Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ratatooy
16. dub 2013

@mispulina912 ahoj,no ja sem se dns objednala do caru takže 2,5 jeem jinak v ptek me chce videt znovu muj dr jestly hcg poroste a jak to bude s tím krvácením pač dneska už je to fakt víc krvácení než špinění,no skusim dneska íc ležet,jinak sestra taky řikala že to nic nemusi znamenat že to jedno se mohlo chytit když mam hcg pekny a druhy se vyplavuje krví ven

007kacabaja
16. dub 2013

mispulina912 ahojky já ten čaj pila hned jak mě napadlo to pít ani nevím jestli to bylo v menstruaci či né, prostě jen tak jsem ho pila a pila jsem ho jednou denně, koupila jsem si takový velký kde i psali že max 2x denně já ho teda pila jen jednou, bylo to hnusný 😖 ale pak jsem si tak nějak zvykla 😅
A ten femigard píšou myslím cca 3X denně, abych se přiznala taky jsem jej brala jen jednou denně a nepočítala jsem kapky jak teda uvádí že jich tam má být 15, prostě jsem to hrkla na lžičku a spolkla 🤐 pěkně hnusný taky.
Tak ani nevím co my s toho pomohlo, ale jak jsem již psala prvně asi to že to bylo vše naráz, že jsem tak nějak o tom nepřemýšlela že se to povede když sama Mudr. říkala že ten daný měsíc se to nepovede, nemá z čeho, tak jsem to vypustila z hlavy. Jako daný večer ovulace kdy jsem si den před tím píchla pregnyl, tak samozřejmě sem nic nenechala v náhodě a pěkně jsme si s manželem zaskotačily, takový dva vorváňci v říji 😀 , a pak už jsem tak nějak na to nemyslela ani nedoufala, a ono se to uchytlu.,
Všem snažilkám to mooooc a moooooc přeji aby taky nosily v bříšku fazolku.
Jednou se to povede uvidíte, ale jak říkají asi všicni trochu relaxu, vím že je to těžké taky jsem to zkoušela nemyslet a le moc to nejde když jdete třeba ulicí a tam vidíte kočárek, a tam smějící se dítě, a tam jak dítě líže zmrku atd..... je toho dost, a nejhorší je to to do dneska bych vraždila, že každý se snaží mít mimi chce to mu dát rodinu a pěkné zázemí a kde jaká feťačka či blbka to háže do popelnic či do igelitky a zabije to!!!!!! Vraždila bych za to!!!

Ale budme optimisti začíná nám pomalinku jaro sluníčko vykukuje a začínají se pomalu mládátka rodit a třeba vy letos zasadíte semínko 😉 moc vám fandím a budte v klidu.

misha1104
16. dub 2013

@rehonka ahoj sme na tom podobne ja som zacinala podla vahy u gyn 85 doma som mala na vahe menej len kto vie.. 🙂 a teraz som v 27 a vaha 96kg...no cakame dvojicky....tak hadam do 105 sa zmestime a tiez ta vaha ide rychlo hore ale vacsinou do bruska....ruky chude a trosku do noh...nic si z toho nerob....po porode to pojde dole uvidis

katika125
16. dub 2013

@mispulina912 ďakujem, vyskúšam si to kúpiť a uvidím, ešte raz ďakujem 😀

mispulina912
16. dub 2013

@ratatooy ahoj uvidíš že bude vše v pořádku a co ti dr rekl budou to ty dvojčátka .... dřž se a bud silná vše bude fajn....

mispulina912
16. dub 2013

@007kacabaja ahoj no uvidím začla jsem to bumbat oboje tak uvidím ted mám taky měsíc klid a měla bych jít až příští cyklus na KET..... to jsem taky psala o těch co si drobečků neváží za to bych usekávala ruce....když tu čtu tolik případů a příběhů jaké máme všichni starosti.... tak je to nespravedlivé....... tak děkujem za tak hezká slova a hodně zdravíčka......

mispulina912
16. dub 2013

@katika125 neděkuj hlavně aby to pomohlo.......

katika125
16. dub 2013

@mispulina912 už som si to aj objednala, tak som zvedavá a vraj to pomáha aj na spermiogram, tak budem s tým kŕmiť aj mužíka 😀

mispulina912
16. dub 2013

@katika125 jo má to celkem dobrý recenze a ty ted máš před sebou KET

katika125
16. dub 2013

nie mrazáčikov nemáme žiadnych, dali sme si pauzu z tých stresov, zariaďujeme si nový byt, tak ak by sa nám finančne podarilo, tak na jeseň absolvujeme 3.IVF. Dohodli sme sa, že dovtedy zhodím pár kg, teda je som povedala že by som chcela 20kg, tak uvidím ako sa mi to podarí a dovtedy by som skúsila tie kvapky a čaj 🙂

ratatooy
17. dub 2013

@mispulina912 no dr zatim neřekl nic čeká aby sme vyvrátily mimoděložní těhu,což sem už jednou mela to bych teda byla pekne nasrana,sestra byla teda nadšená z hodnoty hcg a řikala že krvácení je u nekoho normalni že to ještě nic neznamená navic když jsme davali dve embrya,a ja si ymslím že je to syndrom mizejiciho dvojčete

l.u.c.i.e
17. dub 2013

Ahojky holky, jsem zpět z poradny. Dle doktora vše ok, i když je miminko o víc jak týden pozadu. Mám být 9+1, ale dle UTZ jen 7+6. Více mi řekne za měsíc na sreaningu, kdy už bude moci pořádně změřit hlavičku ke kostrči. Pak mi stanoví i termín porodu. Měsíc se zase budu nervit. Ach jo. Jinak na genetiku mi pošle hned po prvním sreaningu, který udělá u sebe a pošle to na genetiku. Ale to budu už ve 14tt, tak snad nebude pozdě. Proč jsem jen neřekla, aby mě objednal dříve. Snad ví, co dělá.

ramdy
18. dub 2013

@l.u.c.i.e ahojky, buď v klídečku a nenervuje se, uvidíš, že bude vše v pořádku, prostě si jen miminko dává na čas, nech mu prostor a hlavně klídek. A neboj doktoři ví co dělají. Trošku optimismu těhulko 🙂

ramdy
18. dub 2013

dobré ránko všem děvčata, tak jsem už pomalu začala přibírat a bříško mám jak kdybych byla nevím v kolikátém měsíci. Mám za sebou I. screening a zatím vše vypadá v pořádku a asi budeme mít holčičku - Jůlinku. Tak snad se doktorka nespletla, ale mám dojem, že jsem to poznala i já. Říkala mi, že mám být hlavně v klidu, žádné stresy a užívat si těhotenství. Konečně už je tady lepší počasí, tak snad už to půjde líp.

ramdy
18. dub 2013

@007kacabaja moc gratuluji, to je krásné, přeji krásné těhulkování 🙂

007kacabaja
18. dub 2013

@ramdy Ahojky a jak pak jsi poznala ty že budete mít holčičku? jako nějak podle citů či pleti nebo žes to viděla na ultrazvuku?

ramdy
18. dub 2013

@007kacabaja no UTZ, podle pocitů jsem si myslela, že to bude kluk, ale holčička už se začíná projevovat, začínají se mi dělat pupínky na čele 😀

ramdy
24. dub 2013

teda děvčata tady je to nějaké mrtvé, kde jste všechny?

mambba
24. dub 2013

@ramdy kde by sme uz len boli.. potichucky priberame pri vyzierani chladnicky.. aspon ja urcite 😀

ramdy
24. dub 2013

@mambba 😀 tak to je dobře, hezky přibírejte ať nejsem sama

l.u.c.i.e
24. dub 2013

@ramdy, já naštěstí moc nepřibírám, i když už žeru jak prokopnutá, když mi není zle od žaludku.

kotito
24. dub 2013

Zdravím
Holky poradíte kde sehnat kojící podprsenku 95 I nebo J ? Nejlíp pod 1000kč
Děkuju

ratatooy
24. dub 2013

@kotito ja kupuju podprdy astratex,timo,triumpf vejdu se do 700,.ale nevim jestly maji i kojici

ratatooy
24. dub 2013

@l.u.c.i.e jdeš na genetiku jako na plodovku?

kotito
24. dub 2013

@ratatooy tak to už jsem zkoušela a ne e , ale děkuju 🙂

ratatooy
24. dub 2013

@mispulina912 no dr zatim videl jednu bublinku,dvojčatka sou videt až pozdeji jdeme příští čtvrtek tak to už se rozsekne konečne co a jak

l.u.c.i.e
24. dub 2013

@ratatooy, na genetiku jdeme na konzultaci jestli právě půjdu na plodovku či nikoliv. U malého bylo vše ok, tak jsem nemusela. Rozhodne se to kolem 16tt.
Jak se máš ty?

ratatooy
24. dub 2013

@kotito no škoda,ješte že ja vim že nekojim a asi ani nebudu,tak se z podprsenkou nezalamuju tak sem nevedela jestly maji

ratatooy
24. dub 2013

@l.u.c.i.e u nas furt tak nejak na stejno,ted sem párkrát utrogestan polkla tak sem začala zas trochu špinit a hlavne když je víc námahy,ale jak ho zavedu a lehnu si je zas klid na kontrolu jdeme až za tyden,konečne naposled od caru a jiak jsme už objednaní na 10tt na screening

l.u.c.i.e
24. dub 2013

@ratatooy, není na screaning v 10 tt brzo? U nás se dělá vždy mezi 12-14tt. Důležité je, že špinění vždy zmizí a neznačneš krvácet. U malého jsem takto špinila až do 12tt a bylo vše ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru