Pohlaví miminka podle těhu příznaků, co si o tom myslíte?

mooncicak
14. črc 2014

Ahojky maminy.🙂 Tak jsem se dočetla, že čim ménně je ženě v prvnim trimestru zle a má málo, či (jako já) žádné těhu přiznaky, tim spiš bude mit chlapce a naopak, čim víc ženě je zle, atd. tim spiš bude mit holčičku? Co si o tom myslite?:D🙂

sarriku
14. črc 2014

Mě v prvním trimestru špatně nebylo, jen jsem se cítila hodně unavená a nic moc jsem nejedla. Čekám chlapečka.
Tuhle teorii znám akorát s tím, ze kterého vaječníku šlo vajíčko, podle toho bude míň špatně.

bajana
15. črc 2014

Ako všetky iné podobne teórie,aj táto je samozrejme hlúposť...ja som bola okrem bolavych prs úplne bez priznakov a bude to dievcatko...mam to po mamke, ona mala takéto obe tehotenstva a mam brata...svagrova na tom bola podobne a tiež ma parik, sefova prezvracala 1.trimester a ma syna...takze ostava len čakať na UTZ v na konci 1.trimestra 😉

lenus202
15. črc 2014

Já prozvracela celý těhotenství a máme kluka, pohlaví se pozná až podle ultrazvuku 😉

agneszka
15. črc 2014

Zv racim stale,vlastne denne.Cekame dve holky,jsem 20 tyden🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nonnni
15. črc 2014

@mooncicak prvni dve tehotenstvi mi nebylo vubec nic, nezvracela jsem ani jednou. Ve tretim tehotenstvi zvracim jeste ted, i kdyz uz ne s takovou vervou. Ale tak do 19. tydne to bylo na dennim poradku...vsechny deti jsou holcicky 🙂

bubbi
15. črc 2014

Asi takhle, já nezvracela vůbec, máme holku, kamarádka objímala WC do devátého měsíce, mají kluka 😉

chris_n
15. črc 2014

haha... nevěřím na žádné tyhle povídačky. Jinak bych měla kluka 😀

pavlapl
15. črc 2014

u první holky jsem 4 měsíce zvracela u kluka vůbec nic a teď u holky mi bylo zase šíleně zle 4 měsíce ale už jsem nezvracela.

martinakl
15. črc 2014

Já si myslim, že je to blbost 😀

golymetr
15. črc 2014

myslim že jsou to jen pověry,mě při 3těhu bylo špatně do 5 měsíce a měla jsem kluky ted při tomhle těhu mi nebylo nic od začátku a čekáme o5 kluka 😀 takže je lepší neupínat se na povídačky

loafeer
15. črc 2014

Obě těhotenství jsem až do druhého trimestru proležela, jak mi bylo zle, máme kluka a ddruhého čekáme:o)

jamia
15. črc 2014

Koukám, že jsi těhotná čerstvě, tak to tě čeká ještě spousta objevování blbin a pověr 😉 Čekám dceru a v těhotenství jsem velké obtíže neměla. Taky se říká, že holčičky ubírají maminkám krásu, že chlapečci dělají špičatější břicho, no a nejvíc mě baví výpočet podle stáří krve 😀

palomitacheca
15. črc 2014

@mooncicak sice jsou to povery, ale u me to sedelo 🙂 poprve mi bylo trosku zle jen 3x kolem 14.tydne, jinak jsem vubec nemela tehotenske priznaky. 2x mi cizi zensky podle tvaru bricha rekly, ze to bude urcite kluk. Navic jsem nemela chut na cokoladu, radsi jsem si dala slane chipsy - to pry byva u kluka a kluk se narodil 🙂 podruhe jsem pohlavi znat nechtela - uz od zacatku se mi delalo zle, preslo to kolem 12.tydne, mela jsem strasnou chut na ovoce a cokoladu, celkove bylo tohle tehotenstvi uplne jine a ja doufala, ze se dockam vysnene holcicky. Holcicka se narodila 🙂 sice tem poveram neverim, ale jsem rada, ze u me odpovidaly skutecnemu pohlavi deti 😀

maia74
15. črc 2014

@mooncicak mně podle všech babských rad vycházel chlapeček, nebylo mi zle, neměla jsem chuť na sladký, pořád mi byla zima na nohy, nemám žádné bříško a pleť mám jak vymalovanou, všichni mi říkali jak jsem zkrásněla a bum - bude to holka!!!

pisjutynka
15. črc 2014

Podle mě je to blbost 🙂 mě nebylo špatně ani jednou a mám holčičku. Všichni v okolí mi podle příznaků předpovídali kluka, takže mě pěkně nahlodali. Když nám pak dr na screeningu řekla, že to bude holčička, musela nám to 2x zopakovat, pže jsme mysleli, že špatně slyšíme 🙂 navíc jsem měla strašně čistou a pěknou pleť, jako nikdy předtím, takže na mě to určitě nesedělo 🙂

marecekavendulka
15. črc 2014

@mooncicak to je kravina 😀

maybe72
15. črc 2014

mám dvě lentilky, u první jsem ani nevěděla, že jsem těhotná, nevolnosti se mi úplně vyhnuly a u druhé jsem celodenními nevolnostmi trpěla až do konce pátého měsíce... Tak nevím, stejně je to fuk, jestli slečna nebo kluk... 😉

zulitvi
15. črc 2014

Tak mě zle nebylo vůbec, ale zase jsem měla obličej uplně opupínkovaný, takže mi všichni tipovali holčičku. Podle tvaru břicha zase kluka. Pode stáří krve nám taky vyšel kluk a podle ještě něčeho, co si už nepamatuju, tak taky kluk .. no a narodil se Veny.

verushe20
15. črc 2014

Mě zle nebylo téměř vůbec a čekám holčičku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru