• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

3. května 2017 
@riga ještě prosím? ta tableta se neplatí?
2. bře 2016 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Platí.
2. bře 2016 ve 20:05  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29 a kolik prosím ? :frowning2:
2. bře 2016 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celé ty tabletky stojí kolem 3500-5500 Kč, já jsem dostala dvakrát jen tu vypuzovací a chtěli po mě pouze 1000 Kč, ale nevím jak zohle řeší v jiných nemocnicích.
2. bře 2016 ve 20:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29 no u mne to snad vypadá taky jen na tu vypuzovací, hmmm to je radost :frowning2: moc děkuji
2. bře 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@victoireux Jojo, mě tedy nezabrala ani jedna, tak zítra zákrok. Držím pěstě, aby ti to zabralo hned. Také mám prázný gest. váček.
2. bře 2016 ve 20:16  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29 jj já sem to četla a pořád sem čekala kdy napíšeš že je to vše vpořádku :frowning2: moc mně to mrzí že ti to nepomohlo, neřekli ti aspoň bližsší informace proč to u tebe nezabralo?
hele zákroku se neboj, ono je to opravdu vpořádku, už je za sebou mám, ale jelikož jich mám už víc a roste mi hůř sliznice, moje dr se bojí že po další revizi mi už neporoste vůbec a už byhc nikdy neotěhotněla, prot mi nabídla tuhle možnost, ani sem o tom nevěděla, ale asi nejdřív zkusím to, pokud mi to nedopadne tak budu muset taky na revizi :frowning2:
zítra se drž, asi budeš moct odejít i domů.... a budeš to mít za sebou :slight_smile: a neboj nic ono to čas lehce zhojí, i když jizva samozřejmě zůstane, přeji ať to máš rychle za sebou :slight_smile:
2. bře 2016 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@victoireux No oni nemají moc zkušenosti s tím podáváním jen té vypuzovací, byla jsem druhá, které tuhle tabletku dali a o té první mi nic neřekli jestli jí to zabralo nebo ne. Takže mi nic vlatně neřekli proč se nic neudílo :frowning2:. Budu držet pěstě :slight_smile:
2. bře 2016 ve 20:26  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29 - držím palce, ať už to máš za sebou!!! A bude dobře, uvidíš! Příště už se 100% miminko objeví :hearts:
2. bře 2016 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ponickova Moc děkuji, až budu schopná, písnu :slight_smile:
2. bře 2016 ve 20:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29 krucinál!!! takže si takovej pokusnej králík!!! hele tohle mně hrozně štve,tenhel přístup že neví a zkusí, no radši se už netrap, zítra si vyřešíš jednu táhlou bolest, ono tohle neni ani tak o fyzické jako duševní, na tomhel nejvíc utrpí vždy psychika! drž se zítra holka a pak písni až budeš doma! :slight_smile: taky držím pěsti! ale bude to dobré neboj, hele já byla v létě na operaci se žlučníkem a v dubnu na revizi a po té operaci žlučníku sem si říkala že revize byla procházka růžovou zahradou a navíc večer už sem byla doma, takže jestli tě to takto uklidní :slight_smile: nicméně je to nepříjemný že člověk musí do tý blbý nemocnice no!!! drž se! :wink:
2. bře 2016 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@victoireux Děkuji, určo se ozvu :slight_smile:
2. bře 2016 ve 20:33  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@victoireux u mě rostl především gestační váček, miminko (nechci psát embryo :frowning2: ) odpovídalo začátku sedmého tt.
Z čtrnácti dnů byla půlka vesměs silného špinění, takže žádná hrůza, nicméně se cítím pořád unavená, tak to asi s hladinou železa zamávalo.
Už jednou jsem samovolně potratila v 8tt, obešlo se to bez revize a průběh byl téměř totožný s tím, jak to proběhlo teď.

Ukáže čas, jak to budeš vnímat. Někdy když člověk přestane tlačit na pilu, se věci začnou rovnat nějak bez pomoci. :slight_smile:

My doma máme tři děti a tohle těhotenství plánované nebylo, ale uvítané vřele. Je mi to fakt líto. Další plánovat nebudeme. :frowning2: Taky se s tím musím nějak porovnat.
2. bře 2016 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@victoireux rozpočítali mi balení a platila jsem asi 60Kč
2. bře 2016 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29 To je hodně. Myslela jsem, že cena 3500Kč pouze pro ukončení prosperujícího těhotenství na vlastní přání. Na to bych se informovala. Používá se i u porodu a rodičky jistě nic neplatí.
2. bře 2016 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riga Ano ta vysoká cena je pro ty, co to chtějí ukončit samy, opravdu mi sestra říkala, že všechny stojí u nic 5500 !!! Hrůza
2. bře 2016 ve 21:02  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29 Tak nevím, jestli mi nedali třeba stejnou účinnou látku, ale s jiným obchodním názvem a lék určený pro jiné použití, který lze stejně tak použít i v případě ZP.
2. bře 2016 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riga Tak to je taky možné :wink:
2. bře 2016 ve 21:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riga no aspoň jedna dobrá zpráva :slight_smile: ta cena :slight_smile:
no páni, 3 dítka to je pro mne sen, tak to ti fakt závidím :slight_smile: ale je mi jasné že i tohle je pořád bolest i když je neplánované :frowning2:
já mám jedno dítko po IVF těžce vybojované, ale druhátko k nám ne a ne :frowning2: tak zítra jedu do CAR a už se asi rozhodne a doufám že tu tabletku taky dostanu, peníze sebou nějaké vezmu, ale taky doufám, že to bude nějaká rozumná částka, za info moc děkuji :slight_smile:
3. bře 2016 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29 držím pěsti at mas zakrok co nejdříve za sebou. v pondělí to bylo týden co mam po revizi. Pro me bylo nejhorší to čekání, kdyz clovek nevi co a jak, od rana v nemocnici a na radu jsem sla az pred polednem.. A pak taky to probuzení z narkozy, bylo mi nejak šoufl a chtělo se mi plakat. Tak jak jsem prede vsemi byla silna, ze jsem s tim vyrovnaná a pod. Tak to na mě po zákroku nejak padlo.. ale ted tyden a neco po, kdy uz i to spineni zacina ustávat začínám byt zase ok.
3. bře 2016 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám po! Šla jsem na řadu poslední. Vše trvalo 20 minut. Je mi dobře. Tak ať už je jen dobře. Děkuji Vám všem za podporu :slight_smile:
3. bře 2016 ve 12:24  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janajana29 krásné zprávy, teď se dát do kupy a bude jaro, a bude zase dobře!!!
3. bře 2016 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky potřebuji poradit, co si myslíte o obrázku, zda je to těhotenství nebo ne. Dr.mi řekl že je to 4+6 a že ges. váček je dlouhý 11 mm ale že tam toho moc nevidí že uvidí na další kontrole to bych prý měla být 5+6
3. bře 2016 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipulka vidím gestační váček, takže o těhotenství jde. :slight_smile: Doktor se tvářil nějak skepticky?
3. bře 2016 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janajana29 Tak paráda! Mně se včera psychicky dost ulevilo, myslím, že to má co dočinění s poklesem těhotenských hormonů. Čtrnáct dní to tak trvalo.
3. bře 2016 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riga doktor mi říkal že nevidí embryo :unamused:
3. bře 2016 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipulka: Určitě je všechno v pořádku. Já měla stejný váček v 5+1, v 7+1 už bylo vidět miminko i srdíčko. Hlavně buď v klidu! A pokud tě doktor vylekal (někteří to umí skvěle), zkus myslet pozitivně. V prvních týdnech se to mění hrozně rychle - dneska tam miminko není, za pár dní už je. Myslím, že příště už vykoukne :slight_smile: ... jak jsi na tom s cyklem? Máš ho pravidelný, nebo delší? Někdy se stává, že žena otěhotní později, pak je těhotenství mladší, nevychází "podle tabulek" a někteří doktoři se z toho mohou zbláznit :slight_smile: (můj případ)

@janajana29: Mám radost, že už to máš za sebou a můžeš teď nabírat sílu. Určitě se ti teď uleví a bude už lépe.
3. bře 2016 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ponickova Děkuji, jsem jen taková unavená, tak odpočívám a přítel mě obskakuje :slight_smile:
3. bře 2016 v 18:17  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajana29: Jen se nech obskakovat, odpočiň si a dej si něco dobrého!! :slight_smile:
3. bře 2016 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ponickova ja mám Menstruaci po 28-35 dní. Ale teď jsem podstoupila s přítelem IVF a oplodněná vajíčka mi tam dávali 1.2.2016 a od toho dne počítají mé těhotenství.
3. bře 2016 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek