Pohlaví podle utz. Poznáte?

jironymou1
5. čer 2020

Ahoj, dá se tady z té fotky poznat pohlaví?Nebo je to foto k ničemu 🙈🙄?

tasimia
5. čer 2020

@jironymou1 já bych tipla kluka.

jironymou1
autor
5. čer 2020

@tasimia a muzu se zeptat podle ceho?Ja totiz nikdy nevim, na co se na te fotce zamerit...jak nekdo vidi ten hrbolek nebo co... moc by me to zajimalo 🙏⚘

jironymou1
autor
5. čer 2020

@tasimia a dekuji za tip

tasimia
5. čer 2020

@jironymou1 já osobně ti neporadím, ale vzpomněla jsem si na ultrazvuk od kamarádky, zrovna dneska mi ho posílala a má ten pahorek skoro stejně a řekli jí, že to bude kluk. Jinak mrkni na net, je tam toho hodně.

mona91
5. čer 2020

@jironymou1 to muže byt i nozka... mě řekli pohlavi až někdy 26tt myslím a to bylo úplně jasné videt bílé svitivej pinda z boku a pak to ověřil ještě když zajel mezi nohy a byla videt jen pánevní kost. Kamarádky měli holky a to je krásne videt kávové zrno. Holt se musí počkat 😊 hlavně ať je zdrave

jironymou1
autor
5. čer 2020

@mona91 no ja cekam uz 7 mesic 😂😂😂 to driv porodim... jeden rika to a druhy to... 😂 proste mam takovou tryskomyš v břise, co se nechce ukazat.. vic fotek bohuzel nemam...🤷‍♀️

mona91
5. čer 2020

@jironymou1 v klidu nám se ukazoval malej furt v obličeji nechtěl ukázat co bude a pak zase ukazoval jen pindu a když mi chtěl doktor udělat fotku na 3D tak jsme měli jen prdelku protože obličej proste ne a ne ukázat 😂

jironymou1
autor
5. čer 2020

@mona91 😂😂😂 taky dobry no... holt proste, clovek musi pockat.Prala bych si to, co tipla tasimia..ale uvidime.Treba sem jeste nekdo hodi dalsi nazor 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru