Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

veverka.terka
23. kvě 2012

@smudlinka10 tak to je super, jen tak dál 🙂

mihaji
23. kvě 2012

@veverka.terka, @smudlinka10 Já se taky necítím těhotně, až na ty prsa 😀

smudlinka10
23. kvě 2012

@mihaji na ně jsem zapomněla 😀 jako mě nějak extra ani nebolej ale zase si na to vzpomenu když si beru podprdu a nemůžu se do ni dostat... jak jsem byla ráda za jednu co jsem si omylem objednala větší... 😀

mihaji
23. kvě 2012

@smudlinka10 Mně už taky moc nebolí, jen večer trochu, ale větší tedy jsou.
Jsem ráda, že mi není aspoň zatím šoufl, snad to ani nepřijde.

mihaji
23. kvě 2012

@smudlinka10 Jo a taky jsem pěkně nafouklá, jsem se v pátek málem nenarvala do kalhot, co nosím do divadla 😒

smudlinka10
23. kvě 2012

@mihaji já mám problém zase s kalhotkama, v podbřišku mě škrtí ... bože děkuji za tohle škrcení 😀 klidně ho do ledna přežiju 😀

mihaji
23. kvě 2012

@smudlinka10 Já si beru radši volnější 😀 Ale už jsem se nad tím taky zamýšlela, oni se dělají nějaký těhotenský kalhotky nebo se prostě nosí pod břichem, až pak vyroste?

smudlinka10
23. kvě 2012

@mihaji jsou prý nějaké vykrojené, že to netlačí a nebo pak vysoké co i dotvarují bříško, ty si koupím ať pak jde vidět, že nejsem jen tlustá ale i těhotná 😀 už teď vypadám na porod 😀

mihaji
23. kvě 2012

@smudlinka10 Tak to budu pak muset nějak prozkoumat. Já bych potom ráda takový ten těhotenský pás, ale nevím, jestli se dělají i na "hrochy". Jedna z mála výhod tloušťky je, že doufám, že hned nikdo nepozná, že jsem těhotná 😀 . Chceme to vybalit až po screeeningu.

irriss
23. kvě 2012

@mihaji
@smudlinka10

ahojky..tak jste mne rozesmaly...ja mela to same 😀 😀 😀 hlavne v tehotenstvi se dvojkama.. 😉

Nejlepe mi drzely "sexy-bombardaky" made in China...

p.s. @mihaji mrkni na Pankrac..na trh 😉 (kdysi byl nej) 😉

smudlinka10
23. kvě 2012

@mihaji my taky, ví to jen ti z rodiny s kterýma jsme pořád v kontaktu, z praktických důvodů ... to nevím jestli dělají i větší, vše hezké mají do velikosti xl ☹

smudlinka10
23. kvě 2012

@irriss 😀 jo taky jsem si jedny pořídila 😀 takové ty babské 😀

mihaji
23. kvě 2012

@irriss Na tom Pankráci jsou jen vietnamci, nebo to je normální trh? Já vietnamce moc neberu, za chvíli se mi všechno "rozpadlo".

mihaji
23. kvě 2012

@smudlinka10 My naštěstí zase tak často v kontaktu nejsme, tak doufám, že se nám to podaří ututlat. Chtěla bych jim pak udělat pěkné oznámení.

irriss
23. kvě 2012

@mihaji
Ver tomu, ze se rozpadnou, az pote, co se "rozpadnes" Ty 😀 😀 😀 😉

Ja take china neberu, ale vazne byly pohodlne...nema se na nich CO rozpadnout...je to jen velky vykrojeny kus "prosteradla" se trema dirama...neboj, drzi 😉 ...

sexybombardaky - ty bez krajek a ozdob... 😉 ..urcite i @smudlinka10 vi, o ktere jde.. 😉

smudlinka10
23. kvě 2012

@mihaji u nás žádné pěkné oznámení nebylo 😀 ani pro manžu a to jsem si to tak plánovala... no nic, tak příště 😀 jinak dokud to půjde, tak asi to necháme dlouho pod pokličkou

veverka.terka
23. kvě 2012

@irriss @mihaji @smudlinka10 holky, taky sem nad tímto uvažovala, že nechcu chodit jak stará babka, ale aspoň trošku hezky, aby bylo vidět, že sem sice baculka, ale i těhotná a ne jenom "hrošík" , jak píšete 😀 ale myslím si, že se dají hezký velký kalhotky sehnat i v obchodě, sice to bude asi pěkná pálka, ale dá se to...to já spíš pak mám strach s kojící podprdou, když sem se jen tak dívala v obchodě, měli max. do E a to já mám teďka 😒
my taky čekáme až minimálně na UTZ se srdíčkem, abychom to oznámili, taky to ví pouze rodina, protože já sem na PN, takže to ututlat nešlo....

veverka.terka
23. kvě 2012

@irriss krásná výstižná odpověď 😀

mihaji
23. kvě 2012

@irriss Bože, tos mě trochu vyděsila těma bombarďákama 😀 . Já bych ráda, aby na mě ještě někdy manžel sáhnul. 😀
@smudlinka10 Manžovi bohužel taky nebylo žádné pěkné oznámení, ale to bylo tím IUI, když se to tak plánovalo, těžko by mohl být překvapený. Taky jsem si to kdysi plánovala, tak bych to chtěla udělat pěkně aspoň pro zbytek rodiny. A hlavně teda až po tom screeningu.

smudlinka10
23. kvě 2012

@mihaji
@veverka.terka holky mám radu - v KIK mají krásné věci, které můžou být jako těhotenské a pak i v Taku ... jinak já jsem krejčová, tak kalhoty budu šít sama, mám po několika operacích a nechci aby mě v těhu bolelo břicho, tak si musím udělat hodně vysoko pas

veverka.terka
23. kvě 2012

@smudlinka10 jj, Tako je taky fajn a Kik taky, a mají to tam navíc za pár korun, to je fakt 😎 no, to já už právě tak pokukuju po kalhotách. v tom CaA nebo HaM sice mají větší velikosti, ale kdykoli sem jen tak ze zvědavosti koukla, tak těhu tam měli max. do vel.46 ☹ a ten Bonprix je taky určitě super a pěkný výběr. to máš fajn, že si ušiješ sama, mohla by si na zakázku i nám 🙂 🙂

smudlinka10
23. kvě 2012

@veverka.terka 😀 a to bych taky nemusela nic jiného než šít 😀 ale je pravda, že někdy to je dražší než koupené ☹ látka je drahá... jo a ještě Petrklíč, tam mají na netu velké věci

irriss
23. kvě 2012

@veverka.terka
@mihaji
samozrejme, ze to bylo nadnesene... 😀

..ale zacinam premyslet po te vete s tim "sahanim" od @mihaji -asi dam pred soud cinany..manzel na mne "nesaha" jako driv, zeby za to mohly bombardaky??to mne nenapadlo..- super 😅 , mam to na koho(na co) svest.. 😲

@veverka.terka - jeste k tem cinskym a obchodnim... 😉 temer vsude na obleceni uz je etiketa s made in china - at je cokoliv koupene kdekoliv..ja to vidim i tady v Italii - Benetton a je tam made in China..Adidas..made in China... 😉

A kdyz se behem tehotenstvi zacne spinit a to tak, ze likvidujes jedny kalhotky za druhyma ..ver tomu, ze z cinskych sexybombardaku udelas "svate" 😉 a ty nej nej si vezmes jen na "noc", kdyz po Tobe bude "touzit" 😉

p.s. sakra ted to vypada, ze jsem zastupce a ochrance cinskeho zbozi 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 😝 alias "cinsky dealer"

veverka.terka
23. kvě 2012

@smudlinka10 ale aspoň by ses nenudila 😀 jj, to vím, látky sou drahý, ona ségra je krejčová, tak občas něco ušije, ale má málo času se 4 dětma 😒 ale určitě v obchodě to vyjde levněj. kouknu na Petrklíč 😉

oktarina
23. kvě 2012

holky, já měla utroš do 13 tt a jedinným efektem bylo, že se mi z něj zvedal žaludek a bývalo mdlo. Teda, pokud by zabíral na zvětšování předností, tak bych ho zobala už od puberty, abych při své trojciferné váze neměla pocit, že se valí jen břicho 🙂 A doporučím vám kalhotky, koupila jsem v Marks&Spencer bavlněné, normální kalhotkový tvar, mají je až do 22, mám černé a jsou boží, vůbec se nerolují pod bříško a ani nezařezávají, jak tam příště pojedu, chchi si koupit ještě další balení, ale už o další číslo větší 🙂 Pokud budete kupovat, už na začátku těhu kupte min. o číslo větší, než nosíte, mi se břicho furt třepalo jak mišelinky a během 3 dnů už je to kulička 🙂 A potom mají kalhotky v DM drogerii, i vykrojené do podbřišku, i ty přes bříško, a ještě se mi sbíhají sliny na anita prádlo, ale ty ceny ☹ Mají i pěkné podprdy,nejen kalhotky... Podprdy bez košíčků, jen takové "vyztužené" silnější vrstvou látky, já mám teď DD nebo E (záleží na výrobci ) a o 10 cm větší obvod ☹ , a taky se bojím, kde co seženu, až se mi ty mlíkárenský konve nalejou ☹
@smudlinka10 ukaž, nevěřím 🙂
@mihaji jestli seženeš na obvod 125, tak dej vědět, koupím taky, zatím jsem nesehnala, říkám si, že nechci mít břicho vytahané až se kolenům...

smudlinka10
23. kvě 2012

@veverka.terka 😀 já se nudit nebudu 😀
@oktarina čemu nevěříš?

mihaji
23. kvě 2012

@smudlinka10 Já jsem na šití bohužel levá. Mně se v KIKu nikdy nic moc nelíbilo, budu to muset asi víc prozkoumat.

@irriss No jsem teda fakt zvědavá, co za modely kde seženu 😲 . Ty jsi špinila tolik, že ani intimka to nezvládala? ☹

irriss
23. kvě 2012

@mihaji 😒 spinila...a nepredvidane 😖

mihaji
23. kvě 2012

@oktarina Jaké velikosti mají v tom DM-ku?

oktarina
23. kvě 2012

@smudlinka10 "už teď vypadám na porod" tomu nevěřím 🙂 tos neviděla mě, pokud někomu potvrdím, ano jsem těhotná, nesežrala jsem včera celou kačenu se šesti a kilem zelí, tak se ptá, jestli jako čekám dítě v červnu nebo v červenci a na odpověď, že v říjnu bývají takové ty zvedlé obočí" áááž?" 🙂

Btw holky dík za tip, KIK máme u nás v pidiměstě taky, nenapadlo mě tam mrknout... 😉 Naplánuju si tam cestu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru