno. Budu tam jen takl nečině ležet a čekat.
20. dub 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajab já vim, chápu to, já nesnášim nemocnici, když jsem byla těhotná a trošku jsem krvácela, šla jsem na pohotovost, tak mi řekli, že si mě tam nechají, aniž by mě vyšetřili. Řekla jsem, že si radši odpoledne zajdu ke svýmu gynekologovi a zase jsem jela domů :grinning: Museli si myslet, že jsem padlá na hlavu, ale naštěstí to nic špatnýho nebylo. A to jsem doma prcka neměla...Ono je prý to mimoděložní těhu hrozně nebezpečný, když se nepodchytí včas víš? Mohlo by to ohrozit tebe
20. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím pán doktor mě to včera taky vysvětloval. Podepsala jsem reverz - nechtěla jsem tam zůstat. Ale jestli se do pondělka něco nezmění už mě nic nezachrání a musím tam být. Děkuju moc za rady :wink:
20. dub 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek