Práce v těhotenství, můžou mě dát na úklid?

kolmenka
11. čer 2016

Holky co myslíte? dělám 12 ti hodinové směny. denní nebo noční. To vím že když si zažádám musejí mi dát denní a můžu požádat i o 8 hodinové směny. Ale ještě mám jednu obavu. Aby mě nedali dělat uklízečku. Musela bych uklízet cca 1000 metrů čtverečních. A to zametat, vytírat, utírat prach, mýt WC a koupelnu. Ale našla jsem vnitřní předpis firmy (viz foto) co myslíte podle toho co tam píšou můžou mě dát na ten úklid? Dost se toho bojím protože pánské WC mi smrdí už teď natož když bych byla těhotná. ptám se dopředu aby věděla co mám čekat. jak ten dokument chápete vy???

andreaandrejka
11. čer 2016

Chápu to tak, že ještě těhotná nejsi? Pokud ano, tak bych to neřešila. Zaobírala bych se tím až ta aktuální situace nastane. On totiž člověk míní, život mění 🙂

kolmenka
autor
11. čer 2016

@andreaandrejka ne nejsem ale ráda vím co mě může čekat a jak se k tomu můžu nebo musím stavět-

andreaandrejka
11. čer 2016

@kolmenka No, tak to určitě, ale nemyslím si,že práce uklízečky by byla vhodná pro těhotnou.

kolmenka
autor
11. čer 2016

@andreaandrejka Děkuji to je odpověď která mě zajímala. Ono totiž zrovna tuto práci nabídli kolegyni a ona jí přijala a potratila. Neříkám že za to může zrovna tato práce ale podle mě to není vhodné pro těhotnou. Stejně jak říkáte vy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru