Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

flagicka
28. únor 2011

Ahoj holky,někdo zkušenost s pracovním úřadem-sociálka,jsem v 11tt mám neschopenku-rizikové těhu,bohužel jsem na pracáku už delší dobu a dneska mi řekla že až na mateřskou jak porodím nemám ted nárok na žádné peníze a ani nechtěla slyšet do životního minima nic....a řekla že nic strejně nedostanu!nevímte jak to je?

stardust
28. únor 2011

@martinex ake teliesko si ides dat? Ja som chcela povodne cosi bez hormonov, cize medenu spiralu, ale asi si dam mirenu.

martinex
28. únor 2011

@stardust este vobec neviem,necham si poradit od mojej gyn ked k nej pojdem po 600nedeli... hlavne ziadne tabletky-na tie zabudam a tak by sa mohlo pritrafit dalsie deco 😠 😎

stardust
28. únor 2011

@martinex az po 600 nedeliach? Fuuha. Ja tiez nejak nemusim tie tabletky, poznam sa velmi dobre na to, aby som vedela, ze ich budem zabudat uzivat. Tej mireny sa trocha bojim, hlavne dvoch vedlajsich moznych ucinkov: nevolnost, zmena vahy. Sice netrpim nikdy na nejake vedlajsie ucinky od liekov, ked si citam pribalove informacie...ale s tou mirenou si moc nie som ista...urcite vyhram bingo, zvysenie uz teraz dost vysokej vahy 🙄 😖 😒 ☹

martinex
28. únor 2011

@stardust sak tam je zmena vahy-to moze byt aj znizenie,nie? 😀
a sak sa hovori sestonedelie a nie sestnedelie 😎

stardust
28. únor 2011

@martinex kedze som pribrala v tehotenstve 30 kg, pochybujem, ze by mi Mirena pomohla ku znizeniu 🙄 .

stardust
28. únor 2011

@martinex ale necham sa prekvapit...keby ma boxoval celu dobu vlci hlad, tak si to necham vybrat..

martinex
28. únor 2011

@stardust ja som dala 25kg v kazdom tehu... 😠 ale mohlo by sa po nejakej HAK chudnut,nie? 😀

stardust
28. únor 2011

@martinex teoreticky ano, ale prakticky?? Ja som dala 30 a v druhom 13 😠 .

martinex
28. únor 2011

@stardust prakticky nato zjavne len tabletky stacit nebude....ked sa dam kusok dokopy tak mam v plane sa pustit do 90dnovky 😀 sak to sadlo musi dole...

stardust
28. únor 2011

@martinex co je to ta trojmesacna dieta?

martinex
28. únor 2011

@stardust ano ano.... ja som prvy krat drzala mesiac a dala som dole 7kg a to som sem tam zhresila 😀

stardust
28. únor 2011

@martinex aj si si udrzala svoje kila po tej diete?

martinex
28. únor 2011

@stardust udrzala az do dalsieho tehu-cize pol roka skoro...a to som jedla normalne potom

zuzanazuzana
28. únor 2011

Tak dnes som uz aj fotecku dostala....termin podla sona troska neskor.....okolo 13.10.....a je tam iba jedno, hihi.....

zuzkaaaa
28. únor 2011

Ahojte kočky 🙂

@zuzanazuzana tak oktober aj ja som oktobrovka :D

@martinex
@stardust ja berem antikoncepciu ja som najprv brala antikoncepciu pre dojčiace matky a potom už normálnu a klop klop nezabúdam si ich dať a ani váha nenerástla mne chcel lekár danu ale ja nechcem radšej takto 😀 bohužial druhé si nemôžme dovoliť 😒

zuzkaaaa
28. únor 2011

tak ja na 90 dňovú nemám nervy neviem prečo.... ja som raz schudla viac kg okolo 12kg za 3 mesiace ale to som brala lieky na chudnutie

stardust
28. únor 2011

@zuzanazuzana skoda, uz som si myslela, ze budes mat trojicky 😀
@zuzkaaaa ja nemam celkovo nervy na ziadne diety, uprednostnujem pohyb, hoci to teraz na mne vobec nie je vidno 😀 😀 .Uz mi navrhovali z domu, ze si mam dat tak mesacnu hladovku, aby som konecne schudla, ale nechcem. Nechcem ani diety, aby som bola potom vyhladnuta a kysla na decka, ktore za nic nemozu. A ku HAK, niekto priberie, ina nie...je to individualne.

martinex
1. bře 2011

@stardust inak ta 90 dnovka je v pohode,tam vlastne mozes jest vsetko-aj sladke akurat v dany den a samozrejme delis stravu-bielkoviny,uhlohydraty,skrob a vitaminy 😎 a da sa to zvladat v pohodicke
a samozrejme pohyb k tomu,len to musim domysliet s malymi ze kto bude strazit 😠

zdenush88
1. bře 2011

Ahojte babule.... 😉 mám na vás jednu otázočku... rozmýšlam už trochu nad pôrodom a popravde chcela by som epi..ale vsade citam, ze pre nadmernu hmotnost nemusi lekar dovolit, resp odporucit epi..viete mi o tom nieco povedat??
@martinex jeeej ty uz mas po, gratulujeeem k Adamkovi 😀 😀 😀
k 90-dnovke ides ju zacat hned teraz ? ci ako?

martinex
1. bře 2011

@zdenush88 k tej vahe,ja som dada rodila so 117kg!!! a epi mi dali bez jedineho slova... ale spytaj sa anesteziologicky v nemocnici,mozno co lekar to iny pristup
a hned nezacnem, tak mozno o mesiac-dva.. predsa len je to dieta,takze vonku musi byt uz pekne pocasicko aby som mala odkial cerpat energiu nato 😎 a Adamko nech kusok podrastie 😉

zdenush88
1. bře 2011

@martinex ja som bola s 90-dnovkou spokojna - vdaka ovociu a zelenine som skoro rok nebola chora.... 😉 ale bielkovinovy den bol pre mna utrpenie lebo nejem mäso, nechuti mi a ostatné dni to bolo super... 😀 no takd ufam, ze aj mne budu moct dat epi... 😉 hadam sa dako neprezerem.. ze by mi vybehlo + 30kil.. zatial stale 4-4,5kg.. 😉

martinex
1. bře 2011

@zdenush88 mne zase to maso chybalo...ale dalo sa to zvladnut 🙂
no idem lahnut k deckam,kym spia..treba to vyuzit 🙂

zuzanazuzana
1. bře 2011

@zuzkaaaa no ja mam oboch rodicov oktobrovych....znamenie vahy....nic moc znamenie, ale asi lepsie ako po mne panna

zuzanazuzana
1. bře 2011

pisete tu o 90 dnovej diete....moja svagrina ju teraz drzi, aj sem tam zhresi a chudne!!!!!

zuzanazuzana
1. bře 2011

@stardust ale no....jedno uplne staci!!!!!!!!!!!!

stardust
2. bře 2011

@zuzanazuzana tak tak, dvojicky ci trojicky su pekne len u susedov 😝
@zdenush88 preco mas v prezyvke cislo 88?

zuzanazuzana
2. bře 2011

@stardust tak to mas svatu pravdu.......suseda ma verukraaasne dvojicky......hihi....a ja si myslim, ze zdenush ma 88 svoj rok narodenia /1988/

martinex
2. bře 2011

@zuzanazuzana teda,neurazaj....ja som vaha 😠 😀

stardust
2. bře 2011

tak, tak, neurazat znamenie vahy...aj ja som vaha podla tejto dvetisic rokov starej astrologie.
Dnes mi starsi syn behal ako besny po byte s mojimi cmaranicami v zosite a hovoril cosi tou svojou hatlaninou. Ja som z toho vyrozumela "moja mama", manzel zase pocul "meine Mama". Ako sa podobaju nase jazyky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru