Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

natysnovec
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinato1989
23. led 2018

@zanetanovotna ahoooj, kontrakce bolí jako blázen a pak je strašný ten tlak na to tlaceni. Jinak malá už se umí prisat, ale jde na ni žloutenka, tak mi dneska furt spinka. A jako hormony jdou super, ode dneska brecim a nejde to zastavit, brecim protože je krásná, brecim protože má žloutenku, protože mám o ni furt strach...no na prášky 🤷‍♀️😫🙄 no přeju ti ať se ti to rozebehne samo, protože ty kontrakce bez toho aby se na ne tělo připravilo, to je asi na smrt.

sal80
23. led 2018

@natysnovec Ahoj. Co je to veeliké? 😀

natysnovec
23. led 2018

@sal80 44,46 vel....snad...sem silnejsi.

misak97
23. led 2018

Ja sem byla na vyvolavacce a vůbec mě to nebolelo 😀 asi sem divná, ale já si porod vážně užila. První porod, možná protože sem se bála, že to bude horší 😀 jenom to siti bylo pak na zbláznění ☹

sal80
23. led 2018

@natysnovec Ještě....jak si vysoká?

natysnovec
Autor odpověď smazal
Zobraz
natysnovec
23. led 2018

@sal80 170 cm

eloise02
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marky_d
23. led 2018

@martinato1989
@misak97
@zanetanovotna
Ja mela prvni porod take vyvolavany....4tablety....4dny bolesti po minute a nakonec stejne akutni císař v celkove narkoze. Jedine co me ted uklidnuje, je to, ze po cisari uz se vyvolavat nemuze. Jedine stesti, protoze pro me to byl nejhorsi
zazitek v zivote a kdyby mi meli znovu vyvolavat, tak do druheho dítěte nikdy nejdu. Každé telo reaguje jinak....

natysnovec
23. led 2018

@eloise02 Ahoj ja mam 98 kg tedkon🙂

natysnovec
23. led 2018

@eloise02 obavam se ze pak by mi asi nebyly....a myslela jsem ze bych si je stejne koupila az dele..🤔

eloise02
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misak97
24. led 2018

@marky_d
Já teda hned po 1 tablete rodila. Nedovedu si představit 4 tam ležet v bolestech, to muselo být na zbláznění ☹

natysnovec
24. led 2018

@misak97 taky si pamatuju ze sem mela jednu tabletku a celou noc bolesti a az rano v 6h sem se zacala pripravovat na porod

zanetanovotna
24. led 2018

@martinato1989 no tak pecka já mám hroznej strach z toho že to nezvládnu.. včera jsem udělala úplnou scénu doma. Jsem slyšela že hormony po porodu jsou docela hustý. Je dobře že se přisála 🙂 a snad ta žloutenka co nejdřív ustane.
To jste samozřejmě ještě v nemocnici.. jsou ti tam hodně napomocný?
Já taky doufám že to přijde samo ale štve mě hrozně ze mám podle nich ještě takhle prenaset 😐 jsem z toho úplně na palici.

zanetanovotna
24. led 2018

@marky_d ahoj nezávidím ti co jsi musela prožít. Mám z toho teda usuzovat ze to vyvolávání je fakt horší? Já se zblázním doufám že to přijde samo. 😐

pt1981
24. led 2018

@marky_d ahoj, ja te vyvedu z omylu, ve kterem jsem taky zila ☹. Prvni dcerka je CS a druha je prirozene, ale po vyvolani. Nastesti ja jsem to nemela tak dlouhy, jako ty. Od prvnich kontrakci po tablete 5hodin.

martinato1989
24. led 2018

@zanetanovotna dneska už vím, ze je to lepší ze te par dni nechají, malá pak půjde s vahou dolu a čím víc bude mít, tím pro ni i pro tebe lip. Malá má teď 2500 😔 a ten strach ze to nezvládnu jsem měla tak, protože jsem nevěděla do čeho jdu. Zvládneš... ven proste musí a půjde 😂 ale bez bolesti to není no 😏

misak97
24. led 2018

@natysnovec
Já jsem měla bolesti přes noc taky, ale já sem mezi nima spala a ráno v 5:40 me sestra nahnala na sál, že už jsem tam měla dávno být a v 6:08 byla dcera na světě 😂 já jsem pořád čekala, kdy jako přijdou ty větší bolesti. Ale za těch 5 kroků z pokoje na sál sen dostala strašný strach, že to nezvládnu a co se všechno může pokazit ☹😁

zanetanovotna
24. led 2018

@martinato1989 dobře asi na tom něco bude ale já měla odhadovanou váhu už ve 37tt 3.150g takže si neumím představit kolik má teď. Jde ti z váhou dolů? To se zase přehoupne uvidíš.
To je pravda že ven musí 😃😃 no tak já si to přehodim jinak a nebudu se teď zatěžovat nějakýma mýma nesmyslama. Děkuju za podporu.. dali ti ji hned na bříško co se narodila? 🙂

natysnovec
24. led 2018

@misak97 Tak to je krasny za 15 minut....

martinato1989
24. led 2018

@zanetanovotna nedali, hned ji odnesli, ale to bylo tím ze zároveň s ni vylitnul bazén plodovky s ona se ji nadechla. Pak mi ji přinesli na chvilicku jestli se prisaje a odešli s ni aby byla prý v teple no 😏 takže jsem byla dvě hodiny bez ni, protože jsem musela své hodky ležet na sále, prý standardní postup... jooo ty odpocivej než to přijde, je to makacka i teď, hormony šílí, já furt brecim 😂 přijdu si neschopna... malá má žloutenku, takže byl problém i s krmenim....

zanetanovotna
24. led 2018

@martinato1989 aha oni ti nepichli vodu předtím jo? Je mi jasný že to bude drsný i po porodu. Jak právě mluvíš o těch hormonech 😮 to tě pak přejde tyhle emoce a bude to dobrý. A má tu žloutenku nějak kritickou? Doufám že ne.. mě strašně bolej záda 😐 se z toho zblázním.

martinato1989
25. led 2018

@zanetanovotna pichli , ale všechna se přes malou ven nedostala. A můj plodovy vak prý byl z hroší kůže, ani sestře nešel jen tak protrhnout 😂 to nevím jestli kritická, čekám na vizitu a výsledky z krve... včera ještě na ozáření nebyla, tak snad není ani dnes, měli bychom jít dnes domu totiž. Nooo i bolesti zad už můžou znamenat ze brzy porodíš 🤗 a jinak vše ostatní v pořádku?

zanetanovotna
25. led 2018

@martinato1989 aha z hroší kůže 😃 máte jít domů? Jeee tak super... Tak napíš co a jak a jestli jste uz doma. hele já už taky vím co jsou posličci 😃😃 dneska se mi zdálo že rodim a že mám kontrakce a najednou mě probudila bolest takže jsem 3hod nemohla spát Protože to přicházelo vždy po 10min a potom jsem usnula na hod.a půl a zdálo se mi že mi odtekla plodovka 😃 jenže mě zase vzbudila bolest do břicha.. jsem ráda že se konečně aspoň něco děje ale stejně to ještě není ono 😐😐😐

martinato1989
25. led 2018

@zanetanovotna jsme domaaaa!! Sice je tu teď total chaoz protože vůbec nevím co a jak a kam 😂😂 no už ty bolesti budou chodit častěji a častěji...já teď trpím na spodek, nemůžu ani sedět 🙄

zanetanovotna
25. led 2018

@martinato1989 no tak ta je úplně nádherná!!! Takovej andílek 😍😍😍 to je super že jste doma 😍 no nevím jestli častěji.. od půl 4 do 8 rána ro bylo nejhorší ale teď přes den to mám nepravidelný.. myslíš že už se můžu těšit že se něco bude dít?doufám že nemám bolesti a stejně nic nepřijde víc. 😐😐😐😐
To máš po nástřihu?

martinato1989
26. led 2018

@zanetanovotna vem si ze mě to dva dny chodilo nepravidelně a třetí den jasno s rána do večera měla bolesti furt po 5-7 minutách a druhy den se rodilo. Takže to klidně muže být předvoj porodu. Nestrihal mě, to jsem se natrhla sama na par místech 😏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru