Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ratatooy
3. čer 2013

@cabalkova ahoj,tak to jsme na to stejne po prvnim tehu se mi podařilo zhubnout 12kg ale pak sem se na to vykašlala a začla tehu na 98kg ted už jsme na trojcifernym🙂ale co prdim na to to pak zase dam dolů

cabalkova
3. čer 2013

@ratatooy No, mne ještě chybi to tehu, snad se zadari a nebude tloustka na prekazku... ale moc uz s tim ted nenadelam, co jsem si nabrala, to mam. 🙂

ratatooy
3. čer 2013

@cabalkova no tak u nas asi byla i tlouštka na překážku protože z toho prameni problem se štítnou žlázou,vysokej prolaktin,atd atd,nakonec stejne mi byl odebrán vejcovod takže přirozeně už sem se ani nesnažila,zbytečný

ramdy
3. čer 2013

jéé pěkný gatě, to jste kupovaly teď někdy? budu muset do nextu taky zaskočit a něco pořídit. Děvčata, chci se zeptat, nechávaly jste si některá dělat profi fotky? Já bych ráda, ale hrozně se stydím, tak nevím, jestli to dám nebo ne

kettm
3. čer 2013

@cabalkova ahoj vítej, taky mám třímístné☹ neboj to pak schodíme, já doufám že nenaberu 30kg jako u prvního 😉

cabalkova
3. čer 2013

@kettm Ja ani nevim, kolik jsem s Tondinem nakonec pribrala, protože jsem na konci vahu do průkazky vždycky fabulovala a uz jsem se strachy ani nevazila... tentokrát me bude cekat oGTT uz tak v 16tt a pravdepodovne skoncim na diete, tak doufam, ze to nejak ukrotim. 🙂

kettm
3. čer 2013

@cabalkova já z toho mám hrůzu, snažím se teď jíst lépe, více salátů, ale nějak nevěřím tomu že když se neukrotím normálně tak se ukrotím těhotná 😀 chjo je to boj leda zašít hubu 😒

cabalkova
3. čer 2013

@kettm No to mi povídej, zrovna ted jsem lezla prckovi do supliku pro nejakou sladuru, ale placla jsem se přes ruku a nic jsem si nedala. Dnes jsem byla u dr pro výsledky krve a mam vysoke jaterky, tak me nabadala, ze hlavne nemam chlastat... tak nevim, jestli jsem ji nejak pripadla, ale ja jesti si dam sklenicku cerveneho za mesic, tak je to hodne, jsem skoro abstinent, no opakovala mi to asi trikrat. A pak ze se nemam cpát spekem... hm, tak ten jsem nemela taky dlouho... tak nevim... ja jim celkem zdrave, ale proste vic, nez by se mělo, a vim, ze je to u me otázka psychiky, ne fyzickeho hladu, ale momentalne mi prosste nejde te psychice porucit, tak vypadam tak, jak vypadam, no.

ratatooy
3. čer 2013

@kettm tomu se neubráníš ani když budeš jíst ty kila ve forme vody stejne naskáčou ale neboj pak to bude dole hned,mi baculky tolik v tehu nepřiberem,ja jim každy 2hdiny jinak bych umřela a mam nahoře 1kg

ratatooy
3. čer 2013

@ramdy ja sem je kupovala od pani na netu,ty tam určo nebudou,ale su mi moc velky tak je prodávám

kettm
3. čer 2013

@ratatooy jsou nádherný ale fakt dost velký, přemýšlím nad nima jestli do nich nedorostu 🙂

ramdy
3. čer 2013

@ratatooy a jaká to je velikost?

ratatooy
3. čer 2013

@ramdy podle ty UK22 to vypad na 52 ale ja mam 46 a neni to až tolik velký spíš bych řekla že to bude 48/50

ramdy
3. čer 2013

@ratatooy a kolik za ně chceš?

ratatooy
3. čer 2013

@kettm to se si taky řikala ale nevim nevim

ratatooy
3. čer 2013

@ramdy 300,.

ratatooy
3. čer 2013

@ramdy pošlu do ip míry

ramdy
3. čer 2013

@zuksa mě je vidět břicho pořád 😀 a je čím dál větší

ramdy
3. čer 2013

@ratatooy super

matabah
6. čer 2013

jééj,konečne diskusia aj pre mna 🙂🙂🙂ahojte🙂

matabah
6. čer 2013

@ratatooy tie nohavice sa mi páčia...ale ešte je to skoro kupovat...ja mám dost široké boky,nosievam tak 50tky..podla striju a elastanu..,ak by ich nikto nekúpil,ja by som ich neskor skúsila...🙂

ratatooy
7. čer 2013

@matabah už sou prodane

ratatooy
7. čer 2013

@kettm ahoj penizky dorazily baliček pošlu nejspíš v pondelí jestly neva?

kettm
7. čer 2013

@ratatooy v pondělí to stačí😉

l.u.c.i.e
7. čer 2013

@ratatooy, já už taky přibírám. Mám už první kilogram nahoře. U malého jsem touto dobou měla -2kg.

janine6623
17. čer 2013

ahojteajja som tehulka a som baculka.nepodarilosa mi zhodit este po dcerke a cakame druhe babatko. ja sa dost hanbim ale co narobim, babatko je teraz dolezitejsie.snad potom zhodim.najhorsie je ze okolie po mne zazera, kazdy ma na mna poznamky a mne je potom az do placu.

kettm
17. čer 2013

@janine6623 lidi jsou zlý taky se s tím potýkám, buďto nevědí jestli jsem těhu nebo si říkají bože ona je tak silná a ještě otěhotní 😢 ale co je mi do nich, hlavně ať je miminko zdravé, jen já osobně se bojím jak to s těmi kili dám, už teď se blížím ke 110☹(

janine6623
17. čer 2013

@kettm ved to, lenze napr. podaktori ani netusia, ci mam nejaky problem, napr. mam problem so stitnou zlazou a aj s nadoblickou, beriem lieky z kt. sa pribera, resp. velmi tazko chudne.sam dr. endokrinolog aj gynekolog mi to povedal. mne je podstatne zesom otehotnela,pri prvej dcerke to trvalo dlhsie a terazje toto tehu pre as taky zazrak a tesime sa, len aby bolo miminko zdrave a abysom ho dobre donosila. no ja som moc nizka a mam 77kg, vyska iba 160.som gulicka riadna, ale co uz, momentakne stym nic nespravim.

ramdy
26. čer 2013

děvčátka jen se chci zeptat, jestli jste některá absolvovala focení v těhu, já bych docela ráda, ale nevím jestli to zvládnu, normálně se stydím a ještě takto pěkně kulatá

l.u.c.i.e
26. čer 2013

@ramdy, já jsem se nechala fotit, když jsem byla ve 36tt. Abych měla památku. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru