• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky vám malý poklad v břiše roste tak rychle?

22. listopadu 2013 
Ahoj holky, taky vám malý poklad co máte v bříšku roste rychle ? během týdne a půl povyrostl skoro o 2 cm a to jsem teprve ve 14 tt
20. lis 2013 v 19:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš, že mě toto vůbec tehdy nenapadlo řešit? :grinning: já byla děsná flegma, když to tu tak občas čtu :grinning:
20. lis 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahoj Andy, možná je to blbá otázka ale mě zajimají jak to cítí i ostatní maminky :slight_smile:
20. lis 2013 ve 20:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska17 já to chápu, proto jsi to založila :wink: já napsala jen za sebe. já toho neřešila děsně moc. něco jsem řešit nechtěla, něco nestačila, něco mě fakt vůbec nenapadlo. třeba tady se holky často ptají jak je miminko velké/těžké v určitém tt a mě to dr. řekl za celou dobu jen jednou :grinning: já tím vším tak nějak jen proplula asi :slight_smile: asi kdyby mi bylo řečeno, že roste málo nebo moc, tak jo. ale takto jsem o jeho cm ani g neměla moc páru.
20. lis 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, a to víš jak, to chodíš každý týden na ultrazvuk? Popravdě, já jsem taky asi flegma :slight_smile: určo teď roste rychle, ale nevnímám to...
21. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blahova_andrea: fákt jo ? jááj tak to je škoda.. mě to říká skoro vždycky.. ted sem před týdnem byla na tom větším ultrazvuku jak se tam měří uplně všechno a také to dlouho trvá a nestačila sem se divit.. já takové věci nikdy neviděla :D jen třeba na fotkách atd.. tak sem koukala jak to malé tam chvili řadilo a mazec :D
21. lis 2013 v 11:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinajana: ahojky, no každý týden tam samozdřejmně nechodím .. ale ted co sem tam pokaždé byla, tak mi dělal ultrazvuk, tak sem celkem v obraze .. a jsem ráda...
21. lis 2013 v 11:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně teda mně to píše do průkazky, tak se můžu podívat
22. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě roste, ale nevím jak rychle a o kolik a ani to nijak nevnímám:grinning: Poslední údaj o cm mám ze screeningu ve 13. týdnu, moje gynekoložka mi vždycky řekne, že velikostně odpovídá, což mi stačí. Spíš pozoruju, jak mi roste bříško.
22. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ema1984: Ahojky Emi, já byla také minulý týden poprvé na screeningu, bála jsem se co mě čeká a uplně v klidu, dokonce mě to bavilo to ležení a pozorování pokladu co tam provádí... no u mě teprve začíná trošku bříško, ale fakt jen trošičku
22. lis 2013 v 11:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek