Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

marianeta
13. únor 2009

Dobre Ranko.

Adel obdiv.. JA som z maleho tiez na prasky a to manzel pracuje o ulicu dalej a chodi domov o 16 alebo 17,ale tych 8 hodim mi staci.
Hluku sa neboji skor zvukovych hraciek 🙄 .
Nic pri nom neurobim lebo je neskutocne zivy stale lozi kam nema ,sustavne mu nieco lovim z pusy no des.

jabera
13. únor 2009

adel drzim ti palce, to je strasne neprijemne. obdivujem ta, ze to takto zvladas sama.... ja pijem caj z valeriany lekarskej, velmi mi to pomaha, dal mi to gyndos, ked mi umrel otec a velmi mi to pomaha. pripadne skus.... 3x denne, len trosku smrdi, ale skutocne funguje. je to oblbovak, ale neskodny, co sa tyka ladvin, pecene a tada aj babtka, ale to sa teba uz netyka. ale ak kojis este, aj tak ho mozes pit.

adelinka
13. únor 2009

no holky zatim to musim nejak vydrzet pac to ted nejde..az odpadne splatka na auto tak snad si najde jinou praci..
jaber..valeriany lekarske?,to se musim zeptat..to neznam
letim za petanem

marianeta
13. únor 2009

Adel a nemozes byt u rodicov kym je manza na cestach,ze by ti trochu pomohli s malym?

tasha8
13. únor 2009

caute baby aj ja sa pridam..sice mam teho za sebou ale tema sa ma dotykala, lebo som mala hroooozne vela kg pocas teho...som nabrala 22kg a mala som 116 tusim ci kolko....no pripadala som si ako slon.....nastastie som to ale do dvoch tyzdnov mala dole tak som na "tradicnej" vahe s ktorej sa neviem odrazit smerom dolu... ☹ to je ale trapenie s tymi dietami!!!

marianeta
13. únor 2009

VItaj Tasha aj ja som z Trnavy 🙂 .

tasha8
13. únor 2009

ahoooj marianeta...ja sice nie priamo, ale TT poznam... 😉 Ty si priamo z TT?

marianeta
13. únor 2009

Ano.A ty ?Nejaka okolita dedina?

tasha8
13. únor 2009

obec Dlhá 🙂

marianeta
13. únor 2009

To je tusim za Suchou N/Parnou ak sa nemylim 😕

tasha8
13. únor 2009

hej hej, najprv je Košolná a potom Dlhá...ináč malý je zlatý, taký vysmiaty, šťastný..určite sa vela smeje 🙂

marianeta
13. únor 2009

Ano on je taky rehotnik ten by siel aj s ciganom 😀 .
Jakubko je tiez moc pekne babatko 😵 .

marianeta
13. únor 2009

Ale na fotkach nevyzeras,ze mas nejake kilecko navyse 😉

tasha8
13. únor 2009

😀 😀 diky moc...tiez sa vie rehotat ale nesmeje sa na hocicom musime mu robit opicky a potom spusti salvu 🙂 no to som vyberala publikovatelne fotky totiz...realita je znacne ina...aj vcera, boli vodari odpisovat tak som im otvorila v domacom ubore, neucasene haro...som yvzerala na 52 a nie 25 😀

adelinka
13. únor 2009

marianeta..no muzu ale mamka ma rakovinu a ja ji musim aj pomoct a musi dost odpocivat..tak tam to taky moc nejde

tasha..ahojky 😀

marianeta
13. únor 2009

Vpohode.Ja uz iny odev ako teplaky nepoznam a o cesani ani nevravim.Ked si za 3 dni zmyslim, ze som sa necesala tak to aj znacne boli 😀 .
A rodila si tu v TT?

tasha8
13. únor 2009

ahoj adelinka prajem vela sil a drzim mamicke palce..
no tak to ja tiez tak...a nie, ja som rodila na Myjave bo predtym sme byvali v BA a ked som isla na matersku tak som bola u nasich na MY a tam som aj rodila...a potom sme aj s malym uz prisli do Dlhej...takze komplikated trochen 🙂 a Ty hej? aka je porodnica v TT?

marianeta
13. únor 2009

Adel to ma mrzi drzim palceky.No nemas to jednoduche.

Tasha ja som rodila v TT ako zle tam nebolo ale urcite by to mohlo byt lepsie,hlavne co sa stravy tyka.
Co planujes v blizkej dobe druhe 😅

tasha8
13. únor 2009

no strava to bola kapitola sama o sebe aj na MY...stale dookola len maso a zemiaky na omacke...no ale nemozeme mat naroky ako v dakom Hiltone al. co 😀
ale nie, najprv treba jedno vypyplat a este som po cisarskom takze dva roky oddychujem minimalne...ja len tak informacne, asi tu je aj nato tema ale nechce sa mi pozerat..ja len tak ze ako to tu funguje a celkovo...🙂

marianeta
13. únor 2009

Ak chces viac o TT porodnici mozem ti napisat do IP 😉
Inac v okoli MY mam rodinu.

zuzkaaaa
13. únor 2009

ahojte babenky, ujha vy ste toho popísali, mám čo robiť aby som všetko poprečítala 😀

marianeta
13. únor 2009

Zuzi aspon sa nudit nebudes 🤐

tasha8
13. únor 2009

ok marianeta ked budes mat cas 🙂 hej? no nasi su tam 7 rokov teraz...takze az tak to tam nepoznam

marianeta
13. únor 2009

oK 😉

jabera
13. únor 2009

adel ano, valeriana lekarska naozaj odporucam.

tasha kukam kukam, ale ved si nejaka chuda na tych fotkach.... aj ja chcem tak schudnut po porode,, nevies mi to zariadit? haha

belanka
13. únor 2009

tasha8 som rada,že nebudem jediná vysokotonážna rodička 😉 .aj ja som z trnavy.nevyzeráš veru xxl.

tasha8
13. únor 2009

jabera ako sim pisala vyssie to som tam dala publikovatelne foto, ine su strasne, na cenzuru 😀 stale mam na sebe takych 10, hadam aj 15kg navyse...a tie nie a nie zhodit 😒 a ako pozeram, cakas chlapceka tak ako to bude taky sinter ako ten moj tak to neboj to pojde rychlo dole...a ja som bola extra pripad...asi mesiac po porode sa mi upravila chut do jedla takze predtym to islo dole same, ako dobre, lebo dost ze teram mam kolko mam a keby mam este stale tie tehotenske kila joj....ale zas mam skoro 180cm a ako ja vravim tazke kosti 😀 okrem toho, aj drahy pribral v posl. dobe tak sa navazjom motivujeme, ale zaroven pre to nic nerobime...no strasneee 😝

jabera
13. únor 2009

tasha ja si netrufam foto dat vobec.... stare nechcem, lebo to by bolo klamanie nepriatela a nove proste nemozem, lebo to sa neda... ved by som sa ani nezmestila do takeho maleho stvorceka...

tasha8
13. únor 2009

ale zmestila neboj a daj foto ja som zvedava takze musis 😠 😎

jabera
13. únor 2009

hhahaaa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru