Pohlaví dítěte. V kterém tt. Vám řekli pohlaví?

28. lis 2019

Čaute, v kterém tt vám řekli pohlaví s úplnou jistotou?
A může se pohlaví i zmenit?

jade85
28. lis 2019

Nám až na druhém screeningu, takže nějaký 21 nebo 22tt, už nevím. V 18tt můj gynekolog nechtěl říct 🙂 pohlaví je dané už při početí, takže změnit se fakt nemůže, ale doktoři se samozřejmě můžou splést, jistota je až po porodu 🙂 ale u nás se teda nespletli. Paní doktorka hned říkala, že vidí mezi nožičkama něco, co tam holčičky nemívají 🙂

lieselmeminger
28. lis 2019

S úplnou jistotou u porodu. 😃 Jinak odhad cca od 18 tt mám dojem - od té doby to všichni potvrzovali.
A pohlaví se změnit nemůže. 😃 Může se tak maximálně špatně odhadnout.
Ultrazvuk je vždycky jen odhad, pokud není test z krve, jistota je až když je dítě na světě.

gruyerre
28. lis 2019

Řekli nám ve 12.tt že asi kluk, pak už jen potvrzovali na každém ultrazvuku. Od 20.tt už si byli celkem jistí. S úplnou jistotou to budeš vědět až po porodu. Pohlaví se změnit nemůže, to už je dané při vzniku embrya, akorát to na ultrazvuku může vypadat všelijak a doktor se může splést, takže se občas stává, že se narodí dítě neočekávaného pohlaví

nanyh
28. lis 2019

Dnes mi v 16tt doktorka řekla 😊

jituli84
28. lis 2019

Nám na prvním screenu a úak i na druhem, je to jak u koho 🙂

barcachejn
28. lis 2019

Jsem ve 20tt a stale nevime :D :D 🙂 ale pristi tyden mame druhy velky screening tak doufame ze uz budeme vedet 🙂 ale jak je uvedeno vyse jistotu budes mit stejne az u porodu 🙂

puhelin
28. lis 2019

38+4 a 40+4. Nechteli jsme pohlavi znat az do porodu. Moc to vsem doporucuju.

miaelle90
28. lis 2019

@puhelin taky. Nejmilejší překvapení v životě 🙂

lilian2111
28. lis 2019

Vždy ve 13 týdnu a nezměnilo se. Narodilo se to co řekli 🙂

theuska29
28. lis 2019

Noooo, doktor nám řekl až ve 20tt, že čekáme holčičku. Po tři kontroly ji potvrzoval. Ve 30tt uviděl na mžik kuličky a od té doby schováno. Takže u porodu vesměs překvapení v podobě kluka 😅 Příští těhotenství nebudu ničemu věřit, když ta holka měla být na jisto podle doktora 😂

hanulinka77
28. lis 2019

Pokaždé ve 13tt a sedělo 🙂

mariegroth
28. lis 2019

Muzes si udelat genetiku a pres krevni testy ti to reknou. A to se dela cca 12 tyden tusim

andelka
28. lis 2019

Poprvé a podruhé tip na 80% v 16 a 20tt, potvrzení na 99,9% ve 23 tt. Potřetí na 90% v 11tt , ve 14 tt potvrzení.

barulina
28. lis 2019

15 tt u obou deti. Mam nestydqte decka :D

andelka
28. lis 2019

Mám tři kluky teda. Ještě jsme čekali holčičku, to vím ale jen z genetiky po potratu. Při NT screeningu ve 14 tt to bylo 50:50, napřed řekli že spíš kluk, a jak se jinak natočilo, tak že spíš holka.

anezka22
28. lis 2019

Já ve všech skupinách četla jak to holky vědí od 14tt a podobně. U prvorozené nám to řekli s 85% pravděpodobností ve 24 TT a já myslela, jak je to pozdě. Haha. Teď jsme čekali až do 32 TT. Ale ono záleží na Tvém doktorovi, kde jsi na screeningu a samozřejmě na miminku, jak (ne)spolupracuje.

xtina123
28. lis 2019

Vždy v 12tt na 100%

emmanessa
28. lis 2019

nam omylem pan doktor pri 1.screeningu a mel pravdu😀takze asi14.tyden

kirakira
28. lis 2019

Já se to dozvěděla někdy v 16tt a na dalsich ultrazvucich se to akorat potvrdilo.Byla rosčapená tak doktor krásně viděl ze cekame holku

krupka3
29. lis 2019

Poprve 14tt na NT screeningu dr Vlasin Brno Prenatal. Tentokrat k nemu jdeme 13tt a verim, ze kdyz to bude jen trosku videt, budeme vedet znovu - a zrovna on se neplete 🙂

klea81
29. lis 2019

14 tt a nezměnilo se, poznala jsem i sama

klea81
29. lis 2019

@krupka3 souhlas 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru