Tak a konečně jsou tam dvě čárky

ivana21m
19. bře 2012

Ahoj holky, tak se vracím, zase mezi vás 🙂 teda vracíme. Dnešním testem se mi ukázalo, že zřejmě v sobě nosím malého človíčka, ve středu nám to potvrdí paní doktorka 🙂

katka_mel
31. kvě 2013

@j4nulink4_89 Myslím, že porod se nedědí. Kdysi nechávali rodit tak dlouho. Dnes už ne. Pokud to nepostupuje, tak udělají císaře. No a každé dítko se ordí jinak. Někdo chválí 1. a někdo 2. porod. Záleží na okolnostech. Prostě si to nenaplánuješ. Takže se nestresuj porodem už teď. 🙂

j4nulink4_89
31. kvě 2013

4. den po vynechání 🙂

j4nulink4_89
31. kvě 2013

@katka_mel to já se tím vůbec nenervuju, beru to jako něco čím si musím projít, abych pak mohla mít u sebe svojí fazolku 🙂 ani se ho nebojím 🙂 zvláště když vím, že mamka to vydržela 4 dny 🙂 🙂

evelp
31. kvě 2013

@j4nulink4_89 tak já zrovna mámě se to bojím říct nejvíc...bojím se, že to s ní praští, až zjistí, že jsem zase v tom 😀

j4nulink4_89
31. kvě 2013

@evelp ja se taky na jednu stranu bojim,ale na druhou uz chci, aby to vedela

marcellllka
7. pro 2013

Ahoj, s pritelem se snazime o mimi, i kdyz dr. nam rekla ze muj pritel je neplodny a to ani nebyl na spermiogramu.......,jen tak, ja mela pred dvemi mesici cystu a neco s vajecnikama pak rekla ze v pohode. proste upe krava strasi.......,no a tet ty priznaky asi teplotu mam tyden kolem 37. tlaky v podbrisku, a bolesti prs a zzvetseni az moc bradavek:D testy sili den oddedne....,vsechny krasne pozitiv....,v pondeli jdu k jinemu dr.tet uz vim ze to vyslo akorad se bojim ze je to mimodelozni nevim proc jen tak se toho bojim....

evikmi
7. pro 2013

@marcellllka ahoj, kdyby to bylo mimoděložní, máš velké bolesti.. ne jen tlaky, nebo bolest jako na menstruaci. prostě skoro nezvladatelné bolesti 😉 tak se neboj .... a změň doktorku, protože takovouhle diagnozu příteli dát bez jediného možného vyšetření... do pi*í bych jí nadala :-P

marcellllka
7. pro 2013

jejky dekuju...,misto abych se radovala tak stresuju...,to prijde az to uvidim......, no je to .....,mela jsem nej doktora kdyz jsem mela cystu on ji rucne praskl at nemusim na operaci, mamce zachranil zivot, mela rakovinu, jako machr...,a misto nej je nejaka mlada doktorka a strasne moc neprijemna.....,kolikrat jsem potrebovala neco vysvetlit vubec nezajem a hned nashle...,:/, pred min. patek mi rekla ze mam jen vysokou sliznici...,a pichla mi agolutin a menzes uz nikde....,k ni uz nejdu uz sem si nasla novyho jsem na nej zvedava...,a snad v pondeli uz neco pujde videt....,dam vedet .) a dekuju moc prave o tom vubec nic nevim:(

evikmi
7. pro 2013

@marcellllka od toho je internet,ale zas na druhou stranu, čím mín má člověk informací, tím se mín pak stresuje 😉 a neboj, ten stres k tomu prostě patří. jen se snažit vždy se uklidnit 😉 u mě ted doktor vždy chválí, když hlásím, že mě bolí břicho - natahuje se děloha 😉 a ten agolutin co ti píchla neublíží, neboj, možná spíš pomohl 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru