Prenatální poradna FN Motol. Jak dlouhou jste tam čekaly, když jste objednané?

bavr
21. dub 2021

Zdravím všechny. Máte nějaké aktuální informace, jak to chodí při čekání v prenatální poradně ve FN v Motole, když jste objednané? Kamarádka mě teď zaskočila informací, že v Podolí čekala téměř 4 hodiny, tak jen doufám, že to není i v Motole.🙈 Děkuji

karol2014
21. dub 2021

Nevim, jak je to aktualne ted. Ale pred tremi lety jsem v Motole bezne stravila cele dopoledne.

bavr
autor
21. dub 2021

@karol2014 to jste mě nepotěšila, ale děkuji😁

karol2014
21. dub 2021

@bavr Ale menil se system chozeni do poradny. Driv ve 36. tydnu vsechny maminky automaticky presly do poradny do nemocnice. Tak treba bude mene rodicek a tim padem kratsi cekaci doby. Me to za par tydnu taky mozna ceka.

bezinka22
21. dub 2021

@bavr no tak aktualni info ti muzu napsat v pondeli, kdy jdu na prvni poradnu. Ale pred 3 roky to bylo minimalne na 3 hodiny a necekam, ze to bude jine. Pocitej proste s celym dopolednem. Piti a svacinu sebou 🙂.

zoyee
21. dub 2021

Přijde mi to lepší než v roce 2017, rychlejší. Poprvé jsem čekala asi půl hodiny (byla jsem objednaná na 9:00), teď v pátek jsem tam čekala skoro 2 hodiny (objednaná 10:30). Chodím v pátek. Ale s první dcerou to bylo vždycky na celý dopoledne. Jsem zvědavá tenhle týden, to mám i monitory...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru