Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ohenavoda
11. únor 2011

stardust: mám 167cm. a to jsem byla tak pěkně našlápnutá! zumba, redukční program... za poslední rok jsem shodila 10 kilo! říkala jsem si - ještě deset a půjdeme do mimi. no a - BUM 😲 😀

adinkag
12. únor 2011

@zdenush88 no ja som ho nemavala idealny davnejsie ale to preto ze som bola doslova zavisla na kave🙂 teraz uz ok 😉 a ten test fakt nic hnusnejsie som nepila,a potom som 2 dni stravila doma lebo z toho bolo zle 😖

adinkag
12. únor 2011

@stardust jasne kazdy hlada nejaku tu vyhovorku na co to zvalit🙂 ja verim tomu ze sme obe ok 🙂 mala je vesela pokopkava a sa veselo tesim a uzivam si to🙂 inak dnes sme konecne s muzom boli kupit kocit zamilovala som sa hned skoncil v aute 😀

stardust
12. únor 2011

@adinkag pokopkava ta aj cez den alebo hlavne v noci? Ti moji kopali ako divi hlavne, ked som sa ulozila vecer do postele a snazila sa zaspat. Aky kocik ste si poriadili?

zdenush88
12. únor 2011

@adinkag no ja som sice mavala nizky ale kavu som nepila.. lebo mi nechutila... mozno by mi chutila ale s curkom a s mliekom akedze som sa vzdy snazila schudnut tak som ju nepila lebo vsak bez cukru je hnusna... 😉 ale teraz ako som tehu sa mi zda ze mam trosku vyssi..

zdenush88
12. únor 2011

@martinex veru občas by si mohli dat tie sestričky pozor na jazyk, fakt ako človek je väčšinou citlivý na svoju váhu a vo veľa prípadoch za to až tak nemôže, tak ako nás niekto môže súdiť??

stardust
12. únor 2011

@zdenush88 ja som si kvoli tomu zacala pochutnavat na kolacikoch 🙂 V tehotenstve som jedla normalne a snazila som sa vyhybat sladkemu, v nemocke mi aj tak nikto neveril a vsetci tam mali reci o tom, ze nemam pit sladke vody, vyjedat fastfoody a nebrat z regalov sladkosti. Jedlo vo fastfoodoch nemam rada (mam pocit, ze turci s tymi svojimi gyrosmi podvadzaju, vo vydajniach hamburgerov mi nechutia tie sladke chleby), sladke vody nepijem kvoli zubom. Tak som sa s nimi ani nehadala, nemalo to ziaden zmysel a zacala som si osladzovat zivot kolacikmi z Dr. Oetker kucharskej knihy 😀

zdenush88
12. únor 2011

@stardust ved to , že veľa ľudí si myslim, ze nič iné nerobím len žerem..... lenže ked som chcela schudnuť taks om okrem upravenia stravy musela aj hodinu denne behávaťa by som schudla aspoň čo to.... a ke´d som behávaťa prestala, šup šlo to naspäť... ja tiež nemusi fast food, nemam rada take veci a ani nejem mäso, sladke vody občas, skor čistá voda, čaj ale moja slabosť je sladké... netvrdím že od rána do večera ale dám si.... 😉 ale keby šlo o to, viem vydržať ale teraz v tehotenstve keby som nejedla sladké tak hadam už nejem vôbec nič.... 😖 nič ine mi nechutí.... ale ná váhe sa to zatiaľ neprejavuje.... 😉

vierka0
12. únor 2011

@zdenush88 ale ved podla fotiek v albume nie si vobec extra xxl 🙂

stardust
12. únor 2011

@zdenush88 hej, tie predstavy zvysku obyvatelstva, ako infarktujeme, slintame a kvikame, ked vidime dakde vylozene torty plne cukru a tuku...to ma jeduje... 🙄

zdenush88
12. únor 2011

@vierka0 no to nechápem ani ja, ze niekedy sa az taka xxl nepripadam ale váha nepustí...a niekedy si pripadám ako 5xl..... 😀
@stardust hehe asi tak dááááko... 😀 a k tomu že sedíme celé dni na riti a vyloženými nohami na stole a na veľkom bruchu sa nam hompálajú taniere.... 😉

adinkag
12. únor 2011

@stardust cez den najme v noci len tak jemnucko zatial ma necha vyspat🙂a kocik tento typ
http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

ten ruzovy🙂

adinkag
12. únor 2011

@zdenush88 ja si myslim ze uz mi ani nechyba🙂) ale pravdu mas s mliekom a cukrom som ju mavala🙂)tmava mi nechutila🙂

zdenush88
12. únor 2011

@adinkag no ja som si jeden cas davala tak raz za cas, lebo ma pri zmene počasia bolela hlava aj niekoľko dni zasebou...a káva bola taká 1. pomoc.....
.....a moje tiež kopká hlavne cez deň, v noci spím ako zabitá hadam aj 10 hodín... mimi by sa to mohlo naučiť odomňa.. 😀

stardust
12. únor 2011

@zdenush88 ked som sa raz bola pozriet u sikmookych na oblecenie, skoro som skolabovala pri ich velkostiach XXXL na 40tku konfekcnu velkost, teraz by som si u nich musela kupit asi 60 XL veci 😀 Preto rada kupujem oblecenie v nemeckom cislovani 😀 Minule este pisali v novinach, ze sa bude precislovavat.
@adinkag pekny kocik. Ked som zhanala kocik, boli tu v mode tie nizko polozene, takze som zobrala prvy kocik, ktory mal normalnu vysku 🙂

zdenush88
12. únor 2011

@stardust ja rada nakupujem z bonprixu..... 😉 vsetky velkosti jedna cena a dokonca ked si niekedy objednam 42-44 tak mi je to velke... 😉 alebo z Kiku... lacne ale ucelne a dobre... 😀

vierka0
12. únor 2011

@stardust ked som bola v amerike, som si pripadala ako modelka 🙂 a vyber siat ani nehovorim 🙂 dokonca nas s kamoskou oslovila predavacka v obchode, ze toto je obchod pre objemnejsich ako sme my 🙂 ze na nas velkost nemaju 🙂

vierka0
12. únor 2011

@zdenush88 ja tiez objednavam z bonprixu najradsej 🙂 ale ja 44/46 🙂 dzinsy 48 :(
to druhe je Kiko ?

alukard77
12. únor 2011

jeeeeej holky, tema ako vysita pre mna 😀 taaaaak som rada, ze tu nie som sama 🙂

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 ako vysita asi pre nas vsetky 🙂

stardust
12. únor 2011

@vierka0 to je sen, ta Amerika 😀 Asi sa naucim sit na sijacom stroji, aby som mohla chodit pekne oblecena 😠 .

ohenavoda
12. únor 2011

ad kafe:
já jsem se teda naučila kafe pít bez cukru před rokem. rozhodla jsem se že s tou váhou už MUSÍM něco dělat, měla jsem pul roku po porodu 118 ☹
Kafe a čaj bez cukru, místo džusu vodu... za trictvrte roku 13kilo, ted mam tech 105. Cili: DÁ SE PÍT I KAFE BEZ CUKRU 😀

ohenavoda
12. únor 2011

@zdenush88
jo a nakupuju v XXL v CA a taky v TESCU mivaji hezký věci na baculky 😉

vierka0
12. únor 2011

@stardust sak som volala mojej mame, ze mami, neuveris, ale maju tu capri dziny na teba 🙂))

adinkag
12. únor 2011

@stardust dakujem🙂) a k tym sikmacom to je nula bodov ja chodim do obchodu kik tam najdem na seba co potrebujem 😵 😵

adinkag
12. únor 2011

@zdenush88 tak mame celkom pokojne babetka,uz aby bola na svete velmi sa na nu tesim 😵 😀

stardust
12. únor 2011

@vierka0 to aby tam clovek lietal s prazdnymi kuframi, naplnil v ich obchodoch nadrozmernym peknym oblecenim a tahal domov 😀

vierka0
12. únor 2011

@stardust no, ja som prvy rok isla s plnym kufrom tam a nazad som ho mala plny novych veci, stare som tam nechala 🙂 a dalsie roky som stale brala prazdny kufor🙂

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 😀

no ja nakupujem bud v CA-cku, teda skor som nakupovavala, kym som neobjavila H&M filialku s oddelenim zameranym na "nadvelkosti", maju tam 44-56, veci perfektne padnu, nie su site stylom ako napr. kik, ze iba pridaju par centimetrov na kazdu stranu a je z toho vacsie cislo, bez toho, aby upravili strih... 😎

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 no tak na ten KIK som velmi zvedava, teraz nam tu stavaju obch. centrum, tam ma byt KIK predajna..tak sa tesim 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru