Screening, budeme ho hradit sami nebo pojišťovna?

hricule
26. led 2016

Ahoj. Dnes mi bylo oznámeno že za 3 týdny mám přijít na screening. Celá milé rohozená z UZ jsem vše odkyvala a odešla. Až doma jsem si uvědomila že o tom nic nevím. Vše jsem si přečetla. Jen stále nemůžu dohledat zda si screening budeme hradit sami a nebo pojišťovna. Chodím na IVC kliniku. Děkuji za odpovědi

bajana
26. led 2016

@hricule vela ti tu neporadime, pokial nespecifikujes, coho sa ma screening tykat....pod ten vyraz sa skryje cokolvek...v podstate je to to iste ako "kompexne vysetrenie"..si tehotna? V ktorom tt?

pekkaa
26. led 2016

@hricule je to
1.trimestralni screening?
Nektere nemocnice maji na to dotace a tak staci zadanka od gynekologa a neplati se. V tech ostatnich se ale plati.

hricule
autor
26. led 2016

Jj 1.trimestralni screening to má být. Tak uvidíme.....Raději budu psát očítat s tím že si mám vzít víc peněz. I když si myslím že by lékař měl do předu o nějakém placení dát vědět. Přesto díky za odpovědi

sasui1
26. led 2016

Bevim do jake nenocbice jdes. Tedt se sklada ze dvou testu. Poprve pujdes na odber krve. Za priblizne dva tydny na ultrazvuk. Ja v ostrave platim az na ultrazvuku 950kc. Pojistovna to proplaci. Ale asi jak ktera...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru