Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzanazuzana
23. bře 2011

@adinkag tak to je potom ine, ja mam nemocnicu popod nosom

zuzanazuzana
23. bře 2011

@stardust tak ja jedine co budem chciet, tak partnera pri porode....ty si mala?

stardust
23. bře 2011

@zuzanazuzana hej, pri obidvoch...druhy porod manzel stihol len tak tak po komplikovanych presunoch svojich kolegov v praci.

zuzanazuzana
23. bře 2011

@stardust a ako to znasal? neodpadol?

stardust
23. bře 2011

@zuzanazuzana manzel zvladne pohlad asi na vsetko...ja by som to asi nedokazala. Tvoj priatel chce byt pri porode?

zuzanazuzana
23. bře 2011

@stardust bavili sme sa o tom este len tak letmo, ale urcite chce byt!!!! ved aj ked mi vkladali uz oplodnene vajicka, tak bol pri tom

adinkag
23. bře 2011

@zuzanazuzana to mate fajn ten moj nechce byt pri porode 😖 komu trhat vlasy 😀

rina76
23. bře 2011

ahoj všem, jestli se můžu přidat, můj přítel též nechce být u porodu, a jsem docela ráda, bývalý přítel při prvním byl a nebyl mi tam co platný, ale každý jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného.

zuzanazuzana
24. bře 2011

@adinkag tak budes trhat vlasy sestricke....chlapi su padavky. znesu ovela menej bolesti ako zeny......napriklad ked ma moj priatel chripku, tak mi opisuje cely priebeh choroby...ako mu hlieny stekaju az dole do priedusiek atd...no hotovy pan doktor....hihi

zuzanazuzana
24. bře 2011

@vierka0 ahoj...to mi je luto co sa vam stalo.....aspon mala utecha je to, ze mozes byt tehotna bez problemov!!!!!

zuzanazuzana
24. bře 2011

@rina76 tak ja este nemam skusenost mat chlapa pri porode, tak uvidime.....boze a ty to mas uz za par. drzim palce!!!!!

vierka0
24. bře 2011

@zuzanazuzana no ved aspon to..nastastie to vyzera, ze kyret nebude potrebny, telo sa mi cisti zatial samo..aspon sa o druhe mozme pokusit hned na dalsi cyklus 🙂

adinkag
24. bře 2011

@zuzanazuzana ani nehovor dobre viem o com hovoris 🙂) hehe moj manzel je vtom podobny cajicek az do postele a vsetci ma obskakujte co ti poviem 🙂

adinkag
24. bře 2011

@vierka0 je mi to luto:(( snad sa coskoro zadari dalsie

vierka0
24. bře 2011

@adinkag no verim, ze ano, a aj drobec to zvladne az do porodu 🙂

rina76
24. bře 2011

@zuzanazuzana Děkuji snad to půjde snáze než při prvním, každopádně dovnitř mohl ven musí 😉 , jsem optimista vždycky do poslední chvíle věřím že bude vše ok. Tobě taky budu držet všechny palečky ať to máš vše v pohodě.

stardust
24. bře 2011

@rina76 hehe, este ziadne babo nezostalo dnu, vsetky musia von...pri svojom druhom krpcovi mam pocit, ze by sa najradsej vratil do maternice,a ja ho tam uz nechcem mat.

ilonne
24. bře 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? Byla jsem vždycky XL. Před otěhotněním se mi povedlo zhubnout 8 kg a už mám 4 kg nahoře. Nejvíc jsem tomu dala první dva měsíce. To jsem jedla jen sladké. Myslíte, že když se budu držet tak bych třeba už nemusela přibrat?

stardust
24. bře 2011

@ilonne preco papas sladke, ked vies, ze sa z toho pribera?

ilonne
24. bře 2011

@stardust Protože jsem nic jiného nepozřela. Teď už je to dobré.

stardust
24. bře 2011

@ilonne co znamena "nepozrela" ? Chute na sladke u mna uspesne blokuju strukoviny, napr. sosovica 🙂

ilonne
24. bře 2011

@stardust Nic jiného jsem nedokázala sníst. Jako by se mi bloknul žaludek, když jsem se podívala na jiné jídlo. A to jsem byla vyloženě masový typ a sladké jsem nikdy nemusela.

iriel
25. bře 2011

@ilonne Tak to bude holcicka 😀

enrikad
25. bře 2011

@ilonne : ahoj, u mňa je to úplne opačné... ja zas sladké vôbec nemôžem, dokonca ani cítiť...- hneď sa mi zdvihne žalúdok, a tiež mám problém aj s mäsom, - nie vždy ho môžem.... 😉 začala mi chutiť zeleninka, síce keď to aj s nou preženiem, tak utekám na wc... 😅 len dúfam, že to pomaly prejde, už som v 10tt.... 😉

stardust
25. bře 2011

v tejto teme je poslednu dobu tak ticho...akoby ste vsetky schudli 😀

adinkag
25. bře 2011

@vierka0 verim ze to corkoro vyjde

lagoonka
25. bře 2011

Ja v zázraky neverím... 😅

adinkag
25. bře 2011

my mame za sebou dalsiu poradnu tento krat vsetko ok🙂 7.4 ideme na ultrazvuk jupi🙂 aj dnes som ju videla jaka uz je velka🙂

flagicka
26. bře 2011

no my když budeme rodit o něco dřív tak to bude panna jinak váhy........tak uvidíme 🙂 holki nevíte kde na jdu na internetu cviky na balonu pro nás těhotné,bolí mě záda tak snad by mi to pomohlo.....jinak od 20tt budu chodit cvičit tak do té doby,abych něco zkusila díky jinak jak se vám přibívá na váze já už mám skoro 100kg a to na to nějak moc nevypadám,ale snad se něco poporodu schodí ted na to nemyslím a užívám si těhu. 🙂

zuzanazuzana
28. bře 2011

@flagicka ahoj....ja som znamenie panny....velmi komplikovane znamenie...tvrdohlave....hihi....asi lepsie vahy, ale ani to sa mi moc nepaci, moji rodicia su vahy.....najlepsie znamenie podla je vodnar!!!!!.......no mne doteraz byvalo zle, ale 1 kilo uz mam navyse......mam 94 kil....minuly tyzden mi suseda povedala, ze som dost schudla, aj v sobotu kamaratka, ze som aj v tvari pochudnuta...prislo mi to smiesne, lebo brucho uz mam nafuknute a ledva zapnem nohavice, budem si musiet ist uz nieco tehotenske kupit, lebo nebudem mat co nosit!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru