Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

tetamon
13. črc 2010

simisim: no, chapu, ze to neuspecha, ale jestli je vsechno nachystany, tak by to mohlo "poposoupnout" 🙂 Ale pokud ma jeste par dni cekat, tak to holt neurychli, no... Ale ty bolesti jsou na palici 😒

byggyt
13. črc 2010

Simi ja som sa pred rokom balila na dovču, teraz pôjdeme až v auguste ale bez malej lebo to fakt nerisknem ešte brať ju a pôjdeme do Turecka alebo do Egypta a tam nehrozí aby išla. Hahahaha no veru na staré kolená, ja som sa predtým bála jazdiť až teraz som sa odhodlala lebo ma už unavuje niekoho stále prosiť hoci aj na blbý nákup, fakt je to auto potrebné.......mám už asi 7 alebo 8 jázd v premávke, dnes do mňa skoro jeden pako nabúral 😠 😠 , fakt tuto v BA je to otras, ide mi to celkom fajn čo som velmi prekvapená len aby som urobila skúšky 😒 😒 ja mám už povinnú skúšku aj na cvičisku, tam je slalom cez kužele, cúvanie do garáže a priečne parkovanie, a jazda bude na 99% v Petržalke lebo tam máme cvičisko tak som " nadšená", po meste sa jazdí ovela lepšie.

simisimca
13. črc 2010

No teda byggyt vam je super ze bez malej...ja som este bez Filipa nebola nikde, mojej mame sa nechce varovat... 😠 😠 😠 ..fakt zavidim aj tu dovču, ale samozrejme v dobrom, my pojdeme az buduci rok ked Fifo troska podrastie... 🙂 ...Na to jazdenie v BA uz ani ja nemam nervy a odkedy vozim aj Filipa tak mam oci vsade.... 😒 ..Ja mam vodicak 8 rokov a cuvanie do garaze by som fakt nezvladla a myslim ze by som uz ani nespravila vodicak... 😀 ..A ako Vivinka, pozerala som foto, krasna je... 🙂 ...A ozaj este chudnes?...Kolko si dala dolu celkovo?...Vies pytam sa lebo ja som jak slonica tak aby som mala co zavidiet... 😀

martasl
13. črc 2010

ahoj holky.

byggyt-tak ať ten řidičák zdárně uděláš.já ho mám asi 10-11 let.nejdál jsem jela do Orlové,ale před Ostravou jsem se s manželem střídala,protože jsem byla po noční a totálně ko.jinak do velkých měst nejezdím.bych se asi divila....

eri se tady ještě dnes neukázala,tak že by už???teda,to mrně nás napíná jak kšandy 🙂 😀

tetamon-no v pondělí bych měla dostat ms,tak buď v pondělí nebo úterý udělám test,jestli ms do té doby nedorazí.dýl netestit bych nevydržela 😅

martasl
13. črc 2010

Miru-koukalas na seznamu na tohle??http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/koj...

tetamon
13. črc 2010

@martasl taky jsem si rikala, kde Erika je 🙂
A drzim paldy, aby se ms nedostavila, ale dostavily se // 😉

martasl
13. črc 2010

tetamon-díky,snad ms nedorazí.já bych byla v sedmým nebi 😉 taky si myslím,že je Eri už v porodnici.aspoň jednou denně se tady ukázala.myslím na ni a přeju jí,ať má snadnej a rychlej porod a hlavně jsou oba v pořádku.

erikahla
13. črc 2010

Baby, ste zlate, ze na mna tak myslite, ale este stale nic. Dnes som bola aj s malou u nasich skoro cely den, tak rano som to len rychlo precitala, ale nicim neprispela ! No a teraz sa chystam do hajan a ani naznak nicoho 🙄 Este si zrejme pockame ... Dnes ma moja mamina meniny a sesternica narodky; 16.7. ma mamina narodky a aj moj dedo ich mal v tento den. Mozno maly caka na tento datum 😅 No ani zajtra by to nebolo zle - je vyrocie dobitia Bastily 😀 😀 😀 . Uz sa nad tym musim takto zamyslat, inak by ma trafilo 😠 Je to ako hovori ruska klasika "smiech cez slzy". No co uz ... "ked to nejde, tak to nejde, chvilu pockam, kym to prejde ..."
Zelam vam krasnu noc a pekne sny !!!

martasl
13. črc 2010

tedáááá-eri 😅 😅 😅 😅 😀 😀

mirunda
14. črc 2010

ahojte kočandy!
Marti, už máš zase čas na ms? Tak držím všechny pěsti.. 😵 Jinak článek o tom nočníčku jsem taky našla a náhodou musím se pochlubit - dva dny za sebou teď Lili udělala do nočníku bobka 🙂 Tak jsem skoro slavila 😀 😀 Ale bohužel to bylo jen o tom, že jsem jí tam posadila ve správnou chvíli.. ale začátek dobrej.. 🙂 Teď se mi chlubila jedna mamča na facebooku, že její syn je bez plenek a to je mu teprve rok a půl 😠 A psala mi, že to prostě přišlo samo..

Eri, vždyť máš ještě 5 dní do termínu, taky můžeš třeba 10 dní přenášet 😀 😀 Dělám ti radost? 😀 Umíš si představit čekat ještě 14 dní? 😀 Hele, co Eliška, jak se těší? Ona už to musí vnímat docela pěkně, že bude mít sourozence...?

tetamon
14. črc 2010

Eri, ty jedna 😀 Tak...si teda pockame, nebudem na mrne nalehat, a ono treba prijde 😎

marta: to pujde! Drzim paluchy.

erikahla
14. črc 2010

@mirunda - 1. termín som už mala 12.7. 😉 , keďže nevyšiel, dala som do pasu 2. termín o týždeň neskôr. Malá sa teší, ale už ju to čakanie nejako otupilo. Začala to brať tak, ako by to ani nemalo nastať 😉 , čo ma dosť mrzí. No ale veď ono sa to zmení, keď to príde. Každý v okolí sa jej vypytuje, či už má súrodenca a vypadá to tak, že ju to už otravuje (podobne ako mňa) 😅

@martasl - marti, veľmi ti budem držať palce, aby ti to všetko dobre dopadlo a hlavne, aby to už tentokrát vyšlo. Fakt ti to veľmi veľmi želám. Viem, aké to je, čakať na tie dve //.

A čo sa týka mňa - dnes zatiaľ ani minináznak nejakej pôrodnej akcie 🙄 . Tak vám všetkým želám krásny deň !!!

erikahla
14. črc 2010

@tetamon - no nič iné nám ani nezostáva, len čakať ! Malý si ten príchod na svet pripravuje ako nejaký pán kráľ 😀

tetamon
14. črc 2010

@erikahla no, je to jako v te bajce o klukovi, ktery se sam nudil a volal "vlk-vlk", a kdyz pak prisel vlk, nikdo uz nereagoval 😅 My ti snad ani nebudem verit, az napises, ze Samko uz je tu 😉

Ad ptani: ja jsem takhle hakliva na to, kdyz se me uplne cizi lidi ptaji na tehu. V tomhle, uznavam, nejsem typicka tehule, ale nemyslim, ze treba pani v metru se me ma co ptat, co cekame a kdy cekame 😠 Ja se ji taky neptam na inkontinenci nebo krecovy zily 🙄

martasl
14. črc 2010

tetamon- 😀 😀 😀

jinek všem moc díííky za drženi pěstí,palců a paluchů 😀 no to by už mělo sakriš zabrat,ne??jo miru-zase čekám ms,docela to od jedněch ms k druhejm letí 😅 teď jsem si uvědomila,ježiš,já nemám nakoupený vložky,holka mi je minulej týden vyplácala a zůstalo jedno balení.no v pondělí jdu k doktorce na kontrolu,tak to doufám nedostanu dřív,klidně vůbec 😉

martasl
14. črc 2010

holky,koukněte,no není to nádhera??
http://www.fler.cz/zbozi/plenkovy-dort-pro-holc...

tetamon
14. črc 2010

martasl: jee, no je 🙂 Slint.

martasl
14. črc 2010
tetamon
14. črc 2010

Sakra, segra by mela otehotnet, at ji muzu koupit. Sobe kupovat nebudu, a kamosky...no uvidim, co mi budou kupovat 😀

Jo, a dneska byla na vysetreni. Tak prdku neukaze, asi je to dama 😀 Hlavu v dlanich, nozku pres nozku, hlavou dolu, takze zadna cesta, jak ukecat k odhaleni 🙂
Ale v poradku 🙂
Tak pristi tyden triply, na zacatku srpna krev na endokrinologii, ve 20 tt. krev na interne a geneticky utz. A pak uz snad trosku klidu pro broucka ci berusku a nebohou anemickou matku 😀

simisimca
14. črc 2010

Marti naco kupovat vlozky ved ms nebudeeeeeeeee.... 😉 😉 😉

kraskanz1
14. črc 2010

ahojte baby zvykenm na tuto temu narazit sem tam ....ako vidim tu sa plodeniu viac dari ako v teme tehotenstvo a obezita kedze tam sa stale zvyknem zdrzovat...tak rada by som sa k vam pridala mozno mi to prinesie stastieee 😎

martasl
14. črc 2010

simi-pro všechny případy.. 😀

tetamon-tak si to nech koupit od příbuznejch.v tom druhém odkazu byly i neutrální barvy.ale v tom prvním se mi to líbilo víc-bylo to takový umazlenější.

kraskanz1
klidně se přidej,jestli se ti u nás líbí....tady to krásně těhulí a maminkuje-tak se doufám taky chytnu 😀 tak tě ofic vítám 😉 😉 😉

tetamon
14. črc 2010

marta: jako pro vsechyn pripady, ze mlada zacne menstruovat, jo? 😠

No, mam to v zaloze, ze kamosky by se mohly slozit na dorta 😉 Ale musi nejdriv ukazat ritu, prdola mrnavej 😀

martasl
14. črc 2010

no starší holka už rok menstruuje.právě jí to minulej týden skončilo a já jsem na řadě.a až začne ta druhá-to bude peněz 😅

tetamon
14. črc 2010

Jeeee. Ale zase to vem tak... VZpomen na stary casy. vata v...cem to bylo? takova ta divna sitka. Proteklo to, prd vydrzelo.. Kdyz pak byly hygemy s jednim lepicim (spis nelepicim) prouzkem, tak byl svatek 🙂 A tampony? Ouhm... 🙂
I kdyz ja tak necely rok pred tehu zacla pouzivat kalisek a spoky. A je to levny 🙂 Akorat nez jsem dostala ten spravny grif na to zandavani a vyndavani, tak to stalo asi dva mesice nervu (holt menstruuje se jenom kratce, se nestihne za jednou natrenovat 🙂)

martasl
14. črc 2010

no ten kalíšek si nedovedu ani představit.připadne mi to divný a tokový-no prostě divný 😝 ale je to asi o zvyku.jo sí´tovaný vložky znám.a dávaj je v porodnicích-je fakt,že se to s něma lépe hojí.

tetamon
15. črc 2010

marta: ono to je fakt o zvyku. Taky jsem mela pocit, ez des bes. Ale pravda je, ze od te doby, co jsem pouzivala kalisek, jsem mela mnohem min casto mykozy (a ze na ne trpim), takze o hygiene to fakt neni 🙂
A prvnich par mesicu mi trvalo, nez jsem si zvykla, ze velice, VELICE presne vim, co ze me jde (nota bene jsem mela fakt rozhozeny hormony, takze extra silny krvaceni kvuli extra vysoke vystelce v deloze...) Ach...po tomhle se mi teda vubec nestyska 🙂

Sitovany..jo, "dycha" to lip, ale pekne dekuju, pro denni pouziti a porad resit, jeslti je to videt nebo to dokonce proteklo... 😀

martasl
15. črc 2010

no už bych je taky nepoužila,fakt jen v porodnici.normálně se snad už ani nedaj koupit,ne?já je nikde neviděla.

tetamon
15. črc 2010

marta: mam pocit, ze asi ne. ze si par holek stezovalo, ze byly fakt super, prave na takovy to "domaci", a ze se nedaji sehnat..

byggyt
15. črc 2010

Simi celkovo som schudla niečo cez 20 kg ale teraz som pribrala asi 7 takže tak....... neni moc čo závidieť 😒 , ja som taká koza lebo normálny človek schudne v lete a ja naopak, stále by som iba žrala. Ale tak no na dovolenke budem jesť zeleninové šaláty doma sa mi to nechce robiť. Vivien sa má fajn, zuba nemá ani jedného ešte 😀 a nechce sa jej sedieť, hlavu dvíha ako keby sa chcela posadiť ale nejde jej to, iba keď ju chytím za ruky tak sa ťahá. Papá pekne veď zajtra má 7 mesiacov tak jej začnem dávať už aj druhú dávku denne niečoho tuhého včera som kúpila v DM od humanny taký mliečny dezert s jablkom a marhulou tak som zvedavá či jej to bude chutiť. Detská doktorka mi stále nanucuje krupicu ale nedávam jej to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru