Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
17. únor 2011

@vierka0 a pevne verim, ze legalne stiahnute 😀 😀 😀 😀

Ja uz dva roky pozeram Velku zranicu. Este na strednej ma na to navdanil spoluziak, ze mu bolo po tom filme strasne a nechcel radsej nic jest. Pred dvoma rokmi som to videla do momentu, ked grcali tie vychrtliny a teraz do chvile, ked zamrzol pilot na zahrade. Tipujem, ze o taky rok si pozriem aj zvysok filmu a zistim, co to toho mojho spoluziaka znechutilo...ci tie eroticke sceny alebo prejedanie sa, lebo toho prijmu potravy tam zatial moc neukazali.

vierka0
17. únor 2011

@stardust ako inak 🙂
tu velku zranicu som aj ja chcela vidiet, ale nemohla som..ani ma to nebavilo, ani nijak nezaujalo..

zuzanazuzana
18. únor 2011

konecne!!!!!!! dnes bolo na sone aj srdiecko vidiet, tak uz sa mozem tesit uplne!!!!!!!!!!!!!!!

zuzkaaaa
18. únor 2011

@zuzanazuzana GRATULUJEM!!! 🙂

zuzanazuzana
18. únor 2011

@zuzkaaaa dakujem, dufam, ze uz bude vsetko ok

stardust
18. únor 2011

@zuzanazuzana este stale musis brat tie lieky?

zuzanazuzana
18. únor 2011

@stardust ano...ten utrogestan mam prve tri mesiace a pregnyl inj.pokial neprestanem krvacat....

zdenush88
19. únor 2011

ahojte...... 😀 včera sme boli na morfo a už nám aj povedali čo to bude.... ževraj dievčatko... 😀 😀 😀 tak ja sa vytešujem, priateľ trochu smútil, až som sa na neho nahnevala.... ☹ ale hádam dnes už bude lepšie... 😉 ako keby nevedel,že nakoniec dievčatká sú ocinkovými maznáčikami.. 😉 a máme zase dilemu s menom apritom soms i myslela, ze je to vyriešené.. no ešte že máme čas... 16.3. ideme ešte na 4D tak tam sa to hádam potvrdí... 😉

stardust
19. únor 2011

@zdenush88 tak to je prima, ze uz viete pohlavie. Nechapem, preco si neviete vybrat meno...my sme mali hned vymyslene a to hned po dvoch kusoch 😀 V manzelovej rodine maju vsetci po dvoch krstnych menach, okrem svokry, ta ich ma styri, hehe.

stardust
19. únor 2011

@vierka0 asi ten nezaujem vacsiny ludi je kriteriom pre zaradenie do kategorie intelektualnych filmov...tu velku zranicu s oblubou premietaju vo filmovych kluboch a asi raz rocne ju davaju na 3Sat.

vierka0
19. únor 2011

@stardust ja zase celkom aj som na intelektualne filmy 🙂 toto ma jednoducho nezaujalo..najak som to nedopozerala a po case som to vymazala 🙂

stardust
19. únor 2011

@vierka0 este ako stredoskolacka som chodila poctivo do filmoveho klubu, ale teraz ma uz filmy moc nebavia a ani serialy...ovela radsej teraz pozeram dokumentarne filmy alebo reportaze.

vierka0
19. únor 2011

@stardust tiez som chodila do filmoveho klubu, ale nie poctivo 🙂

elennka
19. únor 2011

Holky pěkný den, jsem ráda, že je konečně sobota.. v týdnu to bylo opravdu hektické.. Dneska jsme trochu zaspali, si říkám venku už je docela světlo, tak bych mohla vstávat.. tak jsem potichoučku vylezla, abych nevzbudila manžu.. kouknu na hodiny a ono skoro 9.30 😀D
Teď jsem dala vařit masíško ke koprovce 😀D mám nějaké zhýralé chutě. Jinak mě už 8 den otravuje MS, a to jsem brala clostil a počítala s tím, že budu mít kratší.. Tak jsem zvědavá, co bude...
Zatím pěkný den 😉

zuzanazuzana
19. únor 2011

@zdenush88 ved tu sabinku....ako aj mne sa paci, hihi

zdenush88
19. únor 2011

@stardust no lebo ja so od začiatku vravela, že chcem Simonku... normálne som na to nalomila ja priateľa a páčilo sa nám to, veľmi.. ale malá by mala iniciálky S.S. a mojmu starému to pripomína nejaké nacisticke hnutie "Esesáci" a síce som ho presviedčala, že ked ona pôjde do školy tak o tom už nikto nebude vediet, a kto si vobec bude vsimat inicialky...??? no ale hovoril to jednemu znamemu a ten ked to pocul, hned zahailoval, lebo to poznal a už bolo po Simone... ale ešte stále je nádej... 😉 no a začali sme hladať aj iné meno - Linda, Laura, Noemi, Nina, Timea a Lucia, Lucia sa nám nakoniec pozdáva najviac, lebo ked budeme mať raz aj chlapčeka, dali by sme mu meno Lukáš po tatinkovi... 😉 tak, ešte šťastie že máme čas... haha

zuzanazuzana
19. únor 2011

ahojte....konecne som si stiahla film velka zranica o ktorom ste tu pisali....lebo ja mozem horory, teda som pochopila, ze je to horor....polovicku vzdy pozeram so zatvorenymi ocami....ale ved to je stary film...z roku 1973...a kusok som sipretocila a vyzera to dobra blbost
my s priatelom radi chodime do kina, aj ked je to drahe...vsetky casti sme videli v kine SAW 1-7....TO BOLO CELKOM FAJN

vierka0
19. únor 2011

@zuzanazuzana to nie je horor 🙂 my sme vcera pozerali http://strasidelnyblog.blogspot.com/2011/02/i-s...
velmi dobry film..dokonca na csfd ma nad 80%

zuzanazuzana
19. únor 2011

@vierka0 tak to nie je horor? hihi....no to je korejsky film....som zvedava, lebo neviem si od nich predstavit film..

vierka0
19. únor 2011

@zuzanazuzana juhokorejske filmy su super..tocia aj vela hororov..ak si filmovy fanusik, je nacase vidiet aj korejsky film 🙂

zuzanazuzana
19. únor 2011

to fakt? no idem sa hned pozriet na to, ci najdem na stiahnutie....som velmi zvedava

adinkag
20. únor 2011

konecne jeden ako tak volny den rano sme sli pozeratpostielky a potom som navarila,este upratat pozehlit a potom si konecne mozem pozriet niejeke dvd🙂 😵

adinkag
20. únor 2011

RODILA niekdtora z Vas na kramaroch???

zuzanazuzana
20. únor 2011

@vierka0 no ten film som len tak prebehla, ten korejsky a iny brutal

zuzanazuzana
20. únor 2011

@adinkag a ty uz mas aj kocik?....kedy sa zacina kupovat tak vybacka a tak....ja uz by som to aj teraz, ale je velmi skoro

adinkag
20. únor 2011

@zuzanazuzana ja som zacala az po 16tom tt ked mi dopadli dobre testy na geneticke vady,tak som pomaly nieco zacala kupovat,ano aj kocik uz mam
www.lacnejsie-nekupis.sk

tam maju dobry vyber celkom aj ceny,,su prijatelne predajnu maju v pezinku ale poslu to hoci kam na slovensku🙂

zuzanazuzana
20. únor 2011

@adinkag no tak bude tazke si vybrat, tolko veci je v ponuke a kazdy chvali nieco ine....a ty mas ktory kocik?

adinkag
20. únor 2011

@zuzanazuzana ja mam ten kombonovany joy sa vola a ked som ho skusala bol perfektny lahko sa sklada,nezabere az tak vela miesta,a da sa dobre polohovat,my sme k tomu kupili ties sportove nafukovacie kolesa co nas vyslo o 20 eur viac,cize 180 dokopy,a sme spokojny🙂

zuzanazuzana
20. únor 2011

@adinkag no vyzera pekne na obrazku.....a aj cena je dobra...ja sa vobec nerozumiem kocikom, ale kamaratka ma kocik za 800 euro....to je vela za kocik si myslim....moj brat ma nejaky ale za 300 euro a uplne su spokojny.....ved to je ste daleko, hlavne, aby dobre posluzil

nika1412
21. únor 2011

ahoj kočky, rada vas citam.. chcem sa opytat, ci je tu nejaka, ktora otehotnela a mala nad 100 kg? 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru