Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

renuliena
6. kvě 2018

@kristyn.g a to si ještě neviděla moji fotku, to sem ani nebudu davat 😂😂😂

kristyn.g
6. kvě 2018

@renuliena no ja mam problék s kalhoty i normálně, jak to není natahovací tak mi to nesedí, Jsem hruška tak buď je mi to malé přes stehna a zadek nebo obrovské v pase, se bojím že až budu mít břicho budu muset nosit kšandy teď nosím pásek 😀 ještě že bude léto to nosím šaty.
No kdyby byla skupina soukromá klidně bych vkládala fotky, takhle si to může přečist každý

renuliena
6. kvě 2018

@kristyn.g já bych opravdu zkusila ten bonprix, když ti to ne sedne tak to můžeš vratit, kamaradka má taky postavu hrusky, ale ona je opravdu silna, cca 160kg, a z bonprixu objednala to nejvetsi cislo kalhot a bylo jí to i přes stehna a zadek, přes bricho taky jelikož u těch tehotenskych je přes to bricho elasticka bavlna tak ji to sedlo.. 😊

kristyn.g
6. kvě 2018

@renuliena tak to pak vyzkouším 🙂

domca89
9. kvě 2018

Holky je možné, že by mi v 7tt vyběhlo už bříško a to i přes to, že nejsem žádnej drobek? A pak máte někdo lék na ranní nevolnosti?

rozarkaml
13. kvě 2018

@domca89 Jak je to s bříškem netuším, na mně bylo vidět až mnohem později. Na nevolnosti mi hodně pomohl Antimetil - zázvorové tabletky. A taky cokoli chlazeného - ovoce, voda, džus...A taky průběžně jíst miniporce. Nemít prázdný žaludek.

rozarkaml
13. kvě 2018

@kristyn.g Já jsem si koupila super těhotenské džíny v C&A. Jsou strečové, příjemné na nošení, dá se povolovat pas podle toho jak se mění postava a přes břicho má jen pohodlný bavlněný pruh, který se neshrnuje, nikde neškrtí. Za mě nejlepší nákup, tahám je celé těhotenství (teď už jsem 38tt) a pořád vypadají dobře.

domca89
13. kvě 2018

@rozarkaml jj chlazený meloun je spása.

opicaa
13. kvě 2018

Taky jsem uz v 8 tt koupila v bonprixu tehu dziny a jeste je nosim..jsem 35 skoro

domca89
13. kvě 2018

@opicaa A máš odkaz?

opicaa
13. kvě 2018

@domca89 odkaz nahore...maji hodne velikosti

rozarkaml
13. kvě 2018

V Bonprixu jsem si kupovala super těhotenský trička co mají výstřih na kojení.

natysnovec
13. kvě 2018

Uz zacinam mit depky s toho jak vypadam😭😭

hlasimse
13. kvě 2018

@natysnovec vždyť vypadáš skvěle!

natysnovec
13. kvě 2018

@hlasimse hm....107kg a v zadu na zadech se mi delaj ty hnusny prevysli faldy.

hlasimse
14. kvě 2018

@natysnovec tak špeky na zádech můžou mít i štíhlejší holky...

domca89
14. kvě 2018

@natysnovec v klidu, já mám 110kg

natysnovec
14. kvě 2018

@hlasimse Nikdx sem takovou zadnou nevidela😁😁

natysnovec
14. kvě 2018

@domca89 a v kolikatym tydnu jsi?

natysnovec
14. kvě 2018

@hlasimse ja nikdy takovou nevidela😁😁to jsou ty faldy v pulce zad.

hlasimse
14. kvě 2018

@natysnovec Třeba tahle není zas nějak tlustá 🙂 https://goo.gl/images/JRkdSH

oveckaluky
14. kvě 2018

@natysnovec Prosím Tě, na to se vybodni - po porodu bude času na přemýšlení o hubnutí až až - teď si užívej bříško 😉

natysnovec
14. kvě 2018

@oveckaluky zatim ani nic necitim jak sem tlusta

natysnovec
14. kvě 2018

Holky vy jste moje spasa.

oveckaluky
14. kvě 2018

@natysnovec Ale prdlajs, to je tou placentou vpředu. Hele, já nemám o moc míň, a co? Prostě si ten pupek užívám 🙂

domca89
14. kvě 2018

@natysnovec 8tt, takže na začátku, tak nějak mi zbylo pár kilo po dvou synech. A vzhledem k tomu, že jsem chodila do práce celý první rok druhého syna, nějak se toho nemůžu zbavit.

natysnovec
14. kvě 2018

@domca89 dekuju za podporu.

domca89
21. kvě 2018

Ahoj, tak dneska první UTZ. Potvrzeno jedno mimčo. 8+0tt s krásně bijícím srdíčkem.

darus25
21. kvě 2018

holky a otěhotněla některá i s počátečními problémy ,jako vynechávání menstruace, myomy apod? mám cca 93 kg, ale už 2 roky do mě cpou prášky tak se cítím trošičku beznadějně...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru