Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evikj33
21. lis 2012

@koncita Maji i tmavé,ale u těch těhulky psaly že dost pouští barvu i na spodní prádlo,tak jsem radši nebrala. 😒 Jinak mám ještě uplně nové těhu tepláky z Lidlu stáli 169kč jsou tmavě šedé,měla jsem dvoje jedny menší a jedny větší ty menší mám ještě Ok,tak ty větší jsou jen odbalené,myslím že ještě ani neprané.Tak pokud bys chtěla za 150kč i s poštou.Nosím je jako lehčí kalhoty maj volnější nohavice a v pase ohrnovací lem,takže se upraví dle potřeb je to taky vel.48-50.Jen nemám zatím nafocene 🙂

koncita
21. lis 2012

@evikj33 no tak to by se mi možná šiklo, kapsy asi nemají viď? a nosíš je teda i ven nebo jen na doma?

evikj33
21. lis 2012

@koncita Né kapsy nemají a nosím je normoš i do poradny,jen ted už bych asi podně něco vzala,třeba punčocháče.Skusím nafotit a přidám foto 🙂

koncita
21. lis 2012

@evikj33 to budeš hodná 🙂

evikj33
21. lis 2012

@koncita Tak jsem to skusila snad ti to trochu pomuže 🙂

koncita
21. lis 2012

@evikj33 tak já bych si je vzala....napiš mi do IP jak to uděláme ju? 🙂

lenushka_th
23. lis 2012

@evikj33 dik za ukludnenie 🙂 a tak nejak extra nevyšilujem len ma ten doktor trochu naplašil, a vieš ja ako prvorodička potom len rozmyšlam či ma pravdu, či bude ozaj taka velka a či bude potom ten porod horši ... ale hovorim si zvladlo to milion žien predomnou, nejak zvladnem aj ja 😀

koncita
23. lis 2012

hoj holky, já tu ještě skoro vůbec nepřispěla, ale patřím k vám...prosím o malou anketku: kolik jste měly nahoře kg ve 20 týdnu? Díky 😉

l.u.c.i.e
23. lis 2012

@koncita, já jsem za celou dobu těhotenství vůbec nepřibrala. Rodila jsem s váhou jako na začátku těhu. V porodnici jsem nechala 10 kg a po ukončení těhotenství mám nahoře 15 kg ☹

weissrose
23. lis 2012

ahojte tehulky 🙂 mam na predaj niake tehotenske oblecenie velkosti XL a chcela by som to cim skor predat. budeme sa stahovat a potrebovala by som to cim skor predat... byvame v CR ale posielam aj na SK. keby bol zaujem poslem aj vsetko to oblecenie v baliku (za lepsiu cenu). ak by ste mali zaujem piste IP. dakujem 🙂

hankar20
23. lis 2012

@lenushka_th radši baculaté miminko než malou koncentráčkovou panenku věř mi 🙂

hankar20
23. lis 2012

@koncita myslím že 1kg

koncita
23. lis 2012

@l.u.c.i.e
@hankar20 hmmm, tak to jste mě moc nepotěšily 😒 já už mám nahoře 4kg...

hankar20
23. lis 2012

@evikj33 já mám doma ty tmavé lacláče a opravdu pouští barvu, ale jen v pračce, tak je peru zvlášt, ale jsou tak pohodlné 🙂 jinak ted už snad budu nosit své staré džínečky 🙂

hankar20
23. lis 2012

@koncita já ale prozvracela 11kg dolů...nakonci těhu sem měla + 10kg k mé počínající váze na začátku těhu a tedka 14 dní po porodu a něco už to je všechno dole🙂

evikj33
23. lis 2012

@hankar20 No právě holky je chválili a já blbka měla pořád představu jak poroste váha a pupajz at to mám pohodlné tak jsem vzala velké 😖 ,pak jsem je skusila a nechala bokem a nějak zapoměla,takže jsem je nestihla vyměnit,což mně fakt mrzí poněvač by se ted docela hodily,ale nové už kupovat nebudu těch pár týdnu už nějak doklepu. 🙂 @koncita Já nazačátku zhubla a tede ve 30tt mám ještě pořád -2,5kg ve 20tt to bylo -4kg.V prvním těhu jsem nabrala 8-9kg 😕

hankar20
23. lis 2012

@evikj33 já koupila o 2 čísla větší..v bocích mi plandaly a přes bříško a stehna taky, ale bylo mi to uplně fuk..nebála jsem se že rupnou a vůbec sem je necítila xDD a navíc jsou tedka ve slevě 🙂

l.u.c.i.e
23. lis 2012

@koncita, váhu vůbec neřeš. Důležité je miminko. Hubnout můžeš pak 🙂

@hankar20, a co vy? Jak to zvládáte? Co malá? Většinou ještě spí, co? užívejte si to!

koncita
23. lis 2012

@l.u.c.i.e no spíš se bojím, abych zvládla porodit...už takhle moje fyzička nic moc, tak aby to nebylo s těma kilama navíc v prčicích no....

hankar20
23. lis 2012

@l.u.c.i.e malá bude spát tedka ještě 7 minut a pak jí přebalím a dám nadlábnout...už začla pěkně i zlobit..má tendenci jedno spaní mezi krmeními prokoukat a prokřičet🙂 jinak přes den jí bud budím a nebo se zbudí přesně sama...máme režim po 2 a půl hodinách a v noci máme mít po 4, ale to nezvládá tak po 3 a půl dlabeme 🙂 jinak je zlatá a hrozně akční...umí se sama přetáčet což se divím a když je na bříšku tak udrží klidně minutu hlavičku nahoře...je na to ještě moc maličká, ale už nám to beruška dělá no 🙂

l.u.c.i.e
23. lis 2012

@koncita, porodit zvládneš jako každá rodička. Neboj se. Mě se malej zaseknul a porodní asistentka mi po vytlačila ven. 🙂

@hankar20, děti jsou šikovné. Jak koukám, tak malou máš fakt akční na to, že je o pár týdnů dřív 🙂 Buď ráda, aspoň vidíte, že je v pořádku a šťastná. Časem se ustálí i to krmení 🙂 Kojíš?

hankar20
23. lis 2012

@l.u.c.i.e odstříkávám..maličká nikdy z prsa nevytáhne tolik kolik má..vždy v polovině usne 🙂 takže prso jí nabízím jen když si křikne mezi jídly, že má hlad, tak si dá takovou svačinku xD

misha1104
24. lis 2012

ahojte dievcata ....mozem sa k vam pridat....sme v 6tt a obavam sa svojej vahy trosku....meriam 175cm a vazim 79-80kg....rok som brala hormony a pribrala som z 73 na tuto vahu.....citim sa dobre nezvraciam.....len dufam ze do 90 sa smestim....uz teraz sa citim dost velka....ako to bolo u vas...dakujem

lenushka_th
26. lis 2012

@misha1104 mat tvoju váhu, robím modne prehliadky ... neboj u teba to nie je nic strašné , sú baby ktoré vážia v tehotenstve cez stovku a všetko je v poriadku 🙂

misha1104
26. lis 2012

@lenushka_th ahoj ty si mala kolko ked si zacala tehu?...no ale ja som vzdy bola sportovo zalozena aj ked to nebolo vidno....ale milujem pohyb....brucho som nikdy nemala velke ale zadok a stehna.. 😀 a tie hormony robia svoje....

lenushka_th
26. lis 2012

@misha1104 ja som mala 90 .. zatial som pribrala 9kil coz nie je az take strasne kedze za dva mesiace rodim a vraj v poslednom mesiaci niektore zeny zvyknu aj schudnut ... ved pohyb mozes mat stale aj v tehotenstve, je neurekom tehotenskeho cvicenia, joga, plavanie, fit lopty , my chodime so psom na dlhe prechadzky aj ked uz trochu fučim ale rada sa hybem ... urcite ti to pomoze aby si sa dobre citila 😉

misha1104
26. lis 2012

@lenushka_th ale vyzeras super....nepovedala by som ze si zacinala s touto vahou....aj ti byvalo zle zvraciavala si?....no nevies nahodou ci v prvom trimestri plavanie dobre? akurat vcera sme boli v horach ale taka mensia turistika snazim sa davat pozor aby som neskala a dako neublizila babatku..ale to plavanie sa mi zda fajn a ta gravidjoga na nu zacnem chodit az buduci rok poistovna mi to preplati tak skusim....

lenushka_th
26. lis 2012

@misha1104 dakujem 🙂 byvalo mi zleale nevracala som ... dokonca som schudla 4kg, lebo som do seba nemohla dostať jedlo ... bolo mi strašne zle, rano som do seba dostala maximalne pol rožka ... a mávala som strašné závrate, občas také, že som sa musela z kuchyne odplazit popri stene na štyroch do vedlajšej izby na pohovku aby som neodpadla ... takže nie typicke nevolnosti kedže som negrciavala ale tiež to nebolo bohviečo ... prešlo to po prvom trimestri ,,, v 4mesiaci sme boli dokonca v chorvátsku na dovolenke 😀 aj na Orave na chate, tiež som pochodila nejaku prirodu, cely oravsky hrad, ktory ma asi milion schodov 😀 ale vzdy som si davala pozor aby som sa nejak nepremahala a robila všetko s mierou a rozumom,ked som bola unavena sadla som si a odpočinula a na velke túry som nechodila vobec, nikdy som nerobila nič na úrok miminka ... plavanie neviem od kedy je vhodne ale myslim ze to nie je nejak obmedzene a ja osobne vodu milujem preto som si aj more užila v lete ... ja cvicim jogu už len doma na jednej stranke je dosť videí aj cvičenia rozdelene podla trimestrov 🙂

evikj33
26. lis 2012

Holky tak to máte fajn s tím pohybem já vzhledem k rizikovému(čekáme dvojčatka) už se moc hýbat nemužu. 😅 Včerejší maraton po Marketu mně dal zabrat a dost mně bolelo břicho,tak mně dr.dnes pokáral. Jinak s nevolnostma bojuji ještě ted,hlavně ráno i s blinděním 😝 @lenushka_th Tak to jsme začaly podobně já měla 94 u dr v 6tt cca 91 a ted ve 30+2 mám zas 91

misha1104
26. lis 2012

@lenushka_th mne tiez nebolo zle len dnes rano som si spravila 4kruzky z bagety a ako som zacitila jednotak mi zle prislo zacala sa mi tocit hlava spotila som sa....a uz som si myslela ze pojdem ale nic lahla som si a potom pohoda....ale potom som sa normalne najedla...tak uvidime ako to pojde dalej...aj ja mam strasne rada vodu manzel ani nie ale ja si tto vzdy tak vychutnam a je to taky sport ze netrpia dako moc extra klby....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru