• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prázdný tehotenský vak v 4 týždni. Musíto byť potrat?

7. dubna 2011 
Ahoj,
před rokem jsem si to prožila také. Jen jsem měla ještě podezření na mimoděložní těhotenství - takže laparoskopie (ale úplně zbytečně) a potom dvakrát revizi. V nemocnici jsem byla díky tomu dost dlouho - protože se pořád čekalo, jak se to vyvine - nervy jsem měla pěkně nadranc :unamused: Teď však odpočítávám poslední dny do porodu. Takže hodně zdaru a neztrácet hlavu a naději :wink:
4. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastecka díky, už jsem po zákroku, ani jsem nečekala, že to bude tak bez problémů, bylo to dost rychlé, nic mě nebolí, tak aspoň že tak, když už to takhle dopadlo... I psychicky jsem na tom už lépe, beru to jako uzavřenou kapitolu a doufám, že příště už to bude v pohodě.
Přeji ti, aby ti to všechno dobře dopadlo :slight_smile:
4. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj novotná.....tak to ma velmi mrzíííííí :frowning2: a v ktorom si bola???? si v poriadku?? je to tvoje prvé dieťa? drž sa! :pensive:
5. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@t_novotna Držím palce do budoucna :slight_smile:
5. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, byla jsem v 10. týdnu, cítím se dobře, nemám žádné bolesti. Snažili jsme se o miminko od začátku roku, takže se to podařilo dost rychle, bohužel tentokrát to nevyšlo, ale neztrácíme naději. Zatím žádné děti nemáme. Rozhodli jsme se odjet na dovolenou, abychom přišli na jiné myšlenky a načerpali síly pro další snažení :slight_smile: Pevně doufám, že to příště už vyjde. Díky za podporu :slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
novotna, dovolenka je super nápad. :dizzy_face: .....hlavne sa drž! ani ja to ešte nemám vyhraté...mám už síce tehotenský preukaz a som za tri dni v 11týždni...zatial je všetko ok ale aj tak mám obavy ale dúfam a pevne verím že to dopadne dobre....ty si len oddýchuj teraz a ked budeš mať dobré správy tak daj vedieť :wink: :slight_smile:
7. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek