Pohlaví miminka. V kterém tt vám Dr. řekla?

micicicicinka
3. bře 2023

Zdravim jen nezávazný otázka v kolikatem týdnu vám Dr. Pověděl/a pohlaví miminka

krisstina93
3. bře 2023

U prvních dvou odhad ve 12tt a vyšlo to, ale nebrala sem to jako tutovku, u třetího až někdy 21tt, nebylo to dřív vidět.

palja
3. bře 2023

@micicicicinka u první až ve 32tt, dřív to nikdy vidět nešlo a u druhé ve 12tt

itgro
4. bře 2023

První až 20 týden a druhy 13 týden pak 20 potvrzení 😊

teryem
4. bře 2023

@micicicicinka u obou v tom 13. týdnu na screeningu

izz76
4. bře 2023

U první až na posledním ultrazvuku asi ve 32tt, u druhé ve 12tt,ale nebyla to pravda,ta se ukázala v 16tt.

ladyhacek
4. bře 2023

U staršího až ve 30 týdnu, nebylo to vidět. U mladšího mi ve 13tt řekli, že je brzo. Podle fotky jsem poznala, že to bude kluk.
No a ve 20tydnu to potvrdili

andelka
5. bře 2023

U prvních dvou s pravděpodobností 80% v 18-20tt, potvrzeno v 21 a 23 TT. U třetího s jistotou ve 12tt. Všechno kluci.

chlapecektehu
5. bře 2023

V 13 TT říkali že to bude kluk a v 16tt potvrzeno mojí gynekoložkou a mám ročního chlapečka 🤗

teate
5. bře 2023

V 17tt. Na screeningu ještě nechtěla. 🙂

micicicicinka
autor
5. bře 2023

Super ja prave ze u prvního mi to povedeli až na genetice v čB pac Dr to neslo malá ji nechtěla nic ukázat a jelikož už je to 7 let co sem byla takhle naposledy tak si nejsem jistá předem dekuji 😂😂 ať vám to všem roste a děla samou radost

daasqua
5. bře 2023

Až v 34tt jiná doktorka, protože u mého doktora jsem nechtěla platit drahý VIP poplatek a jednali pak se mnou jako v póvlem a pohlaví nechtěli říci, i když bylo krásně vidět.

lilian2111
5. bře 2023

U všech tří ve 13 tt na prvním screeningu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru