Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzanazuzana
13. bře 2011

@martinex to kde ste sa fotili?

martinex
13. bře 2011

@zuzanazuzana u nas v spalni na posteli 😀 akurat kamoska dala za nas ciernu ci bielu plachtu..a potom v pc kusok fotky upravila 🙂 tiez mi mohla aspon 20kil na nich ubrat 😀

zuzanazuzana
13. bře 2011

@martinex no sikovna kamaratka a svoje foto si tam nedala

martinex
13. bře 2011

@zuzanazuzana nedala,sak to by taku velku fotku nenacitalo 😀 😀 😀

zuzanazuzana
13. bře 2011

@martinex ale co by....to si len ty myslis.....tak ja sa total nerada fotim, mam malo fotiek

martinex
13. bře 2011

@zuzanazuzana tak ok,skusim ci to prejde 😀 😀 😀

zuzanazuzana
13. bře 2011

@martinex si predstav , ze preslo...a naozaj aj tato fotka je pekna....

martinex
13. bře 2011

@zuzanazuzana teda,len aby im nepadol server pod tou vahou 😀 😀 😀 a diky

zuzanazuzana
13. bře 2011

@martinex vobec nepadol....a dolezite je ze sa pacime tym nasim polovickam

martinex
13. bře 2011

@zuzanazuzana tak to hej...sak co ine mu ostava 😀 ale nie, fakt mam v plane od toho aprila sa pustit do chudnutia..som celkom nato nabudena,tak hadam sa mi to podari 🙂 a hlavne vydrzi odhodlanie

zuzanazuzana
13. bře 2011

@martinex tak potom od noveho roka budem aj ja a budes posielat motivacne fotky ako si chudla....ved ja mam na bud.rok stuzkovu.......ovsem ak sa syn dostane do dalsieho rocnika

martinex
13. bře 2011

@zuzanazuzana neboj,mozno budem mat druhe kolo chudnutia po vianociach s tebou 😀 toto leto to na plavky este nebude,ale to dalsie si davam ako ciel 😉

adinkag
13. bře 2011

@martinex som myslela ze ma viac fakt uzasne babo,ked sa mi narodi mala urcite tiez dam urobit nejake taketo fotecky co ta to vyslo?

adinkag
13. bře 2011

@zuzanazuzana chapem 😉

adinkag
13. bře 2011

milujem ked mozem pozorovat tie kopance od mojho babetka🙂) sa mi tak pekne vlni brusko pritom 😵 😵 😵

martinex
14. bře 2011

@adinkag nic ma to nestalo,to fotila kamoska moja..ale keby si chcela potom,daj vediet,je z BA,dam ti na nu kontakt...je to mamicka na MD a toto ma len ako hobby...

flagicka
14. bře 2011

ahoj holki,tak co je tu nového?já začínám 13tt dneska příští úterý konečně na kontrolu po 3týdnech tak se těším na další fotečku miminka 🙂

stardust
14. bře 2011

Ahojte. Konecne doma, vikend som stravila s manzelom a deckami u svokrovcov 😒 V sobotu ma zobral svokor na kulturu, kvartet z Budapesti. Uz si po tych rokoch grcania a prebalovania etc. pripadam ako divoch 😖

adinkag
14. bře 2011

@martinex no dobre vedeit urcite vyuzijem 🙂 fakt urobila nadherne foto🙂) 😉 😀

martinex
15. bře 2011

@adinkag kludne, sama ma poprosila aby som sirila jej sluzby...ona sa stale len uci a kazde fotenie jej vela da 😎

eviss
15. bře 2011

Ahoj Holky tak se k Vam pridavam take, jsem moc rada, ze tato diskuze je. Dlouho jsem hledala, jestli jsem jedina ktera ma pri svem druhem tehotenstvi vahu 83kg, mam uplne hruzu jit k doktorce. Kdyz jsem cekala prvni mimi, uz se ji nelibila vaha 62 tak nevim co bude nasledovat ted ☹

eviss
15. bře 2011

@martinex to jsou nádherné fotečky

martinex
15. bře 2011

@eviss vitaj medzi nami...a dakujem za pochvalu 🙂
z tej vahy si nic nerob, ja som druhe tehu zacinala s 92kg 😖 nastastie mam uzasnu gynekologicku,ktora toto vobec neriesila..jasne ze nebola nadsena,ale nedavala mi prednasky a podobne 🙂
a teraz si v ktorom tt? pripadne si to vypln v pase,nech vieme aj ake stare dietatko mas 🙂

stardust
15. bře 2011

@eviss ze 83 kg? To je sen....Nebola tvoja lekarka vtedy nahodou na diete, ked ti zavidela tych 62 kg? Skus si najst inu. Moja s tym tiez nemala ziaden problem.

eviss
15. bře 2011

@stardust a ty ted cekas mimi a kolik mas vahu?

eviss
15. bře 2011

@martinex ja se tady zatim moc neorientuju 🙂..Jinak mam jednu holcicku 4 roky mela v lednu, no a ted jdu na gyndu v pondeli,je to dost cerstve 🙂

stardust
15. bře 2011

@eviss boze chran!!! Dva kusky mi bohato stacia. V prvom tehotenstve som pribrala 30 kg, vaha mi zostala, do druheho som sla so 110 kg.

zuzanazuzana
15. bře 2011

@eviss no 83kil by som aj ja teraz brala....taku vahu som si drzala dlhe roky a minuly rok som este 10 kil pribrala z hormonal. liecby...teraz mam 93 kil a babo cakam okolo 6.-11.10.....zatial som nepribrala, ale myslim si, ze ma to caka po 5.mesiaci, aj pri synovi som tak zacala priberat...pri nom som pribrala asi 20 kil, ale vratila som sa skoro na podvodnu vahu....ale vtedy som otehotnela pri 56 kg....takze tak.....

zuzanazuzana
15. bře 2011

baby a to si zoberte, ze moja kamoska ma tak staru dceru ako ja syna /16 rokov/ a vazi 124 kil...proste je to geneticke....minuly rok aj bola na odtucnovacke, schudla na 115 kil, ale vratilo sa jej to spat....niekto proste nema dane byt stihly!!!!!!

zuzanazuzana
15. bře 2011

@stardust ale pri druhom sa ti aspon podarilo vratit na tu vahu 11O kil, no nie? vtedy si kolko pribrala? troska ma uz zacina strasit vaha, lebo na kilach som nepribrala, ale brucho mam nejake nafuknute.....uz sa tesim na tie reci, ked budem napriklad v 5.mesiaci a kazdy bude vraviet, ze vyzeram ako pred porodom....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru