Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
21. zář 2010

Prý na 6600,- na 3roky a na 2 asi 9500,- no děs

kamisek2000
21. zář 2010

@matysekk mno ja ho na ty jediny fotce co mam mam hlavicku nalevo... 🙂 To se naucis s tim poc, nenni to nic sloziteho... 🙂 🙂
@pajmou taky hezky no.... tak to nevim kde ty penize budeme brat... kde jsi o tom slysela? a to ma byt od noveho roku??

tetamon
21. zář 2010

@pajmou a z ceho se to pocita? Uzasny 😒
Ja snad drahouse prinutim, aby ofiko nepracoval, takze ja budu jediny zivitel rodiny 🙄
Jako..zivit tchyni a jeste me s ditetem...fakt super 😖

matysekk: to se mi zda divny, ze bys mela platit 😕 To se fakt zkus poptat, treba i nekde na netu bude nejaka poradna. Me se to fakt nezda, ze bys mela platit, kdyz jsi v rizikove skupine 😨

kamisek2000
21. zář 2010

@tetamon rikam vymejslej samy bejkarny...

matysekk
21. zář 2010

@pajmou já jsem dnes četla,že bude změna jen u čtyřleté varianty.Že v tom konečným součtu vyjde nastejno jak dvouletá.Teď teda nevím kolik je dvouleté,ale počítám,že budete čerpat tu tříletou.

matysekk
21. zář 2010

@tetamon dík zeptám se,ale fakt netuším jak se to bereJestli jsou pro ně rozhodující jen špatný testy,ale věk je taky riziko.

matysekk
21. zář 2010

@kamisek2000 vidíš,já mám hlavičku napravo a leží na zádech,sice je hodně aktivní,ale na každém ultrazvuku je ve stejné poloze

kamisek2000
21. zář 2010

@matysekk jj ja chci na 3 roky, je to takovy optimalni, na ty 4 by to nebylo spatny ale s penezma by jsme to neutahli...
ono se ti otoci, neboj, mas skoro cele tehu pred sebou🙂

pajmou
21. zář 2010

@kamisek2000 Povídali to v tv, tak snad to nezmění.Jinak se to z ničeho nevypočítává, jen nárok na 2letou musíš mít min.12tis čistého a pokud nemáš oddělaný rok, tak musíš jít na 4roky tak je to teď.
A jaký jste měli den holky?

kamisek2000
21. zář 2010

@pajmou to jsem tayk nevedela s tim rokem, jeste ze jsem chdoila necely dva roky do prace😀 jinak den docela ok, presazovala jsem kytky, jela jsem neco malo nakoupt.. penize opet neprisly... :/ a zitra na kontrolku... jsem zvedava kolik na ty vaze bude😀

pajmou
21. zář 2010

@kamisek2000 Myslim, že nic strašného, musím doma trošku poklidit, dokud jsem v ,,rozběhu ,, 🙂

kamisek2000
21. zář 2010

@pajmou tak se pak stav u me😀 po tom poklizeni muzeme dat kavicku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale az za odmenu 😀 😀 😀 😀

pajmou
21. zář 2010

@kamisek2000 Vím jen, že jsi na druhym konci republiky ale ani nevim kde?Sednu do vrtulniku a frčim 😀

kamisek2000
21. zář 2010

@pajmou Kladno😀 😀 jee ty mas vrtulnik, to me svezes vid??🙂 🙂 to bych desne moc chtela se proletet ve vrtulniku... 🙂
i kdyz mne by stacilo i to letadlo🙂

pajmou
21. zář 2010

@kamisek2000 Ať žije lego 🙂 tak Kladno není tak hrozně daleko cca 100km, tak to můžem někdy dát srazík 😝 Byla jsi v Malviku v Hostivaři?

kamisek2000
21. zář 2010

@pajmou Ten je v Hostivicich ne?? nebyla ale chystam se tam🙂 🙂

pajmou
21. zář 2010

@kamisek2000 Asi jo tam, taky bych jela, tak tam můžem dát spicha, co ty na to?

kukulinka
21. zář 2010

Ahojky holky,já jsem dělala na zahrádce, koupila jsem si malé keříky a dělala si na ně záhonek a zítra je zasadím.

@kamisek2000 Malvík je drahej jako potvora, jen jsem si tam koupila jedno chrastítko a dali mi zadarmo tu rychlozavinovačku. Jinak ceny děsný. Lepší je Batolátko v Tuchlovicích, mají i webovky, mrkni se.

Jinak jsem se naštvala na váhu a nebudu už se doma vážit, protože mě to akorát stresuje, vlezu na ní jednou týdně, snad to vydržím. To trojciferné číslo se mi nelíbí. Dneska mám nateklé nohy jako konve, to je hnus a jak to bolí, au au au....

kamisek2000
21. zář 2010

@pajmou no klidne🙂 🙂 jestli se ti tam chce jet takovou dalku🙂 🙂

@kukulinka ja chci jet do malvika pro zavinovacku🙂 davaji ji tam zadarmo, jen kdyz ukazes tehu karticku a nemusis ani nic kupovat... 🙂 jinak to tam drahy je, koukala jsem na netu🙂
A batolatko znam, mame tam odtud spoustu veci a jeste se tam urco vypravim, pliny, fusak, lehatko do vanicky, atd atd🙂
Ty nohy mas urco z toho jak si poletovala po zahradce🙂

pajmou
21. zář 2010

@kamisek2000 Spíš chci jet na kukačku, jsem v Praze každou chvilku,takže ani to taková dálka není cca 30min autem.

kamisek2000
21. zář 2010

@pajmou aha.. tak to je neco jineho, to klidne muzeme se tam juknout spolu🙂

kamisek2000
21. zář 2010

Ja se jdu zkulturnit na zitra pro pana doktora😀 jsem zvedava jak mi to pujde😀

kukulinka
21. zář 2010

@kamisek2000 přesně tu rychlozavinovačku mám, je pěkná a teploučká .-). Tak zítra držím palečky, napiš pak, jak si dopadla.

pajmou
21. zář 2010

@kamisek2000 Tak dej vědět jak a dobrou holky

kamisek2000
21. zář 2010

@kukulinka 🙂 jen doufam az se tam vypravim ze ji budou mit🙂 🙂 snad vse bude ok no... uvidime jak s tou blbou vahou, jestli neco reknou bo ne... :(

@pajmou mne je jedno kdy, ja mam cas furt🙂 🙂dobrou dobrou🙂

matysekk
22. zář 2010

Ahoj všem.Přeji krásný den,tento týden snad to počasí vyjde.Včera bylo taky super. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulinka
22. zář 2010

Krásné ránko, holky. Tak nohy přes noc nesplaskly, jsou pořád oteklý, to je teda něco, to je poprvé, co tomu tak je ☹. Zase jsem vydržela nelézt na váhu, jsem tak dobrá!!!!! Dnes budu sázet kytičky, tak se těším, bude pěkně.

@kamisek2000 Tak jak si dopadla?

matysekk
22. zář 2010

@kukulinka tak to nějak nepřeháněj.A dávej si ty nohy nahoru.

pajmou
22. zář 2010

@kukulinka Ahoj holky, co kompresivní punčochy, nosim je pravidelně, aby neotýkaly nožky.

Co máte dnes v plánu?Kytičky závidím, už se těším na zahrádku.Já mám za hodku bazík a pak nevim

tetamon
22. zář 2010

@kamisek2000 cococo, jaka zavinovacka zadarmiko? To me taky zajima 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru