Taky vám malý poklad v břiše roste tak rychle?

svetluska17
20. lis 2013

Ahoj holky, taky vám malý poklad co máte v bříšku roste rychle ? během týdne a půl povyrostl skoro o 2 cm a to jsem teprve ve 14 tt

blahova_andrea
20. lis 2013

a víš, že mě toto vůbec tehdy nenapadlo řešit? 😀 já byla děsná flegma, když to tu tak občas čtu 😀

svetluska17
autor
20. lis 2013

Ahoj Andy, možná je to blbá otázka ale mě zajimají jak to cítí i ostatní maminky 🙂

blahova_andrea
20. lis 2013

@svetluska17 já to chápu, proto jsi to založila 😉 já napsala jen za sebe. já toho neřešila děsně moc. něco jsem řešit nechtěla, něco nestačila, něco mě fakt vůbec nenapadlo. třeba tady se holky často ptají jak je miminko velké/těžké v určitém tt a mě to dr. řekl za celou dobu jen jednou 😀 já tím vším tak nějak jen proplula asi 🙂 asi kdyby mi bylo řečeno, že roste málo nebo moc, tak jo. ale takto jsem o jeho cm ani g neměla moc páru.

jinajana
21. lis 2013

Aha, a to víš jak, to chodíš každý týden na ultrazvuk? Popravdě, já jsem taky asi flegma 🙂 určo teď roste rychle, ale nevnímám to...

svetluska17
autor
21. lis 2013

blahova_andrea: fákt jo ? jááj tak to je škoda.. mě to říká skoro vždycky.. ted sem před týdnem byla na tom větším ultrazvuku jak se tam měří uplně všechno a také to dlouho trvá a nestačila sem se divit.. já takové věci nikdy neviděla :D jen třeba na fotkách atd.. tak sem koukala jak to malé tam chvili řadilo a mazec :D

svetluska17
autor
21. lis 2013

jinajana: ahojky, no každý týden tam samozdřejmně nechodím .. ale ted co sem tam pokaždé byla, tak mi dělal ultrazvuk, tak sem celkem v obraze .. a jsem ráda...

jinajana
22. lis 2013

hlavně teda mně to píše do průkazky, tak se můžu podívat

ema1984
22. lis 2013

Určitě roste, ale nevím jak rychle a o kolik a ani to nijak nevnímám😀 Poslední údaj o cm mám ze screeningu ve 13. týdnu, moje gynekoložka mi vždycky řekne, že velikostně odpovídá, což mi stačí. Spíš pozoruju, jak mi roste bříško.

svetluska17
autor
22. lis 2013

ema1984: Ahojky Emi, já byla také minulý týden poprvé na screeningu, bála jsem se co mě čeká a uplně v klidu, dokonce mě to bavilo to ležení a pozorování pokladu co tam provádí... no u mě teprve začíná trošku bříško, ale fakt jen trošičku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru