Jaká byla vaše pův. váha a kolik jste přibraly v těh.?

8. března 2017 
Ahoj holky, téma přibírání v těhotenství jsem pročetla, přesto jsem nenalezla odpovědi na všechny otázky. Zajímalo by mne, jaká byla vaše původní váha a kolik jste přibraly v těhotenství (případně jak rychle šla vaše váha dolů po porodu).
13. lis 2006 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já ještě nemám těhotenství za sebou, jsem ve druhém trimestru a váha byla.Od 8 týdne do 12 týdne 3 kila nahoře a od 12 týdne 2 kila dole ( byla jsme nemocná a zhubla jsem) takže konečná váha ve 14 tt s dvojčaty kilo nahoře, zatím se to dá..jsem zvědavá co dál
13. lis 2006 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je naprosto úúúúžasné! Leniiku, nechci být otravná, ale zajímalo mě i to, jaké byla původní váha. Protože jsem našla řadu tvrzení, že "plnější" ženy tolik nepřiberou, naopak hubenější klidně i 15 - 20 kg. Chtěla jsem si tyto věty ověřit i zde, na konikovi. A mimo téma: jsi pro mne inspirací, jak oznámit manželovi mimčo
13. lis 2006 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
halco ip
13. lis 2006 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já na začátku těhu 69kg pak jsem dvě kila zhubla a dnes mám konečně zpět svou předtěhotenskou váhu tj.69kg(výška 175cm).
14. lis 2006 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presnou svou vahu pred otehotnenim uvadet nechci, ale ted, v 19. tydnu mam nahore 7 kilo A potvrzuji pravidlo, ze hubene holky(tedy alespon v mem pripade) pribiraji vice a rychleji...Byla jsem dost hubena, az podvyziva a jak jsem otehotnela, tak je to s nad s kazdym dalsim kilem jidlo kilo nahoru
14. lis 2006 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já první tři měsíce, nepřibrala vůbec nic, pak to ale skočilo tak rychle, že při kontrole jsem měla najednou za měsíc tři kila nahoře a myslím,že těď to bude stejné. ale u mě je to asi tím, že jsem doma a nemám pohyb na který jsem byla zvyklá..........
14. lis 2006 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja jsem zatim pribrala 3 kila, uvidime jak to pujde dal
jinak se zatim radim mezi hubenejsi zatiiiim
14. lis 2006 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
15kilo nahoře
14. lis 2006 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem doteď přibrala 13 kg Ve středu jdu na kontrolu, takže to bude asi o něco víc... Ale nemám pocit, že bych jedla za dva Prostě to leze nahoru samo. Ale teď ta kila lezou nahoru pomaleji. Ale v 5. měsíci jsem najednou přibrala 4 kg...
14. lis 2006 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám těch 15 kilo nejvíc v bříšku a v zadku...když se k obrátím zády, tak na mě ani není vidět že jsem těhule Ale na začátku jsem byla docela dost hubená, takže teď si každý kilo navíc hýčkám
14. lis 2006 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u prvního těhu jsem se taky řadila mezi spíše hubené (170/49) a přibrala jsem 20 kg mrknutím oka... Teď u druhého jsem už měla váhu normální (170/63) a prozatím jsem přibrala asi 4 kg.
Takže si myslím,že hubenější holky mají tendenci víc přibírat - mě to ostatně potvrdil i dr.,že přiberou prvně na sebe a pak pro mimi...

Ale mě se hubené maminy nelíbí,většinou to pak ty drobečky dělá větší než jsou - prostě jim mimča moc nesluší...podle mě teda
14. lis 2006 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
halkac, v prdnim trimestru se vetsinou nepribere skoro nic, tak se nad leniikem moc neraduj Ale uvidis, u kazdyho je to jiny.

Ja mela pred tehu 57, na konci tehu 69, po navratu z porodnice 62, no a pevne doufam, ze to do konce sestnedeli jeste trochu sleze - z porodnice jsem jela jeste v laclacich na prostredni knoflik , dva dny potom jsem se narvala do kalhot z 4.-5. mesice, ted (2 tydny po porodu) uz mi jsou volny a s vetsim usilim se narvu do netkerych predtehotenskych kalhot. Nijak extra necvicim, ono to zatim hubne samo
14. lis 2006 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předtěhu váha 50-52kg (164 cm), před porodem 67 kg - jen v břiše, nyní je Ondrovi 7 měsíců a mám 48 kg a to se cpu jak praštěná
14. lis 2006 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren, jak kdo Já přibrala pět kilo jenom v prvním trimestru

Ale podle mě hodně záleží na původní váze (viď, Alči ) Já měla před těhotenstvím 49 kilo, v době porodu 67 s oblečením, po návratu z porodnice, tj. pět dní po porodu, 59 kg, a teď, třináct dní po porodu, 56 kilo. Těhotenstké kalhoty mi jsou už velké, nosím jedny větší předtěhotenské džíny a jak se tak pozoruju, brzy obléknu i více svého původního oblečení. I když musím říct, že mi je s touhle vyšší vahou lépe než před necelým rokem s padesáti kily.
14. lis 2006 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladu, asi tak ja jsem v prvnim trimestru pribrala taky 5 kilo a jde to opravdu kazdym dnem nahoru a ted, kdyz si zmerim IBM nebo jak jsou ty pismenky, tak konecne nemam podvahu
14. lis 2006 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už si to nepamatuju přesně po týdnech, ale původní váha-> 55kg, před porodem->70kg, po porodu->63kg a během půl roku jsem se dostala zpět na svou. V létě mívám vždycky 50 kg a to jsem rok po porodu taky měla.
14. lis 2006 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje původní váha byla 67kg (171cm), hned v prvních dvou měsích jsem měla nahoře kilo. Potom jsem ho zase shodila, protože jsme vyrazili do Tater a teď už zase úspěšně přibírám. Teď v šestým měsíci mám šest kilo nahoře. Jenže mám pořád strašný hlad, takže kila budou naskakovat
14. lis 2006 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem přibrala 13 kg, z toho 7 kg jsem nechala v porodnice a teď 2 měsíce po porodu mám ještě o 1 kg míň než jsem měla před otěhotněním Ale mám pořád bříško, který jsem před tím neměla
14. lis 2006 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mile damy, jeden odpudlivy pripad! Pocatecni vaha pred tehotenstvim 72kg, na vysku 176cm. Prvni 3 mesice nic, pak po kile tydne , ted ke konci uz zase pribiram pomaleji. Celkove jsem pribrala 17kg a jeste 5 tydnu me ceka... Urcite se to ale neovlivni stravou nebo pohybem - teda aspon u me ne. Telo si asi uklada, co bude potrebovat...
14. lis 2006 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem zatim -1kg a jsem presne potvrzujici pravidlo, nabrano sem mela dost uz pred tehu, mimco roste, brisko moc ne a vaha klesla.
14. lis 2006 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem v těhotenství přibrala kolem 10 kilo, do porodnice jsem jela v normálních džínách a to stejný i z porodnice. V porodnici jsem nechala 5 kilo, teď měsíc po porodu mě zbývají nahoře 2 kila,ale mám takovej pocit, že to půjde zase nahoru, protože žeru jak neurvalá a hlavně sladký.
14. lis 2006 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halkac podle mě se skutečně neřiď, pač já čekám dvě a to bude opravdu o něčem jiném, zatím nepřibírám, zatím...Sama jsem na to zvědavá kolik přiberu.
14. lis 2006 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pauloooooo seš ještě tady????
14. lis 2006 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladunko, ja jsem si taky rikala, ze kdyz mi par kilo zustane, tak se asi nebudu zlobit, protoze predtim jsem mela BMI jak podvyzivena (merim 176). No ale ted si zas rikam, ze bych konecne mohla dosahnout dokonalych mir - predtim jsem mela 82-62-93, ted mam 90 (konecne!)-75-100, tak zas nic ;))))
14. lis 2006 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jé, to jsem ještě nezkoušela, poměřit své šance jako modelka Ale už jsem to asi propásla - mám koupené kojící poprsenky s košíčky C, a byly mi týden po porodu, teď už začínají mrchy plandat!!!
14. lis 2006 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje puvodni vaha byla 66 kg. Ted jsem ve 14. tt a mam 66,5 kg, takze prirustek pouheho pul kila. A to jsem v prvnim trimestru vubec nezvracela a jim porad tak 6 - 7x denne a klidne i v deset vecer. Jinak brisko zacina vykukovat tak od 12. tt.
14. lis 2006 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladunko, ja kdyz sla z porodnice, tak jsem mela snad i opravdovy becka ;), ale ted uz taky nic ))

Jinak jeste jsem chtela dodat, ze u me na vahovy prirustek nemelo nejmensi vliv to, jak moc jsem jedla. Je fakt, ze ani normalne nejsem pribiraci typ - mam konstantni vahu bez ohledu na to, co jim. V tehotenstvi jsem pribirala vicemene podle tabulek, s tim, ze kdyz jsem mela kolem patyho mesice fakt priserne zravy obdobi, kdy jsem nevydrzela bez jidla ani dve hodiny , tak se to na vaze vubec neodrazilo, proste jsem pribirala uplne stejnym tempem jako ve zbytku tehotenstvi.
14. lis 2006 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ja bych ty kila bejt vama zas tolik neresila i kdyz me se to lehce rika kdyz uz to mam za sebou ale kdyz sem byla tehule tak sem na tom byla uplne stejne .Pribrala sem 19kg ,coz je myslim docela dost a rikala sem si,ze to dolu rozhodne nedam..ale kdyz sem prisla z porodnice mela sem 13kg dole a tech 6 zbyvajicich zmizlo behem sestinedeli ani nevim jak a ted mam o 2kg min nez pred otehotnenim ono to nevyspani a behani kolem mimca udela svy,tak se nebojte
14. lis 2006 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky carodko jak se vede malemu a vubec vam vsem? pisni do IP nebo ICQ
14. lis 2006 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja som mala pred tehu 56, pri pôrode 68, takže celkom som nabraal 12kg-bolo to v norme.Z pôrodnice som šla domov 60 kilová, a doma som obliekla nohavice, ktoré som nezapla pred otehotnením.hihi. No ale popri dojčení som si vychutnávala mliečne drinky(!) a ostala som na 60kilo a nechce to ísť dolu-čakám už rok a nič...Všetko mi ostalo len na tom bruchu-nohy a ruky tenké a brucho jak banděro.
15. lis 2006 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 10
Tvůj příspěvek