Prvotrimestrální screening v Olomouci u MUDr. Poláka

lindeva
23. únor 2017

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jaké máte zkušenosti s tímto pracovištěm? Z okolí na to slyším samou chválu, ale pak jsem četla nějaké starší recenze a nic moc teda :/ docela mě to vyděsilo a nevím jestli to ještě nezrušit a neobjednat se do Olomouce do FN? Předem díky za odpověď 🙂

kacireksro
23. únor 2017

ja tam byla u obou genetickych vysetreni.P.Polák se mi zdal velice profesionální a mily.za me v pohode.vsechno vysvetlil ukazal.akorat to prvni se platilo 1200,- vysetreni 100,- za doprovod 100,- fotka

lindeva
autor
23. únor 2017

@kacireksro mě říkali, že budu platit 1400,- za vyšetření a že mi to proplatí pojišťovna. O placení doprovodu nebo fotky ani slovo, ale našla jsem si to na netu - jak píšeš za každé 100,-. A jak dlouho to vyšetření trvalo, jako UTZ? Já jdu v jeden den na UTZ i krev. Měla jsi výsledky hned ten den?

kacireksro
23. únor 2017

asi 10min.maji to v ceniku,aspon za me to bylo pred rokem

kacireksro
23. únor 2017

na krev jsem sla v predstihu asi 14.dni uz nevim presne a pak na ultrazvuk,tedka uz je to zase jinak.

nm1984
3. kvě 2017

Ahoj.. na vyšetření jsem byla také na klinice MUDr.Polaka.
Při objednávání bez problému s pocitem spokojenosti ohledně termínu vyšetření .
Což se nedá absolutně říci o příchodu na "recepci" . Sestřičky nepříjemné , arogantní ..Evidentně pracuji s radosti !
Při vyšetření u lékaře byla milá změna . Lékař Hyjanek byl velmi sympaticky ..na veškeré otázky odpověděl .
Vyšetření stalo 1600kc.
Vyšetření-1400kc
Foto-100kc
Doprovod (přítel ) 100kc

martyina
3. kvě 2017

Tak já tam byla v Listopadu, sestry nic moc. Pan Polák, mlčel jak ryba,fotku mi neudelal, s tím že je špatná viditelnost a pomalu ani nevidí co ma.. Tak sem řekla že aspoň nějakou tak mi teda i kdyz bez nadšení udělal. Krev mi brali hned potom vše trvalo 10 min a 1400 + 100 foto a 1000 proplatila pojišťovna. V Lednu šel semnou manžel ať do vnitř , pustili před nás protekci takže jsme čekali další půl hodinu aspoň kdyby to nebylo tak okatě!!! Opět mlčel kdyby se manžel nezeptala na pohlaví ani by nám ho nerek. Fotka žádná zase špatná viditelnost ... Takže tak...

martyina
3. kvě 2017

To že berou lidí dle známosti je tam normální a ani se nesnaží to maskovat. Někdo ne spokojenější někdo ne těžko. Ale že bych tam prostě musela asi bych zkusila jinde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru