Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

monik13
22. lis 2013

Já se taky válím doma na neschopence...

evikmi
22. lis 2013

@1velrybka já taky měla jít do nemocnice i ted před pár týdny, opět jsem krvácela a jela jsem přímo na příjem, myslela jsem, že je zase konec.... byl to "jenom" hematom, ale dr na příjmu mě chtěla hospitalizovat prý jen na pár dní, že mě budou sledovat. odmítla jsem, že pokud stačí ležet, budu ležet raději doma.... nebyli rádi,ale co mohli dělat ☹ manžel mě ted nenechá dělat nic, jen vždy uvařím..kolikrát ani to ne. vše dělá on, ani na procházky mě nenechá chodit. je fakt, že se sama bojím každého kroku ☹

evikmi
22. lis 2013

@inngrid no pan doktor je relativně spokojený,ale strach je pořád ☹

monik13
22. lis 2013

@evikmi ty sis toho chudáku zažila... máš muj obdiv.. mě by asi houplo:(( ale drž se... a fakt odpočívej

inngrid
22. lis 2013

@evikmi tak to verím, tak ale uz to musí vyjst!!!!

inngrid
22. lis 2013

@monik13 ccc to je zivot doma sa valet 🙂

inngrid
22. lis 2013

@monik13 ja v 5tt taka čerstvá som ja 🙂

monik13
22. lis 2013

@inngrid nojo to jsme na tom podobně ... začátek🙂 já jsem totiž kuchařka a tahám těžký věci ,proto jsem na neschopence a taky proto že jsme se pokoušeli o mimi 8 let...

evikmi
22. lis 2013

@monik13 žádný chudák, obyčejná ženská 😉
@inngrid v to doufáme.. jinak věříme adopci 😉 kdybychom nečekali, už bychom měli doma chlapečka

a to válení je občas fajn,ale jelikož jsem doma už skoro dva měsíce, trochu mi to už leze na mozek... a na kila 😀 teda spíš si připadám taková rozplizlá od samého sezení a ležení ☹

1velrybka
22. lis 2013

@inngrid Jsem ve 22. tt

kettm
22. lis 2013

Holky já věřím že jednou ten boj s kilama vyhrajem, ale na druhou stranu co je víc, zdravé děti nebo kg navíc?? Já si zas říkám, že jsem šťastná, mám hodnýho manžela, krásnýho syna, dobrou práci, rodinu, přátele, bydlení tak asi hold nemůžu mít vše a být i štíhlá😉

inngrid
22. lis 2013

@monik13 tak to teda GRATULUM to je super 🙂 ze sa zadarilo ja som taka kancelárska krisa preto mi nevadi pracovat dufam ze vydrzim čo najdlhšie

inngrid
22. lis 2013

@kettm správny pristup 🙂 a pozerala som tvoje fotečky a prides mi taka sexi baculka 🙂

1velrybka
22. lis 2013

@evikmi Ty jo, chudáku, 7 x potratit, to musí být na psychiku hrozné ☹ A v jakém časovém rozmezí všechny ty potraty byly? A bylo to aspoň někdy v prvních tt? Pokud o tom nechceš mluvit, samozřejmě odpovídat nemusíš...Hlavně, že teď to vypadá dobře. Krizových 12 týdnů máš za sebou. Opravdu nic nedělej a dávej na sebe pozor, je super, že máš takového manžela, že vše udělá. Ten můj mě taky vyloženě obskakoval a dělal vše, co bylo potřeba, když jsem musela ležet. Naštěstí jsem do nemocnice nemusela, ani to doktor nenavrhnul. Ale i tak to leze na mozek, když jen furt člověk leží, to má ještě víc času nad tím přemýšlet a bát se. A jak jsem se nudila, tak jsem ještě furt jedla, takže taky "super".

cekatelkadvojcatek
22. lis 2013

@kettm a můžeš mi poslat přesně jejich název a prodejce? já jsem v Nextu taky koukala, ale těch typů kalhot mají tolik, že se v tom nevyznám:(
mám sice míň kg než ty a doufám, že přes 15 nepřiberu🙂 běháním pak okolo 2 prcků to snad shodím v pohodě🙂) a když ne, nastoupí kamarád fitness trenér a ten to už ze mě nějak vytříská🙂))

cekatelkadvojcatek
22. lis 2013

holkýýýýý, kde nakupujte kalhoty? potřebovala bych nějaký pohodlný...nejlíp už na celé těhotenství🙂)) 😀 😀

1velrybka
22. lis 2013

@inngrid Na začátku jsem měla hematom (prý malý) a špinila jsem. Hematom se sice v 10. tt ztratil, ale špinění se naopak stupňovalo a občas to byla i čerstvá krev - ne vyloženě krvácení, ale prostě pár kapek čerstvé krve občas. To špinění bylo skoro furt ještě na začátku 4. měsíce. A taky jsem učitelka a jsem dost náchylná na chřipky a podobné bacily a teď na podzim toho je plná škola, tak jsem to nechtěla riskovat. Takže asi tak🙂 Mám taky hodně křivou páteř, takže bych asi stejně až do klasické mateřské v práci být nemohla.

inngrid
22. lis 2013

@1velrybka tak ja mam platničku vyskočenú včera ma uz kríze boleli som sa normal zlakla čo bude

1velrybka
22. lis 2013

@cekatelkadvojcatek No to bych taky potřebovala! Mám jedny, koupila si je sestřenka někde na bazaru na netu (porodila před 6 týdny), ale nešly jí, tak jsem je odkoupila já. Jsou super, sedí perfektně, líbí se mi, ale ještě jedny bych prostě potřebovala, protože do jiných kalhot se fakt nevejdu a za prvé - chtěla bych mít možnost jít ven, i když kalhoty zrovna budou schnout po vyprání a za druhé - tyhle mi určitě celé těhotenství nevydrží. Přecijenom, jsou už nošené a pak někde rupnou a já budu bez kalhot🙂)) Včera mi zrovna přišlo oblečení, co jsem si objednala z Bon Prixu - 4 tuniky - 3 z nich jsou naprosto super, ta jedna ujde a těhot. rifle - jako nejsou špatné ani vyloženě ošklivé, ale prostě to není ono. Navíc mi jsou větší (i když ne zase až tak, že bych je mít nemohla), ale prostě za nějakých 800, co stály, bych asi čekala, že mě víc nadchnou. Takže dneska se jdu mrknout do města do 2 obchodů, co tu máme, ale moc nadějí tomu nedávám.

kettm
22. lis 2013

@cekatelkadvojcatek byly bazarové, ale jako nové.

kettm
22. lis 2013

@inngrid děkuji to mě fakt rozesmálo, no na svatebních fotkách vypadám líp, no rozdíl 40 kg☹ šílený

evikmi
22. lis 2013

@1velrybka v pohodě, všechno bylo na začátku,ale hroutila jsem se i tak, co si nalhávat, vlastně je to jedno, jestli v 7.tt nebo ve 20.tt ... pořád je to těhotenství..... ted sice 12.tt za mnou,ale pořád není vyhráno ☹ dávám si cíl vydržet minimálně do 30.tt - aspon v to doufám

evikmi
22. lis 2013

@cekatelkadvojcatek tepláky!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

cekatelkadvojcatek
22. lis 2013

@kettm: no a já potřebuju vědět ten tip kalhot, je to na nich napsaný...to se nemění, ať je to bazar nebo krám🙂 můžeš se podívat? a pak jsem ještě chtěla toho prodejce...nic jinýho mě nezajímá🙂))

1velrybka
22. lis 2013

@evikmi Jasný, stát se může cokoli kdykoli, ale prostě ty první týdny jsou jasně nejrizikovější. Tak budeme doufat a věřit, že to dobře dopadne🙂

cekatelkadvojcatek
22. lis 2013

@1velrybka: no tak budeme hledat a třeba něco objevíme🙂 já Bonprix nenakupuju, většinou se pohybuju v trojúhleníku Esprit, HM a Lindex...někde Zara...ještě juknu do Nextu možná tam něco objevím...tak bych pak dala vědět, ale kalhoty potřebuju přes břicho teď už 48...nohy dobrý🙂 zatím je nepotřebuju nutně, u svých si povolím jen knoflík a jde to...ale bude hůř🙂) a kalhoty v CaA jsi zkoušela? ale jejich oblečení neznám

kettm
22. lis 2013

@inngrid posílám pro porovnání, první foto z 2008 a druhé ze září 2013 no doufám, že se té první aspoň trochu přiblížím, aby byl na mě manža zas pyšnej.

cekatelkadvojcatek
22. lis 2013

@evikmi: to ven v žádným případě🙂))))) v těch mě snad nikdo nikdy neviděl🙂)) že bych se vymluvila na těhotenský hormony? 😀 😀

kettm
22. lis 2013

@cekatelkadvojcatek a kde to najdu? Že by Next Maternity 07/7? To je ono?

evikmi
22. lis 2013

@cekatelkadvojcatek no já to vidím za chvíli jenom na ně... do ničeho se nevlezu ☹ nebo ještě nějaký legíny
@kettm moc ti to sluší na obou fotečkách 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru