Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

erikahla
8. dub 2010

Lulu, ja mam zase pocit, ze mi je lepsie, ked chodim, pretoze vtedy tu bolest tak nevnimam a asi je aj mensia. No vecer, ked uz som unavena ako pes a lahnem si k telke na gauc alebo k malej do detskej na koberec, kde sa hrame, ide ma utrhnut ako to boli. No a pri ukladani sa na spanok ani nehovorim. Ta noc je priserna. Spim väcsinou na lavom boku a striedam to so spanim na pravom boku. No niekedy sa to neda vydrzat a lahnem si na chrbat. Viem, ze sa to nema, ale je to desna ulava. V duchu si hovorim, ze uz "len" 3 mesiace a bude lepsie (dufam) 😀
Adka plne s tebou suhlasim - byt mamou je uzasne ! Mala som tie iste pocity - ako som bez Eli mohla tak dlho byt ? Je to uzasne a najlepsie na tom je, ze tento pocit pretrvava stale 😀 😀 😀

lulupopo
8. dub 2010

erika tie noci to bol cisty masaker... mne pomahalo spavat na chrbte.... spat na chrbte mozes,ked sa ti da normalne dychat.... a este lavy bok to istil....

hanula83
8. dub 2010

Holky, tak jak se tu popisovaly ty hrůzné zážitky se střevníma chřipkama, tak u nás to teď taky probíhá. Teda jen u mě, holky se naštěstí zatím drží, a strašně doufám, že to ode mě nechytnou... Stará se mi o ně teď mamka a já jen z povzdálí přihlížím ☹... Je to hrozně divné se najednou o nikoho nestarat a ani si nemoct holky pohladit... ach jo.

erikahla
8. dub 2010

Hani drz sa ! Nastastie by to nemalo trvat dlhsie ako 2 max. 3 dni (teda ak ide o beznu virozu). Ale aj tak, viem si predstavit, ako sa citis. Hlavne, aby boli babulky v poriadku. Aspon to vyuzi a oddychni si. Vela sil !!!

martasl
8. dub 2010

haˇmulko-tak to je hrůza,nemoct si pochovat holky ☹ ☹ ale určutě budeš brzo v pohodě.hlavně aby to holky nechytly.

hanula83
9. dub 2010

Holky, díky, no jsem už v podstatě v pohodě, akorát k holkám ještě raděj dnes nepůjdu... Ale půjdem dnes ven, venku je nenakazím. No tak doufám, že to zažehnáme...

erikahla
9. dub 2010

Dobre ranko dievcata !!!
Adka, vsetulililinko len to najlepsie k dnesnym narodeninam. Zelam ti vela zdravicka, stasticka, radosti a rodinnej pohody v kruhu svojich milovanych. Dufam, ze Samko ti dnes da krasny darcek a bude spokojnucky aj cez den 😀 😀 😀 !!!!! Pekne to so svojimi chlapmi oslav 😉

hanula83
9. dub 2010

Adri, všechno nejlepší k narozenkám, hlavně zdravíčko a nejspokojenější miminko na světě 🙂

martasl
9. dub 2010

Adrianko-samozřejmě i já se přidávám ke gratulantům.
Všechno nej k narozeninám,hodné miminko a manžela,hodně zdravíčka,štěstíčka a moooooře lásky v celém Tvém životě 🙂 😉 😉 😉

pocahontas35
9. dub 2010

Ahojte dievcata,

dakujem velmi pekne za gratulacie, ste vsetky velmi mile 🙂))

Hanka, je super, ze je to lepsie 🙂))

Iji: zajtra mas velky den, tak nech vyjde podla Tvojich predstav a tesime sa na fotky.

Marti, co si sa pytala na fotky, budu nove, ale nam zacal blbnut fotak, foti nejake rozmazane a skvrnite fotky a to nema ani 3r, skusime ho dat do opravy a ked bude oprava drahsia ako novy, tak radsej hned kupime novy.

hanula83
9. dub 2010

Adri, jo, jsem taky ráda, že už je to lepší, teď se jen modlím, aby se ještě něco nevyskytlo u holek... A co prdíky u Samka, lepší? 🙂

pocahontas35
9. dub 2010

Hani, ano je to lepsie 🙂

mirunda
9. dub 2010

Adrianko, přeju všechno nejlepší k tvým narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a ať vám Samko dělá jen a jen radost!!! 😵 😵 😵

pocahontas35
9. dub 2010

Mirka, dakujem velmi pekne 🙂

jabera
9. dub 2010

adrika vsetko najnajnaj a vela sil a radosti ti prajem!! 🙂

hani, chudatko, drzte sa.

evuse
9. dub 2010

Ahojte.

Pocahontas, taky se přidávám ke gratulantům 😉

Mirun, ani to těhu moc nevnímám, dokud se nepotřebuju ohnout, nebo převalit v posteli. A Tereze je to šumák, tý se jen líbí pupík a chce mi do něj pořád dloubat.

Marti, na postýlku zatím kašlu, občas v ní ještě spí Tereza, když v noci nechce spát a beru si jí do naší postele, tak jí pak jen přesunu vedle do té malé. V nejhorším jí povleču po návratu z porodnice. A výbavu ani nechystám, už jsem všechno pokoupila dávno, takže to je hodové. Problém je, že se v tom ani nemůžu pohrabat, protože Tereza by mi top roztahala po celém bytě, nemůžu před ní ani otevřít skříň. A navís Tereza spí právě v tom pokoji, kde o mám, takže ani když spí, tak se v tom nepohrabu, musím počkat, až s ní mažel půjde na prochajdu, a já budu mít klid.

evuse
9. dub 2010

Dneska jsem byla na kontrole. Tak to fakt bude kluk. Už má 1,75kg, takže to prej vypadá, že bude mít ke 4 kilům. Tak se docela děsím porodu, s Terezou mě nastřihli a ještě jsem se trhla, takže tohle asi bude ještě horší 😝

pocahontas35
9. dub 2010

Jaberka, Evka dakujem pekne 🙂

jabera
10. dub 2010

eeeviiii!!! tak vitaj v klube matiek chlapov.... toho porodu sa neboj, zalezi od toho, ci sa ti trosku vytahala 😀 bart mal cez 4 kg, nenastrihli ma a mala som len 3 malinke trhlinky, kazdu na jeden steh, takze uplna pohoda... neboj.
inak, posobis ponekud nezzito s tym tehotenstvom.. ci asi je to tym, ze mas tolko prace okolo terezky, ze si ani nevsimnes poriadne, ze si tehotna, ze?

baby, opat sklanam poklony vsetkym studentkam odtialto... ja chodim na nemcinu, zatila 3x som bola , su to 4 hodiny denne a poviem vam, ze som total death... unavena, nestiham, bordel jak v riti tu je... a to mal boris este prazdniny, teraz to len zacne.... ale strasne ma to bavi.

evuse
10. dub 2010

V klubu 😀 Jaber, třeba to jetě bude holka 😉
No pochybuju, že by to mělo lepší průběh, když mě střihli asi 10 cm a i přes to jsem se ještě ve vnitř pěkně natrhla. Proto si myslím, že to bude ještě horší.
Máš pravdu, že si občas ani nevšimnu,že jsem těhotná, ale na mimino se těším daleko víc, než poprvé, už si to dovedu představit, vím do čeho jdu a hlavně vím ,jak se o něj postarat.

jabera
10. dub 2010

evi nevies do coho ides, chlapceka si este nemala 😀 ale ne, ja ti uprimne prajem, aby bol rovnako zlaty ako terezka... snad aspon ty nepodvrdis moje poznatky o tom, ze chlapci su uz od malicka nejaky haklivejsi a protivnejsi a neviemcovsetko... ale zas ta radost, ked je chvilku vsetko ok! 😉

zuzkaaaa
10. dub 2010

Ahojte babulky moje...
Chcem sa ospravedlniť že vás zanedbávam ale už pomaly nemám čas ani na wc chodiť, Sofinka je strašneeeee živé dieťa a hlavne je strašne závislá na mne stále by chcela aby sme sa hrali aby som sa jej na 200% venovala ešteže mám manžela, s ktorým sa striedame, ale je strašne zlatá a veľmi už vymýšla bambula jedna, ozaj kúpila som jej prvé topánky č 20! 18 jej boli malinké ani som jej ich neobula a 19 tesné tak 20 tie sú ešte troška väčšie zmestí sa mi za nožičku prst, ževraj sa majú tak kupovať tak nech jej nejaký ten mesiac vydržia..
Tak rodičia pracujú vo veľkom na pozemku už samá jama a neporiadok, celý víkend sme v záhrade a niečo sa robí, dnes sme doma robili veľké upratovanie vypratali sme komoru a pivnicu manžel sa 4x otočil autom pokial to všetko vyniesol na smetisko
a nakoniec k úveru byt nám znalec ohodnotil na 62 000eur (nám sa to zdá máličko lebo, že nemáme v byte nič extra ja neviem čo je to extra čo by chceli saunu v byte? to by bolo určite extra) čakáme kedy nám zavolajú a mi môžeme dať napísať kúpno predajnú zmluvu ale ešte stále neviem kolko presne dostaneme peňazí ale tak budúci týdeň už dúfam všetko budeme vedieť na 100%

idem vás dočítať alebo len dúfam lebo sa malá zas mrví už by som niekedy s tohto jej nespania plakať vedela!!!

hanula83
10. dub 2010

Jaberko, už je to u mě dobré, teď akorát holky mají takovej trošku průjem, ale jinak jim (ťuk ťuk) nic není, tak jim dávám trošku Smecty a uvidíme, snad to zabere...

Evi, tobě se to teda krátí, ježiš to letí, to ani není možny... Jinak na druhou stranu buď ráda, že je větší, kdyby se třeba chtěl vyklubat trošku dřív, tak bude mít aspoň pěknou váhu 🙂.

Holky, já jsem poslední dobou pořád jakási rozlámaná. Vždycky jsem bývala tak fit a teď vstávám z gauče jak stará bába. Asi znamení, abych fakt už něco začala dělat s váhou.. ☹

martasl
12. dub 2010

ahoj holčiny,teda toho moc nepíšete 😀 konečně volno.nevím,jestli jsem vám psala,že si mladší holka udělala něco s nohou.prej má posunutou nějakou kost a natržený vazy.ve středu jdem na kontolu tak asi dostane ortézu.budu si brát hlídačenku.asi nevíte,jak to s něma teď je,že??chjooooo,po čem ho..o 😠

lji
12. dub 2010

ahojte.dúfam že budem mať čas si vás tu všetky prečítať odkedy som tu nebola.... nenormálne mi začali puchnúť nohy už asi týždeň...ale to bolo všetko asi prípravami na maminu oslavu, velka noc a svadba.... uf... v deň svadby som si už necítila nohy a solo nevesty som tancovala uz s vyčerpaním tých najposlednejších síl. a to som už musela hladať očný kontakt s chalaniskom čo nám hral v kapele aby už skončil.... bábatko už malo tiež dosť.... síce sa na nohy stále postavím len tak tak ale svadba bola úžasná, mimčo včera večer malo konečne klud tak sa aj riadne ozvalo silnými štuchancami 😅 zajtra idem k doktorovi a ak bude vidieť, tak mi povie aj pohlavie.....

pocahontas ja by som aj dala fotky ale to by som musela asi na mojadsvadba nie?ibaze by stacil link na FB... 😕 a okrem iného sa pridávam ku gratulaciam 😉

martasl
12. dub 2010

jééé,Iji-tak už to máš za sebou.tak ty fotečky dej teda na FB"
http://www.facebook.com/group.php?gid=478005680...

l.u.c.i.e
12. dub 2010

Ahojky holky,

omlouvám se, že vám sem padám, ale chci zareagovat na váhu... Měřím 160cm a moje výchozí váha - 92kg, po umělém oplodnění jsem v prvních měsících zhubla o 3 kg a teď ve 29tt mám 93kg. Takže každá má v těhu přírůstek úplně jiný. Jen mě zaráží, proč mi můj gynekolog pořád říká, že skoro nepřibírám. Přitom už mám 4kila nahoře, to oni nepočítají ty schozený kila na začátku těhu? Jen od té výchozí? Tak uvidíme, jak zase odpadnu ve středu v poradně.

l.u.c.i.e
12. dub 2010

Jejda, tak to se omlouvám, ale teď jsem se všimla, že jsem odpovídala na stránku č. 1 a vy už jste na straně 260 😅

martasl
12. dub 2010

luci-záleží na doktorovi.já v druhém těhu zhodila 6kg a pak přibrala 8 kg.takže ve skutečnosti jsem přibrala 2kg a doktor,když mě přijímal do porodnice,tak nadával.a to jsem taky hoooodně krev a mlíko.myslím,že tvoje váha je ok.já už teď mám trojcifer.číslo 😅 😅 😅 😅

lji
12. dub 2010

neviem či to takto bude fungovat ale mam povolené pozorenia komukolvek tak asi aj hej http://www.facebook.com/profile.php?id=10000074...

inak baby keď o váhe... normálne mám stres na zajtra keď sa budem asi po dvoch týždňoch vážiť...až mám strach kolko som pribrala 😖 chcela som si to kontrolovať pokial sa dá ale pri posledných stresoch zo všetkého to nie je až také jednoduché....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru