Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
10. únor 2014

@inngrid mna tiež bolia dasná, teda nie celé, len jedna časť. že vraj je to normálne v tehotenstve. ale tiež sa chystám, len furt na to zabudnem a spomeniem si na to v čase ked už neordinuje 😉

inngrid
10. únor 2014

@ynett hej hej aj ja toto ale zajtra idem na polikliniku tak sa chcem objednať osobne 🙂 hej aj ty si to mavala mávaš ja takych pard ni potom nič a potom zase a tak 🙂

ynett
10. únor 2014

Inak baby dnes som bola na 3D ale krpec si bránil tváričku rukami aj nohami 😀 asi bude po tatkovi, ktorý tiež neznáša fotenie 😉 tak z toho nič nebolo. tak ale aspon viem že je drobec oka, prietoky boli oka, srdiečko oka aj veľkosť.

no a bola som si aj pre výsledky z tehu cukrovky, tak pred jedlom mám normálne hodnoty 4,7 ale po jedle mám 8,4 čo je nad limit (7,6), tak vo štvrtok idem k diabetologovi a uvidím čo mi povie. sladké samo sebo už vôbec nejem. snažím sa jesť pravidelnejšie a ako tak lepšie.

dnes ráno som sa aj vážila a mám naspäť 90 kg, takže som schudla 0,7 alebo mi blbne váha, alebo to bude tými vysadenými sladkosťami. 🙂

ynett
10. únor 2014

@inngrid aj mne sa to tak strieda.

inngrid
10. únor 2014

@ynett to je take super ked sa človek dozvie takéto správy 🙂

ynett
10. únor 2014

@inngrid ani nehovor, rovno mi aj nevadilo že som krpca nevidela, iba teda nožky ručky a tak.

nakoniec som skúsila zavolať zubarovi či tam ešte nebude a bol, takže o dva týždne idem. 🙂

inngrid
10. únor 2014

@ynett tak to ja budem určite dlhšie čakať 🙂

7danka7
10. únor 2014

@ynett kocik som nasla za super cenu a nevedela som ci bude tak som ho zobrala.. postielka bola tiez za dobru cenu a nechcela som zbytocne spekulovat lebo cim viac by som odkladala tym viac by som nad tym premyslala a bola nerozhodnejsia 🙂
Jedna uzasna mamicka mi na objednavku uhackovala aj krasnu hracku pridavam foto 🙂

ynett
10. únor 2014

@7danka7 jééééj tá je krásna 🙂

ynett
10. únor 2014

@inngrid tak ja som si pomyslela, že je to skoro tak ale čo už, aspon to budem mať rýchlo za sebou. neznášam návštevy zubára. i keď priamo po amnio som si povedala, že radšej k zubárovi 😀 ale teraz si to už nemyslím 😉

7danka7
10. únor 2014

@ynett dakujem dufam, ze sa bude aj moje malej zabke pacit...

ynett
10. únor 2014

@7danka7 určite bude, je to úplne nádherná hračka 🙂 takú by som aj ja prijala pre môjho drobca 🙂

7danka7
10. únor 2014

@ynett ved ked chces napis mamicke 🙂 lenka920 ma sikovne rucicky a robi aj krasne zirafky 🙂 a levik je dost velky ma az 25cm takze uplne super

ynett
10. únor 2014

@7danka7 jéj super ďakujem. 🙂

monik13
10. únor 2014

Holky zeptám se která byla na 3D/4D UTZ co tam vše ukazujou a poznají třeba i pohlaví??

ynett
11. únor 2014

@monik13 mne ukazoval všetko čo bolo vidieť, nožičku, zadoček, chrbátik, avšak to najdôležitejšie - tváričku krpec schovával takže nakoniec som ani neplatila, kedže mi nevedel urobiť pekné fotky tváričky. Pohlavie vedel určiť ale ja už som ho dávno vedela kedže som bola na amnio 🙂 podľa mňa záleží ako je dieťatko otočené či bude vidieť pohlavie 🙂

selby22222
11. únor 2014

zdravim Vas chcela by som sa spytat ci nahodou neviete ci mi moze v prvom trimestri uskodit gastrotuss to je taky sirup proti zaludocnej kyseline mate tu niekdo stym skusenost dakujem 🙂

inngrid
11. únor 2014

@7danka7 ktorá mamička to bolo aj ja chcem take 🙂

inngrid
11. únor 2014

tak kočky vysledky z genetiky downown 1:1000 rastep 1:13000 vzhladom na vek by to malo byť ok 🙂

ejdzi
11. únor 2014

@inngrid super!

inngrid
11. únor 2014

@ejdzi ďakujem ale tak ja som to brala tak nech je to akékolvek naovplyvní ma to v dalšom pokračovaní v tehu 🙂 a hlavne ti napíšu ze ti to nezaručuje nič 🙂

ejdzi
11. únor 2014

@selby22222 co sa tyka toho lieku netusim, len ma napadlo, ze mne pri prvom tehu na kyselinu zaberali mandle - nesolene, stacilo 1-2 pochrumat a bolo dobre. Teraz ma to zatial nechytilo, tak mozno budem mat stastie 🙂

ejdzi
11. únor 2014

@inngrid presne, zdielam tvoj nazor. Ja som inak tiez vystrasena, ale mam pocit, ze sa celkovo o tychto rizikach v poslednej dobe strasne vela hovori, a zbytocne cloveka vystrasia. Ale som rozhodnuta, ze vsetko u nas dopadne dobre, a hotovo!

ynett
11. únor 2014

@inngrid skvelé výsledky 🙂

ynett
11. únor 2014

@selby22222 žial nemám s tým skúsenosť.

inngrid
11. únor 2014

@ejdzi presne mam kamošku čo mala downown 1:16 a išla na amnio a nepotrvdilo sa, mam kamošku čo mala raste 1:9 a babatko je zdravé a videla som ze tu kočka písala ze mala downow 1:2 a na amnio nešla a babo bolo zdravé takze čo ti poviem treba veriť
a aj tak ti anpíšu ze ti to nči nezaručuje tak čo chapeš

@ynett dakujem ty si mala aké čisla?

ejdzi
11. únor 2014

@inngrid nemozem si pomoct, aj ked nie som odbornik, ale stale mam taky pocit, ze je to hlavne cele o peniazoch a az potom o cloveku... tiez poznam niekolko takych pripadov, ked vysli hrozne vysledky, a deticky su uplne zdrave

selby22222
11. únor 2014

@ejdzi dakujem za radu vyskusam 🙂

woman04
11. únor 2014

@selby22222 skús pukance,alebo Rennie ..to môžu aj tehotné.. 😉 http://rennie.cz/cs/home.php

inngrid
11. únor 2014

@ejdzi no presne to ako všetky tie veci ja to uz mam pocit tak od svadby
ides ze účes na ples zaplatíš 30 eur účes na svabu 60 - kytica pre rodinu 30 eur svadobna kytica 50 eur
a tak mam pocit ze je to aj s tymitto vecmi pre deti a tehotné hned krémik na stire pre tehotné, hned take nohavičky pre tehotné hned take vlozky pre matky atd atd 🙂 niekedy to nebolo a deti sa rodili 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru