Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

lji
2. bře 2010

lulu GRATULUJEEEEEM!! 🙂

evuse
2. bře 2010

Katka to má perfektní, hrozně se mi líbí ta ofina.

jabera
2. bře 2010

marti, dakujem za prani 🙂
fakt to ma katka super! uplne inak vyzera, velmi smrncovne.

byggyt
2. bře 2010

Ahojte, sme doma ozvem sa neskôr

jabera
2. bře 2010

jej, super!!!

luci.kon
2. bře 2010

Ahojky
marti-ty vlasy jsou bomba normálně závidím, fakt jí to sluší
jaber-všechno nejlepší
lulu-gratuluju 🙂
A co adrianka? že by se už Samkovi v bříšku nelíbilo?

hanula83
2. bře 2010

Jaberko, no já si to s tím Amosem pamatuju proto, že se ten den narodil právě i můj kamarád. A je to hodnej kluk a hlavně moc chytrej!! Takže si může udělat další zářez 🙂) Jo a já jsem 14. 3. 🙂

luciasek07
2. bře 2010

ahojky olky..můžu se přidat??dobrala jsem dnes prášky🙂 mám 85 kg a to ještě nejsem ani v tom☹

simisimca
2. bře 2010

luciasek vitaj... 😉 ....snazite sa o babo?...

byggyt super tesim sa ze uz je malicka domka pri tebe... 🙂 🙂 🙂 ....

a co pocahontas?????.....nemate niekto o nej nejake spravy???.... 😕 😕

luciasek07
2. bře 2010

jj budeme se snažit o miminko.....jen se děsím toho abych moc nepřibrala...

martasl
2. bře 2010

liciasku-moc vítám.,,při tělě"jsme tady všechny.některé víc(jako já..) a některé akorát-všechny ostatní 😉 🙂
a kdy začnete se snažením??

byggyt-tak hurááá,jste doma,to je hlavní 🙂

no,holky,měla jsem z té růžové šok.je moc ,,řvavá"ale prej ji to pochválily i učitelky ve škole??no chápete to??ty učitelky u těch děcek už tolerujou snad úplně všechno. 😅

pocahontas asi bude už v porodnici,ne??to není normální,aby se nám tady neukázala.tak jí a Samkovi fržím palce,ať je vše ok.to by bylo super,kdyby s lulu rodily ve stejný den,co?? 😀

martasl
2. bře 2010

luciasku-byla jsi pěkná nevěsta 😀 foto vašeho budoucího dítěte je bezva.kde jsi na tom byla??už jsem to viděla v několika albech,ale nevím,kde na tom ženský byly??

zuzkaaaa
2. bře 2010

baby zas som šmírovala na FB lulin manža pridal fotky malého alemusíte pozriet fotky u manžela nie u lulu

martasl
2. bře 2010

holky,tento odkaz měli na jedné diskuzi.je to úúúúžasný 😀 😀
http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby...

martasl
2. bře 2010

zuzi-a můžeš sem hodit odkaz na foto??

elgereta
2. bře 2010

ahojky, můžu se též přidat? 🙂

to video je fakt dobrý 😀

martasl
2. bře 2010

el-ahoj.to víš že můžeš 😉 můžeš mi prosím tě napsat,jak jsi dělala ty fotečky budoucích dítek??

elgereta
2. bře 2010

Ahojky🙂 na www.makemebabies.com nejdriv se nahraje jedna fotka a pak druha, ale pozor na velikost...my tam dali jen foto z notasu s malym rozlisenim a proslo to🙂

elgereta
2. bře 2010

je to jen tak pro srandu...kamaradka to zkousela taky a vysla je skoro stejna holcicka jako ta nase 😀

mirunda
3. bře 2010

čaute kočandy moje!
Vítám nové tváře - to makemebaies.com jsem si dělala taky, už když jsem měla Lilianku a 1) vypadal úúúúplně jinak a 2) vypadala hrozně ošklivě - měla strašně vysoký čelo, vypadala jak z jiný planety 😀

Marti, Katka vypadá skvěle!!! Moc jí to sluší..!!! A Simča se taky nechala obarvit?

Manžela Lulu asi na FB nemám, tak si na fotky musím počkat ☹ A kde je ta Adrianka??? Máte na ní někdo číslo??? Že by už byla taky maminkou??

Jsem ráda, že je Byggyt s Vivi doma.. tak hlavně už nemaroďte.. 😵

jabera
3. bře 2010

ahojte, vitam nove tvare..

marti, to video mi uz poslal segra, ono je to toziz uplne ako u nas doma, len miesto tatinka som ja a to dieta je na prse 😀 ale inak je to ako u nas filmovane 😀

mirunko, manzela si najdes u lulu v priateloch, tak sa smiruje 😉

jabera
3. bře 2010

booze, aky je doudierany, chudatko... asi to nemala ludka lahke 😒 maly uzlik... hlavne, ze uz je to na nimi.. tesim sa na dalsie fotky..

mirunda
3. bře 2010

broučínek malinkatej.. já chci taky miminko!!!! 😝 😀

byggyt
3. bře 2010

Ahojte, tak som sa trochu dala do kopy, včera som padla do postele ako kabela bola som hrozne unavená ale viac psychicky ako fyzicky, tak malej našli v nose zlatého stafylokoka dnes musíme ísť ku obvodnej pre recept na atb. kvapky tak dúfam že to pomôže lebo tohto hajzla sa dá dosť ťažko zbaviť aspoň čo som čítala diskusie na nete, poviem vám že už v živote nechcem aby sa dostala do nemocnice, tam tie deti chorejú jedno od druhého a to máme šťastie že tam nechytila rotavírusovú hnačku.Dnes tam ešte idem lebo som slúbila babám z izby že im kúpim pre deti v Lidli plienky, chúďatá nie su z Blavy tak im aspoň takto pomôžem ako viem, bože ja som len zírala aké choroby tie detičky majú je to hroznéééé. Ani to tu nebudem rozpisovať. Je to strašne nespravodlivé deti by nemali choré!!!!!!!!

lji
3. bře 2010

luciasek tvoja váha je ešte hodne ok 😉 ked dosiahneš moju tak potom sa môžeš strachovať ☹

byggyt tvoj príspevok ma až rozcitlivel ☹ normálne som si začala predstavovať tie deťúrence čo všetko môžu mať ☹ bože hrozné.... ešteže ty už máš babulu doma...

pocahontas je kde??? že by už je mimčidlo?? 🙂

byggyt
3. bře 2010

Volala som Aďke v piatok by sa mal malý narodiť, má sa dobre a pozdravuje vás 🙂

elgereta
3. bře 2010

Ahojky holky, můžu se prosím zeptat... kdy na vás začalo být viditelně vidět, že jste těhu? já teda vypadám, že bych už měla rodit hned na začátku...ale doufám, že časem bude vidět, že to nejsou jenom špeky..

evitkamalicka
3. bře 2010

ahoj kocky....tak aj ja k vam patrim

lji
3. bře 2010

elgereta ja som sa stretla u niekolkých pevných báb že bruško im začalo vidieť až pomaličky ku koncu tehotenstva 😅 osobne som sa na to spoliehala aj ja a teraz neviem ako vyriešim svadobné šaty 🙄 bo mi to tam nejak začína rásť.... 😅 takže u každého to bude individuálne...

evitkamalicka
3. bře 2010

mne uz brusko vidno, kuk album....ale to je asi tym, ze cakam uz druhe dietatko a pri druhom to vraj vidno skor

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru