• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 100kg

29. srpna 2012 
ahojky
no ja kdyz jsem chtela tak jsem zhubla..pred 4rokama jsem zhubla na 65 asi z 95..ale posledni dobou se nemuzu k nicemu dokopat..ale az bude druhe tak musim pac jsem strasna a nechci aby se manzel stydel :pensive: :cry:
26. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
taky patřím do tohodle tématu. :unamused: Já jsem nikdy nebyla vychrtlá, hubená. Vždycky jsem měla pevnější postavu. Ale když se dnes dívám na své fotky z puberty, tak si nadávám za to nízké sebevědomí a podhodnocování se.... Když jsem potkala svého nynějšího manžela, měla jsem asi 73-76. pak se to ale zvrhlo - antikoncepcí to začalo, studium, změna stravovacích návyků (bydlela jsem místo na kolejích u tehdy ještě přítele (nyní manžílek) a budoucí tchýně je zvyklá vařit neskutečně tučně. na to já jsem zvyklá rozhodně nebyla.... No a poslední kapkou je čokoláda - ta je snad můj největší dietní hřích.... :confounded: No a tak po 8 letech, co jsme spolu, začínám těhu na 105 a děsím se toho, co bude. Teď na mlsání ani moc chuť nemám a i porce jím menší a častěji (jinak mi to nesedne), tak doufám, že si zvyknu na tenhle způsob stravování a po porodu mi to zůstane (jíst méně a častěji). Jinak můžu říct, že nevařím nějak nezdravě. Zeleniny papkáme docela dost (i manža). Problém u mě bude v pohybu (chodila jsem kdysi cvičit na velké balóny a zhubla jsem 4 kg, takže když se chce, tak to jde) a v množství jídla... :frowning2:
26. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se přidávám.než jsem potkala manžílka vážila jsem 65kg.cvičila jsem a omezovala jsem se dost v jídle.potom jsem nějak neměla čas ani chut cvičit a kila šla radikálně nahoru.to byly pořád výlety,večeře.potom jsme se začali snažit o mimi a nešlo to přidali se stimulace hormony až jsem se dostala na 104kg.v začátku těhu jsem pořád zvracela a zhubla jsem 3kg.ted jsem v 30tt a mám původní váhu 104kg a tiše doufám,že se udrží!! sice je to asi nereálné ale věřit můžu.
27. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, já začínala v září na 87kg, ještě v lednu jsem měla jen 0,5kg navíc...pak to začalo rychle naskakovat. A to jím hodně zeleniny a ovoce. Teď už mám 102kg. Když jsem vlezla na váhu a zjistila, že máme přes 100, normálně jsem se rozbrečela....chlapa mám hubenýho, no vypadá, že ho nepustím k lednici...naštěstí mi vždy váha do ženských tvarů, do prsou a do zadku a protože jsem taktvarovaá, nikdo mi mou váhu nikdy netipoval, ale moc se bojím,že to nezhubnu....ráda bych se dostala na svou původní nadváhu -už proto, abych se vlezla do staré garderóby...
27. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
před 10lety jsem měla 120kg. Po operaci velké cysty na vaječníku (16cm) jsem zničeho nic zhubla na 75kg. Pak jsem začala chodit se svým mužem a váha šla pomalu nahoru... No a moje váha před stimulkou na IVF byla 82kg, po stimulce 91kg... Výchozí váha v těhu v 8tt byla 92,5kg. Do 12tt jsem zhubla 3kg jak mě bylo špatně. No a teď ve 32tt mám 92,8kg (aspoň mi to tak ráno ukazovala ručička váhy). Pevně doufám, že už moc nepřiberu. I když doktor říká, že bych měla přibrat aspoň váhu dítěte. Jím docela hodně, jen v malých dávkách. Pak mě totiž začne pálet žáha... Jsem zvědavá na váhu nakonci těhu a kolik nechám v porodnici... Docela ráda bych se aspoň dostala na 80kg...
30. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já sem sice nepatřím, nečekám miminko, ale prošla jsem si taky těhotenstvím, které se blížilo 100kg. Jenom jsem vám všem chtěla říct, že jste moc pěkné maminky a sluší vám to a s tou váhou se netrapte ( potom se přibírá ještě víc ).
1. kvě 2010 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, začínala jsem těhotenství na 93 kg. Přibrala jsem skoro 15kg, když jsem přestala kouřit před dvěma roky a dolů jsem to nedala. Teď ve 34. tt jsem na 106 a ještě mám před sebou měsíc, tak snad už to moc nahoru nepůjde. Tolik jsem v životě nevážila a jsem z toho dost vyřízená :frowning2:
1. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, ale musím podotknout, že jste fakt pěkný kočky. a to nekecám :wink: fakt, sluší vám to :slight_smile: je dobré si udržovat zdravou váhu, a pro každého je jiná. netrapte se hlady. cvičte si fyzičku, svalíky a hned se budete cítit skvělě :sunglasses: no kecat o tom umim ale taky to moc nedodržuju :sweat_smile: ale i snaha se cení :slight_smile: zatím se nám miminko nepovedlo, uvidíme jak budu pak přibírat, taky bych nerada moc, nejsem moc veliká, všechno je na mě hned vidět. a mám min. 20 kg nadváhu...
tak hlavně hlavu vzhůru, těch pár kg navíc vám sluší a po porodu to půjde hravě dolu :slight_smile:
2. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kathuska, tvůjj optimismus je fajn, ale realita je realita :wink: sice ještě zatím (naštěstí) nedosahuji na 100, ale po porodu mi naskočila VŠECHNA kila, co jsem v těhu přibrala a to okamžitě poté, co jsem přestala kojit. Takže 14kg navrch je fakt hodně. Pokud by to takto mělo platit i u druhého těhu, čeká mě pěkných kulatých 100kg, který už sotva shodím, vzhledem k věku, zdravotním problémům a rodinným dispozicím... Navíc sehnat pěkné oblečení, ve kterém nebudu vypadat jak vorvaň je nadlidský úkol :unamused: Takže tak :wink: :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule - hmmm...
5. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já se též hlásím první těhu jsem začínala na 102kg a rodila se 114kg v listopadu 2007 a teprve letos jsem se dostala na váhu 99kg. no a kilčo jsem přibrala a ted jsem těhu začínala na rovné 100kg a mám cca 109-110kg, ale u doktora dobrý a můžu říct, že se mi ani v jednom těhu nestalo, že by měl k mé váze někdo průpovídky.
5. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky se hlásím do spolku.Do 100 mi chybí už jen kiléčko a to hravě doženeme.Z každého těhu mi něco navíc zůstalo ale moc to neřeším hlavně že všichni mimísci byli O.K.Těch 65 už nikdy mít nebudu a jsem s tím smířená.
6. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my už jsme na světě. Zlatíčko se narodilo 4.5., měla 3,5kg a 49cm a v sobotu nás pustili domů. Byla jsem hrozně zvědavá na váhu a jak jsem zjistila, tak se svých 113kg jsem nechala v porodnici asi 7,5kg. V sobotu jsem měla nějakých 105,5 a teď jsem měla 104,5kg. Abych pravdu řekla, tak po porodu vůbec nemám chutě na jídlo, natož na něco sladkýho, což je jedině dobře :grinning: ještě jsem se žádné bonboniery ani nedotkla. A hlavně ani do normálního jídla chuť nemám. Měla jsem kliku, že nám tchýně včera i předevčírem uvařila, že jsem nemusela, ale dnes už musím vymyslet něco sama.
Jinak malá je zlatíčko, celý den spinká a sice na včerejšek jsme byli v noci asi tři hodiny vzhůru, ale dneska spinká jak andílek. Máme problém s kojením, jelikož mám špatné bradavky, tak odsávám. A hlavně v porodnici jsem neměla mlíko vůbec, tak byla hladová a dostávala nutrilon. Cestou z porodnice jsem si ho taky koupila, ale musím říct, že od včera mlíčko mám, tak odsávám, ale na noc jsem jí stejnak dala nutrilon a byla mnohem klidnější jak včera, když dostala jen ode mě.
10. kvě 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rebinko tak to moc gratuluju :slight_smile: at vám malá dělá jen samou radost a neboj kilča půjdou dolů :slight_smile:
10. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rebinko, i já se přidávám ke gratulaci. :slight_smile: Hodně zdravíčka vám obou a kila ještě nějaké schodíš s kojením :wink:
10. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se k vám přidala. Já jsem začínala těhu na 80 kg a rodila jsem s 25kg nahoře. Těhotenství bylo super, žádný problémy, až na ty kecy u doktorky každej měsíc. No ale co, sama se divila že mi nenatýkají nohy, nemám cukrovku atd..V porodnici jsem nechala cca 7kg, a kojením jsem jsem se dostala na 93kg. Což je moje nynější váha. Myslela jsem si že zhubnu trošku stresem a běháním kolem malýho, ale on je hrozně hodnej a stále s ním nemám moc práce:slight_smile: Rádi bychom druhé mimi, a proto doufám, že při dalším těhotenství tolik nepřiberu. Pokud máte nějaký osvědčený tip jak během těhu přibrat max 5kg :slight_smile: tak sem s ním.
Jinak Rebince gratuluji k narození Terezky.
10. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Da.nni, on žádný zaručený tip jak v těhu přibrat do cca 5kg není... Já třeba vůbec nepřibírám a taky je to špatně... Přitom jím normálně i sladké... Je teda pravda, že večer už moc nejím, protože mě pak šíleně pálí žáha... Takže moje poslední jídlo je tak kolem 18hod... Dítě si holt bere moje zásoby :slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se zeptat..měl někdo z doktorů na vás kvůli váze nějakou připomínku či poznámku? já jsem teda stovky naštěstí ještě nedosáhla a doufám, že až půjdu rodit, tak budu max na tom posledním dvojciferném čísle.. ale proč se ptám, včera jsem byla na UTZ a doktorka si stěžovala, že tam kvůli tomu, co tam mám nic nevidí :frowning2: a já jsem z toho celá špatná :frowning2: no ale hned jsem si slíbila, že jakmile porodím, tak se vrátím na svou váhu, kterou jsem měla před několika lety, tak snad to půjde.
13. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elqeretko, taky jsem celý život tak nějak bojovala z váhou, i když bych řekla, že zas tak strašný to není, mám 180 cm, tak se to krapek ztratí :slight_smile: Před dvěma lety jsem před svatbou dost zhubla, prostě pohyb, pohyb, ale postupně jsem přestala cvičit a začala jíst opět všechno a byla jsem tam kde jsem byla. Chtěla jsem to dát dolů, ale v lednu jsem zjistila, že jsem těhotná, takže s dietou byl konec. Jím normálně, nepřejídám se, přesto jsem už nabrala 7 kg, pan doktor mi neřekl ani slovo, ale sestra když mě vážila v poradně, tak poznamenala, že to je nad limit, ihned jsem ji setřela s tím, co má jako být, že rozhodně od rána do večera nesedím u jídla a hned se mi omluvila. Rozhodně bych tohle vůbec neřešila, důležitý je být v pohodě a každý holt přibýrá jinak, někdo přibere 8 jiný 18 kg, myslím, že to neovlivníš :slight_smile: Takže holky, těšte se na miminko a kila půjdou dolů vždycky, stačí pravidelný pohyb a zdravá strava (fakt to pak jde :slight_smile:)
13. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak i já jsem už porodila. Natka se narodila 21.května. Rodit jsem šla s váhou 110kg a dnešní váhá ukazuje 96kg, tak doufám že to půjde ještě nadéle dolu. Jsem moc ráda, že už nemám 3-ciferné číslo :slight_smile:
1. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ak mozem,tak sa k Vam tiez pridam :slight_smile: popravde som rada,ze nie som sama co vazi cez 100kg.... pri prvom tehotenstve som pribrala 30 kg :frowning2: pred som mala 85 a sla rodit a 115 kg a rodila som cisarom 9maly bol KP a mal 4,2 kg ) no a pravdupovediac som sa nejakymi dietami ani neptrapila a ked som otehotnela teraz druhy-krat tak som mala 105 no a teraz mam 111,5 kg...takze 6 kg naviac, ale zistili mi,ze mam cukrovku,tak uz drzim dietu a snad toho uz tak vela nenaberiem....ale pri malom mi v tom poslednom mesiaci sli kila hore snad same zo dna na den...no ale uvidime...po porode budem musiet naozaj zacat na sebe pracovat,aby sa to sklzlo aspon pod tu stovku..... :sweat_smile:
6. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vidim,ze to tu nejak zmlklo :frowning2: no kvoli diete ktoru mam pre cukrovku som schudla 2 kg, takze od zaciatku tehu som pribrala celkovo 5 kg a mala ma podla vcerajsieho ultrazvuku 2,5 kg :sweat_smile: (som v 32tt) ale teraz mam 105 kg,takze mala ma z coho cerpat :grinning: a este 2 dlhe mesiace pred nami....pri prvom to bolo dokopy 30 kg a to by som naozaj velmi nerada :sweat_smile: ved aj tak to bude sila zhodit aspon nieco.... a Vam sa ako dari?
22. čer 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka77 já jsem skoro 5 týdnů po porodu a kila se mě drž jako klíštata, sice jsem už pod 100kg, ale i tak je to hodně!! :( Tak doufám že to půjde dolu. Závidím těch 5kg navíc, já měla v tvým týdnu nahoře asi 11kg, a dalších 10kg jsem do porodu nabrala. :angry: :angry: :angry:
24. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, je to strasne ja som prvy krat otehotnela a mala som 80 kg, pribrala som 30kg :frowning2: . neskutocnych 110. za prvy mesiac po porode som schudla 10 kg. a nahle som zacala pomaly naberat, no a bola som opat tehotna. druhy krat som rodila ako 105kg. no a teraz po pol roku, kojim a vazim 107 :unamused: . je to mozne? ale furt je to lepsie mat par kil naviac ako byt vychrtla anorekticka :grinning:
ale aj tak ak budete mat zaruceny sposob ako schudnut tak otestujem aj ja.
24. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grenadinka tak jedine co ti mozem potvrdit je,ze ziadny ''zaruceny a lahky'' sposob ako schudnut neexistuje :unamused: jedine uplna zmena stravovacich navykov a dostatok pohybu - tak aby prijem kalorii bol mensi ako vydaj... ovladam takmer dokonale teoriu, ale dodrziavat to v praxi...pre mna nemozne, a to hlavne pre strasne slabu volu...nepomaha nic :confused: takze vyzeram ako vyzeram...pomylila som sa s tou vahou, na zaciatku tohoto tehu som mala 105 kg a teraz mam 110 kg.... a to som naozaj zvedala kolko este priberiem...snad to ale nebude az tolko ako pri prvom.....no uvidime....
24. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu taky přispět k tomuto tématu :slight_smile: Jak tak čtu, tak nejsem sama, která přibrala po soužití s manželem - když jsme se poznali (leden 07) tak jsem byla tak trochu v hubnoucí fázi a měla jsem cca 85kg. V listopadu 09 když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem měla 110, ale 6kg jsem během prvních 3 měsíců shodila a teď jsem na 115.
Žádnej doktor neměl nikdy připomínky, za což jsem ráda. Ale slyšela jsem že nějaký doktoři dost neomaleně dokážou říct něco nepěknýho.

A jak tak pozoruju, tak my co už máme hodně na začátku těhu, tak tolik pak nepřiberem, jako třeba ty hubený, který přiberou 20kg.
25. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Taky není pravda, taky jsem nezačínala těhotenství zrovna na nízké váze -89kg, a přibrala jsem 21kg. :zipper_mouth:
25. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka: Vyjímka potvrzuje pravidlo jak se řiká :slight_smile: Ne, samozřejmě jsem to nemyslela, že to tak maj všechny, ale prostě že jsem se s tim hodně setkala.
25. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka77 no tak ak naozaj neexistuje zazracny pripravok na chudnutie, tak to mozem.... :grinning:
radsej budem taka aka som, ako keby som si mala kazit svoj stastny zivot ratanim kalorii. :grinning:
a mozem vediet ako riesite leto a vodu ? ake plavky nosite, ja neviem co je na mne horsie tak neviem co zakryt. :confused:
25. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grenadinka ja som nemala na mysli pocitanie kalorii - to by som osobne nikdy nebola schopna robit...na to nemam chut ani nervy...ale kazda z nas si myslim,ze asi vie kde ''hresi'' najviac a mne osobne staci drasticky obmedzit prijem cukru - to znamena, ZIADNE sladkosti, buchty,kolace a podobne dobroty, vysmazane jedla a tuk....NIE hladovat!!! to nefunguje, iba ak niekolko dni, max.tyzdnov a potom sa zase rozozeriem ako prasiatko :unamused: a potom zvysit fyzicku aktivitu - napriklad cvicenim vodneho aerobiku 3 krat do tyzdna (ale poctive makanie vo vode nie len take clupy clup) som za 3 mesiace schudla asi 20 kg!!!! Lenze teraz som tehotna v 32 tt.tak nejake plavky neriesim vobec - v tomto stadiu ma do ziadneho bazena ani rybniku ani nicoho podobneho nikto nedostane....a potom? no jedine cele cierne plavky...vsetky dvojdielne co mam si budu musiet pockat - ked sa vobec dockaju :grinning: ale snad hej...uvidime...ja naozaj chudnem tazko,kedze som svoje ''telicko'' vystavila uz privela dietam a podobnym narazovym sokom - tak uz hned reaguje spomalenim metabolizmu a ukladanim tukov,takze nejake zarucene dietyu u mna znamenaju pokles vahy o max.2 - 3 kg a dost...jedine vytrvat...uvidime v akej kondicke budem po porode a ako mi to deti a financie dovolia....problem je,ze ja nenavidim cvicenie a tak je to o to tazsie...a na ten vodny aerobik by som isto chodila,ale ten bol v KE...a to je asi tak 700km daleko :grinning: takze to bude musiet byt strava a prechadzky a prip.domace prace na spalovanie kalorii :wink: drzim palce ;)
25. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek