Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
14. kvě 2009

mirun, hahah, to je dost dobre, ale inac toto je presne to, coho sa bojim u barta, oni su chlapci v tomto proste horsi.... bart to bude robit v nemcine, hahah, aspon mu nebudem rozumiet.. no, hruza, fakt, moja neter bola sice trosku fracek, ale nikdy nenadavala, aj ked tie slova poznala, nejak chapala, ze to nesmie. chlapci to radi pouziju, bavi ich to.

no a to s lilinkou na prse, tak takto ja zijem stale... s prsom v puse... obcas tiez len podudlava, ale ukludnuje ho to, tak drzim..

zuzi, kde si ty bola cely den, haaa?

a adel tu tusim nejak neni, asi zas po country muzike chodi pocuvat toho...

mirunda
14. kvě 2009

To máš pravdu, že kluci jsou asi horší..mno, můj Kuba chce i syna, tak mě to třeba taky čeká 😀
Přesně tak - uklidňuje jí to, ale je to na zbláznění, tak to znáš sama.. ale musíme vydržet 😅

Jdeme spinkat, jinak mě jebne z toho řevu.. tak papa a dobrou 😔

kackabrcka
15. kvě 2009

jabera - je to mozne u mna lebo pravda je ze cyklus bol iny ako 28dni 😉 ale lekar sa ty nezapodieva.. ved neni az taka velika ked ma teraz okolo 3,4kg ja si myslim ze to je v pohode..
zuzkaaaa-ty sa drzkaj este aspon 2-3tt 😉

jabera
15. kvě 2009

ahojte!!

mirun, dufam, ze noc nebola moc tazka, u nas sa tento krat slusne spalo, dokonca po 1. kojeni som ho vratila do postielky...aj to len preto, ze som nezaspala, lebo som nervozna jak prasa z toho auta pokazeneho....

adel, vy ste ako spali?

kati, normalne by som sa stavila, ze mala vazi +- 4 kg... som zvedava, ale mam dojem, ze oni vzdy povedia menej, ze to nejak nevedia odhadnut..

evina este spi urcite..., hold, ma to nekdo deti vydarene...

kackabrcka
15. kvě 2009

jabera - ani nevymyslaj so 4kilami !!!!!! 😠 som ale zvedava kolko bude mat lebo jednej kamoske tu povedali ze maly ma 4500gr a mal 4000gr a druhej ze maly ma 4000gr. a mal len 2900gr..

mirunda
15. kvě 2009

Krásné ráno, noc byla v pohodě, Lili spala opět 9hod 🙂 Pak se najedla a spí znova.. asi dohání ten hroznej včerejšek..

Kačko, tak nápoj nepomohl? 😀 Neříkali ti, že ti třeba budou někdy vyvolávat?

mirunda
15. kvě 2009

Přidala jsem pár foteček, ať vidíte, jak rosteme 😵

jabera
15. kvě 2009

mirun, no teda rastiete, fakt... kocka je to, ale este stale miminko. to je sranda, jak tie male deti rychlo "dospievaju", bart je este uplne mimi, lilinka uz obcas vyzera tak vnimavo a terezka uz je uplny obcan...

indiansky tatinek je svetovy! ja mam satku od vcera, nejde mi ta koliska, sakra... ako docielis, aby si babo tak netlacilo hlavicku k tebe? mam pocit, ze je skruteny...nevies nejaky trik? a so spanim neprovokuj! to neni od vas pekne.... aj ked fakt, ze dnes sa to dalo aj u nas...v prvej etape spal skoro 5 hodin v kuse a to je fakt dobre...

zuzkaaaa
15. kvě 2009

caute babenky...
tak ja som dnes bola vybavovať epidurálku, nemali tam žiadne podmienky, ani váha, len tlak sa im nepáčil, dnes je otrasný deň zas ma hlava bolí v noci som ledva niečo naspala večer som sa zas taaaak nažrala, že mi bolo celú noc zle 😅

mirunda
15. kvě 2009

Jaberko, to máš pravdu, moje mamka při každé návštěvě říká, jak je Lili zas jiná 😀
Se spaním budu provokovat, musím podoktnout, že dneska od rána taky pořád spí a spí, probudí se jen na jídlo a na přebalení plenky 😀 😀 Má spací den, ona mi zas zítra dá zabrat, neboj 😅
Jinak s tím šátkem, my na to uvázání musíme být dva 😀 Ještě to moc neumíme..ale vždycky tam Lilinku nějak naskládáme, dokud jí to není pohodlný a nikde jí nic netlačí..Trik nevím, nejsem v tomhle vůůůbec zkušená 🤐 Jedině ti můžu poslat několik typů úvazů, co tu mám dobře vysvětelný obrázkama..ale dokud mimčo nedrží hlavičku, tak se doporučuje ta kolíbka, tak nevím..

Zuzi a platí se u vás za epidural?A nejezdi pak do porodnice s tím, že si ho chceš určitě dát, někdy se to ani nestihne, já do porodnice přijela otevřená na 6 a za hodinu jsem byla už na 8.. ani přípravy jsme nestihli (klistýr, vanu...). Takže uvidíš až tam, jak na tom budeš.. 😉

zuzkaaaa
15. kvě 2009

mirunda áno platí €85 teraz som nič neplatila až pri pôrode, a ak náhodou už budem mať zaplatenú a predsa ju nedostanem tak peniažky dostanem naspäť

jabera
15. kvě 2009

zuzi, no super, tak to je fajn, ze to mas vybavene....

mirun, tak potom sme podobne skusene..ja studujem z takej stranky " v bavlnce". su tam dobre urobene navody. pridu mu najlepsiie, co som zatial pozerala. ty mas ake?
no, tak som zvedava, ci ti to ta lili zajtra vrati.. bart spal v satke a vonku a teraz na mne, ale ideme von, tak snad zas bude... on spi, len nesmie pri tom lezat v postielke, ani nikde, kde by som ho mohla trosku opustit.

baby, pisala mi scandya, (zuzi, teraz sleduj!) robili jej nakoniec cisarsky a bolo jej po nom dlho zle od zaludku, nevedela sa spamatat z anestezy, nemohla jest a bola velmi slaba, az teraz sa dava doporiadku, ale este nic moc.... ale mala je v poriadku a aj ona sa da urcite dokopy, ale to mas, zuzi, to, co ti aj mirunda pisala... nikdy nevies, co ti cisarak urobi. aj ked adel zas mala taky porod, ze by ho asi menila....

mirunda
15. kvě 2009

Jaber, já dostala šátek od tchánovců i s obrázkovým návodem na různé typy úvazů.. na net jsem se nekoukala..
Tak Lili se probrala, já jí přebalila, nakrmila, chvíli jsme si hrály a ona zase usnula 😀 Nemůžu se dočkat zítřka 😀

Jéé, chudák Scandya, uplně vím, jak jí je.. ale aspoň, že už to má za sebou a že jsou obě v pořádku, dá se určitě dohromady..Moc jí gratuluju!!!

kackabrcka
15. kvě 2009

mirunda - napoj dnes som si davala dalsi som tak akurat dva krat srala ked sa mam tak vyjadrit.. akurat sme dosli zo sona a ze pondelok vyvolavacka ked nic nie ze cakat do utorka vravi porodna baba.. inak fotky krasne tatinko ako indian-super a lilinka v hackovanej capicke super 😉

zuzkaaa - tu je epi zadara..

a cisarak - pokial mi ho nebude treba, dakujem ale urcite nie

zuzkaaaa
15. kvě 2009

baby poradte mi merala som si tlak mám 139/69 je ešte dosť ok ale hlava mi ide rozbuchnúť od bolesti už mi je s toho do plaču už aj jeden detský paralen mám v sebe, lekár mi povedal nech si dám tabletku keď ma to bolí ale mne je už do plaču od bolesti

jabera
15. kvě 2009

jaaaj, zuzi, to ti asi tazko poradime...a normalny paralen nesmies? mne sa zdalo, ze sa moze... urcite som si dala aspon 2 v tehotenstve, ale nechcem ta na zle nahovarat.. a ty si to mavala aj predtym?

zuzkaaaa
15. kvě 2009

jaberka hej mala som to aj pred tým, aj keď som bola malé detsko som to mala a nikdy nevedeli, že z čoho 😒

adelinka
15. kvě 2009

ahojky..
tak ja nejak nestiham..
delala jsem denne nehty..streda skoleni a pak jsem byla u kadernice..
petan je uz tyden mega nedobrej.. 😠 😠 jsem zrala na blazinec uz 😢

co uz nekdo rodi??ja ze uz jsou mimi na svete

jabera
15. kvě 2009

adel, ahoj, nie, tu sa nerodi...tak ale super, ze mas robotu, ze mas zakazky.
a co robi petrik? akou formou je nedobry? este sa nedaj zavriet...

zuzi a nikdy ti nic nepomahalo? ci to len teraz, ze si nemozes dat lieky?

zuzkaaaa
15. kvě 2009

ale predtým som si dala jeden valetol a bolo OK, len teraz nechcem lebo je troška silnejší, ale teraz je už ok klop-klop nebolí dala som si kávu a vyvenčila manžela 😀

jabera
15. kvě 2009

aaaa, tak fajn... no, valetol by som si netrufla, to fakt... ja mam hlad, sakra, ale nic dobre tu nemame.., asi mam skor chut jak hlad. ani neviem na co... kus masa by som si dala!

zuzkaaaa
15. kvě 2009

😀 ja by som si zas dala krupicovú kašu tak prosíkam manželíka nech spraví ale tak ani jemu sa nechce, ja som už zjedla balík tých polských cukríkov neviem ako sa volajú ale sú také mňam karamelové 😀

adelinka
15. kvě 2009

jaber..no rve a vzteka se..varim tak me kouse do nohy..porad se po me plazi..kdyz jde na zachod tak by dvere rozbil jak rve ze jsem ho nechala na chodbe..kazdeho kouse,skrabe,stipe...........mohla bych roman napsat

jabera
15. kvě 2009

zuzi, krowky!!!!! mnaaaaaaaaaaaam!!! jaj, tak to ano! to ked rozkusnes , tak su tam take jak kopceky niekedy...mnam, tak sa to tak oddeli..

adel, tak to je blbe...toto robil kamaratkin syn, ale zlepsuje sa to... ma uz 5 rokov a stale je to problem nikdy nepochopili preco. ako malinky bil deticky, potom rodicov a nepomahalo vobec nic...

adelinka
15. kvě 2009

u nas nepomaha taky nic ☹ uz nevim co s nim delat

zuzkaaaa
15. kvě 2009

😀 dnes sú u nás v meste trhy tak zajtra sú tam ešte do obeda musím rýchlo zbehnúť ešte kúpiť lebo manžel reklamuje, že som mu ich zjedla, dokonca aj havo si na nich pochutnal 😅

jabera
15. kvě 2009

adel, nepomozes si... len vysvetlovat, ze to boli a verit, ze raz to skonci.... neboj, raz ano.

zuzi, uprimne zavidim.

adelinka
15. kvě 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jabera
15. kvě 2009

ja viem, ze je to desne... kamoska si to odplakala a odnervacila 100x... proste si nepomohla, ale mozno to ma petrik len na chvilku a za par mesiacov je to prec, neboj..

jabera
15. kvě 2009

tak ten moj prisavnik konecne zalomil. idem rychlo aj ja, kym je cas.... dobru.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru