Sex u konce těhotenství. Není nebezpečný?

trace
7. pro 2006

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli je sex u konce těhu nějak nebezpečný. Jsem 35+3 a s maželem máme pohlavní styk pořád. Někdy mě to trochu bolí tak mám strach jestli to nemůže miminku ublížit.
Máte někdo zkušenosti, prosím?
Díky moc, ahojky 🙂 😲

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristi
7. pro 2006

neublizi, ale orgasmus podporuje del. stahy, tak by sis taky mohla zadelat na predcasny porod...takze opatrne, jen na krajicek

georgine
7. pro 2006

jo presne tak vidím to stejne. chrante se kondomem nebo radeji ejakulovat ven, protoze sperma obsahuji látky které napomáhají delozním stahum, ale jinak je to alespon hezke uvolneni.. 😉 no a u nás se to neprovozovalo asi od 35tt protoze se manzel jak uz tu bylo bál 😉

trace
autor
7. pro 2006

Díky gedren, a prosím tě myslíš že když mě tvrdne bříško a doktorka říkala, že je to stahovaním dělohy, že to může být z toho? Jsem prvorodička, takže jsem moc ráda za každou radu od zkušenějších 🙂 Díky, pa🙂

anavka
7. pro 2006

Určitě neublíží, my jsme měli pohl. styk i ke konci těhotenství, docela dost často, kondom jsme nepoužívali a já jsem 20 dní přenášela 😒 Takže to asi působí na každou jinak 🙂

paula
7. pro 2006

kristi: ja zase slysela, ze orgasmus nema na delozni stahy vubec zadny vliv?! Pak aby se v tom clovek vyznal.

kristi
7. pro 2006

paulo, no trace muze byt rada,ze ma vubec chut..tu ja teda naprosto postradam

trace
autor
7. pro 2006

já jsem taky slyšela, že orgasmus nemá na stahy žádný vliv. Spíš jsem slyšela pravý opak, že je to jen dobře, že se tak děloha připravuje...tak nevím
A s tou chutí to zas není tak velký, spíš naopak...aspoň poslední dny určitě 🙂

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
paula
7. pro 2006

kristi, to zase prijde 😀 😀 . Ja mela taky v tehotenstvi obdobi, kdy jsem nemela vubec chut a ted mam zase obdobi, kdy chut mam. 😉 Ale s tim brichem je to potiz... Nijak se ale nechranime a nemam potom stahy... Je to asi u kazdeho jine.

paula
7. pro 2006

magda: a tomu brachovi se svagrovou to fungovalo?

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
prochi
7. pro 2006

Holky my měli sexování taky nařízený - teda podotýkám na konci těhu kvůli přenášení. Ve čvrtek jsem nastoupila kvůli přenášení do porodnice, aby si nás radši ohlídali, v sobotu mě po všech vyšetřeních pustili na propustku do neděle domů s receptem - sexovat, sexovat, sexovat. Ale stejně jsem v neděli večer nastoupila a došlo na vyvolávání. Jak říkala moje babička - každý jablíčko má svůj čas a až uzraje, tak se utrhne... Jinak jsme sexovali téměř celý těhu, až na asi měsíční výjimku někdy v šestým až sedmým měsíci, kdy se manža hrozně bál, jak se mi zvětšovalo bříško, aby neublížil mrňouskovi. A trvalo mi to fakt možná přes měsíc, než jsem ho znovu přesvědčila, že fakt nic nehrozí. A vlastně jsme se ani nechránili a všechno bylo OK. K miminku by se přes ty všechno blány atd. stejně nemělo nic dostat a někdy ke konci těhu mi doktorka stejně dělala testy, jestli v pochvě není nějakej tfujtajbl, aby se to případně před porodem ještě zaléčilo. U nás každopádně nechráněný styk ani můj velmi častý orgasmus vliv na činnost dělohy pražádný neměl 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
zrzecka
8. pro 2006

my meli sex normalne,ale rika se ze ejakulace obsahuje neco co muze vyvolat porod,vim to protoze jsem prenasela a sexovali jsme prave aby jsme ji vyhnali ven 🙂 😉

teres
18. pro 2006

Ahojky, tak jsem si to tady od vás přečetla a musím uznat že je pravda to, že ejakulace vyvolává stahy a možná uplně na konci těhu i porod. Vždycky když se s manželem milujeme a nechráníme se tak mě pak asi po 2hod.začne bolet v podbřišku a to docela silně. Po chvíli to ustane, ale po určité době znovu. Dělá to asi tak 3krát a pak ještě trošku. Když se chráníme tak je vše O.K., nemám bolesti a vůbec nic. Takže si už radši dáváme bacha, určitě je lepší se chránit 😉 Papa

bambulik
22. lis 2007

tak já pořád sex stejně a dobrý zatím....
jen jsem nemotornější, ale jinak paráda....

denousek
22. lis 2007

no ja taky sexuju sice min ptz mam strach ale tak da se to....mam totiz maleho moc nizko a tak sem se chystala vzdycky zeptat dr jestli muzu sexikovat a myslite ze si vzpomenu...dojdu k dr a uz nevim co sem chtela... 😅 ale zajimalo by me jestli muzu nebo nemuzu....no ale ted jedine s ochranou kdyz sperma vyvolavaji kontrakce ....

leonunuska
22. lis 2007

Ahojky holky, já jsem také četla, že je sex doporučený při přenášení tak nevím, Já mám spíše jiný problém. Mě se ta chuť na sexík zase ztratila ☹ Doufám, že se to po porodu obrátí ☹

yasmin07
22. lis 2007

Ahoj všem, od kdy je dobré, vzhledem k předčasnému porodu, aby partner ejakuloval ven anebo používal kondom? Myslím, od kolikátého týdne těhu... 🙂

bambulik
22. lis 2007

já sex ze začátku měla strašnej, pak se ztratil a te´d ji mám zase dost...
vím že to pomáhá na porod a na pánev, jako že to neškodí, ale zase nevím jak komu a do jaké míry...

mamina
22. lis 2007

Já nevím,ale mi spolu spali vždy až do konce.A všechny mám přenášený... 😀Sex je nebezpečnej jen s rizikovým partnerem a pokud hrozí porod,jinak je to v poho...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru