Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzumatel
19. dub 2012

@miskachrumka pohyby 🙂

miskachrumka
19. dub 2012

@zuzumatel myslíš ?
lebo doteraz sa tiež mala vkuse hýbe ale toto som ešte necítila sú ako stupaju bubliny po jednej strane a citim ich hlavne až na vrchu brucha kde nieje ešte mimčo

elka74
19. dub 2012

@oktarina na zhadzovanie kíl bude čas potom, teraz sa teš na bábätko a kilá nerieš.. 🙂

oktarina
19. dub 2012

@elka74 přiznávám, že mám trošku hrůzu z toho, jak velká můžu být, právě mě docela uklidňovalo, že to zatím bylo v pohodě, mám totiž zdrav. potíže a i pro otěhu jsem musela fest zhubnout (stejně jsem pořád ještě v kolonce "obézní"), tak mám panickou hrůzu, co to může udělat, když přiberu hodně moc ☹

elka74
19. dub 2012

@oktarina tiež patrím do tej kolonky, veľmi sa mi nedarí zbaviť sa toho.. aj ked už som skoro dva roky po pôrode. a to som v tehu pribrala asi 8 kg. 😒

zuzumatel
19. dub 2012

@miskachrumka asi sa mala vrtí a hrá sa 🙂

miskachrumka
19. dub 2012

@zuzumatel dufam ked som hodila sprchu a napapala sa tak to prestalo že by bola hladná ? 🙂

oktarina
19. dub 2012

@elka74 8 je krásné, to bych brala jako fakt maximum 🙂 Hubnutí je celoživotní boj, neumím poradit, samé mi to nejde a nejde a teď už až do podzimu rozhodně nepůjde 🙂

zuzumatel
19. dub 2012

@miskachrumka chcela sa trošku zaplávať 🙂 ja si pamätám na okamihy,keď sa tým mojím začalo čkať 😀 To mi brucho skákalo ako lopta 😀😀

miskachrumka
19. dub 2012

@zuzumatel aj to si pamatám pri malom 😉

zuzumatel
19. dub 2012

@miskachrumka idem s holkami na poradňu a dohodnúť sa s doki ohľadom očkovania

miskachrumka
19. dub 2012

@zuzumatel okej potom napíš ako ste dopadli 😉

mercymay
19. dub 2012

@zuzumatel mne sa tiez minuly tyzden stalo ze malicka ckala...🙂

zuzumatel
19. dub 2012

@mercymay a najlepšie je to,keď máš plný mechúr a už je otočená hlavičkou dolu 😀
@miskachrumka Sme už riadne frajerky,teta doktorka je na nás pyšná 🙂 Viktória 72,5cm/8400g a Kristína 73cm/8920g 🙂

miskachrumka
19. dub 2012

@zuzumatel waw už veliké slečny super teda 🙂

miskachrumka
19. dub 2012

Dobrú noc baby 🙂

zuzumatel
19. dub 2012

@miskachrumka no veru hej,utieklo to ako voda... za necelý mesiac rok,ani pravda nie je 🙂

miskachrumka
19. dub 2012

@zuzumatel ti verím !

katuska169
19. dub 2012

@miskachrumka to nemusi byt ze je hladna,ja ked som cakala malu ta cez den nic a v noci to bolo veselo 🙂 to nemusi bit ze je hladna 🙂

miskachrumka
19. dub 2012

@katuska169 katuš ja som ti napísala len zo srandy 😀

zuzumatel
19. dub 2012

@miskachrumka idem z koňa,dnes som mala strašný deň ☹ a hlavu mi ide rozstreliť na milión kúskov... pekný večer prajem

miskachrumka
19. dub 2012

@zuzumatel už idem aj ja veru !
ráno zas zaspíme 😀

mercymay
23. dub 2012

ahojte koceny...takze zdielam spravy z dalsej poradne v 25 tt. malicka je ok, prvy krat som pocula ozvy srdiecka, bilo o dusu, podla Dr. sa ma dobre. Na moje prekvapenie mi prvy krat hadam ani nechcela robit sono, ale kedze som povedala ze sa len na to tesim, tak mi ukazala, ze je mala tam a zdrava. Porodne cesty uzavrete, vsetko ok, porobila mi vytery. Malicka ukazovala nono rucickou a stale sa hladkala po hlavicke, maznak maly.
Jedine co ma zarazilo, ze Dr. povedala ze na minulych vysledkoch jej vysiel nejaky stafilo..strepto ci co....ze som nositelkou a ze mi teraz nemoze dat antb. lebo by som si pokazila prostredie v posve, takze to budu len dalej sledovat a ze antb mi da az pred porodom aby malicka mohla v pohode vyjst von....a dovtedy aby som bola zdrava. Moc toho neviem, ale ani mi nic nezakazala, tak teraz neviem, ci aj sex obmedzit, ci co... 🙂
Inak sme zdravi a mala je tabulkovych normach, co sa tyka rozmerov.

nikuska921
24. dub 2012

ahojte aj ja by som sa k vam rada pridala este sice neviem ci som tehotna ale je to dost mozne aj ked sme to neplanovali mam z toho docela strach kedze uz teraz mam 120kg 😒

luciasek07
24. dub 2012

ahojky holky..hlásím se po delší odmlce...jsem už druhý týden doma sama..manžílek pracovně jezdí do Brna...no ale jsou z toho kačky navíc...dala jsem se na háčkování... chtěla jsem se zeptat,co za značku síťových kalhotek do porodky,aby byly dost velké ...

malý kope jak o život...jen mě poslední týden bolí pořád bříško..snad je to tím,jak prcek roste..ve čtvrtek na poradnu,tak jsem zvědavá

radun
24. dub 2012

@luciasek07 Ahoj! Já koupila v lékárně značku San Seni a velikost XL je fakt hooodně velká - určitě bych se do nich vešla 2x. Jsou to inkontinenční kalhotky síťové - ty dělají opravdu velké. Bříško bude bolet určitě zvětšováním dělohy, nedělej si starosti, není-li to nějaká výrazná bolest 😉...

luciasek07
24. dub 2012

@radun díky za tip 🙂 píšu si na seznam 🙂 jo bolest je taková,že se dá v pohodě vydržet..na KO jdu ve čtvrtek,tak kdyby něco dr. mi to určo řekne...

luciasek07
25. dub 2012

@radun ještě bych se zeptala..když jsem koukala na net,tak mají large nebo extra large..co z toho je XL??😀

radun
25. dub 2012

@luciasek07 to je to extra large 😉

luciasek07
25. dub 2012

@radun a jak jsou velké ty XL?? už teď mám 104kg na 168 cm 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru