Rekonstrukce v těhotenství. Vadí občasné dýchání výparů?

vlasticka5
25. únor 2023

Čauky holky,
potřebuju si trochu ulevit. Předělávame byt, veškeré možné práce, různé natírání, broušení apod. Trápí mě výpary (smrad, doslova chemický smrad) z různých těch barev, přípravku apod. Když to jde, tak tu nejsem (po čas rekonstrukce bydlíme jinde), ale občas tu jsem, někdy tu i prespim. Myslíte že občasné dýchání techto hnusu vadí? Vždyť to bych nemohla projit ani po ulici, kde jezdí auta. Jsem těhotná, 27tt. Já osobně nic nenatiram, ale je to tam zkrátka cítit, drží se to tam no..

kitycat
25. únor 2023

Si v 27tt a mohla by si vediet, ze tehotenstvo nie je choroba.

Maliarky maluju aj v tehotenstve s terpentinom. Rovnako si mozes lakovat nechty, farbit vlasy...

bara88
25. únor 2023

@vlasticka5 a když někdo napíše že vadí tak co uděláš?

lucie0205
26. únor 2023

Ahoj. 2 děti + od 25tt do 39 tt …jsem rekonstruovala dům o 360m2 obytná plocha komplet od spodu po střechu … stavebni dozor sem si dělala sama … výpary … smrad … broušení … natírání … vše Ok .. nehroť to !!!

maxulekapcule
26. únor 2023

Já jsem do 25tt chodila do prace. V kravíně, tech smradu, chemikálie, cpavek a spousta jiných mnamek a všechno v pohodě

vlasticka5
autor
1. bře 2023

@lucie0205 děkuju ❤️

vlasticka5
autor
1. bře 2023

@maxulekapcule děkuju ❤️

michaela666
1. bře 2023

Aby to mělo nějaký vliv musela bys to čichat neustále a ve velkém množství.
Znám páni, co celé těhotenství pracovala v lakovně. Přeřadit jí nikam nechtěli, ona potřebovala peníze, tak brala i přesčasy až do porodu. Bohužel chlapeček je postižený a podle lékařů na tom má velký podíl její pracovní prostředí. To už je ale extrém.

jerrabina
6. bře 2023

@kitycat to právě není úplně pravda, nedoporučuje se to

jerrabina
6. bře 2023

@vlasticka5 takhle občas by to mělo být v pohodě, ale zarucit to nemůže nikdo. Každé miminko snese něco jiného, některá miminka přežijí ve zdraví i něco extrémního a některé miminko ovlivní mnohem méně. (trochu mi to připomíná Nohavicovu teorii kopce ohledně člověka který pije alkohol, viz film rok ďábla. Prostě nikdo neví jak vysoký ten kopec má)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru