Váha - kolik jste přibraly? Jsem ve 3. trimestru a zhubla jsem

27. črc 2021

Ahoj ženy, jen by mě zajímalo kolik jste od začátku přibrali? Já dnes začínám třetí trimestr, na začátku těhotenství 94kg, měla jsem nevolností, nezvracela jsem jen asi 5krat, ale nechuť k jídlu byla, a dnes mám 88,5 takže jsem ještě absolutně nic nepribrala, a to jim jak mlejn, už nevím co dělat 🙈😁

nagojka
27. črc 2021

Zitra mam termin a pribrala jsem 12kg...jim cele tehu uplne normalne bez omezeni,pribirat jsem zacala az kolem 6mesice...jinak pred tehu jsem mela vahu necelych 50kg a ted mam pres 62kg..

autor
27. črc 2021

@nagojka doufám, že už také začnu přibírat, zhubla jsem 9 kg, jen mi nejde na rozum, že to pořád neleze, to co sním teď, kdybych snědla přes otěhotněním tak mám tak 20kg nahoře 😁

monii007
27. črc 2021

U prvního tehu jsem pribrala 30 kilo 🤣🤷‍♀️ a ted jsem znova těhotná a take jsme hodně zvracela a zhubla a od te doby jsem nic nepribrala. Jsem v patem mesici a bricho skoro zadne 😄👍

autor
27. črc 2021

@monii007 já začínám sedmi měsíc a břicho taky moc nemám, úplně minimálně 🤣 máma mi říká, že vypadám že sem jenom trochu tlustá 🙈

goovana
27. črc 2021

3 týdny do porodu a nahoře mám 4 kg

mishka87
27. črc 2021

Já před těhotenstvím vážila 65 kg a asi do 20tt jsem trpěla nevolností. Zvracela jsem asi jen 3x. Na začátku jsem zhubla na 60 kg a doktor mi už vyhrožoval hospitalizací. Tak jsem se musela kousnout a začít něco jíst. I s pitím jsem měla problémy. Rodila jsem se 72 kg, takže jsem celkem přibrala jen 7 kg, ale až za poslední 2 měsíce před porodem. To jsem přibrala cca 1 kg za týden. Ale kdybych teď se svými 20kg navíc jen hubla, tak bych to asi neřešila. Tehdy mi i holky z práce říkali, že jsem bledá jako smrt a chlapi z práce zase, kde mám prdel. Kalhoty na mě fakt plandaly.

jjasmina
27. črc 2021

Tak to já jsem se probudila k porodu, byla prakticky jen na zelenině a k porodí jsem šla s 96kg, přibrala jsem kolem 25kg

mdch91
27. črc 2021

Asi 13, 14 kilo, nemela jsem zadne nevolnosti + jsem zrovna skoncila v hodne stresujici praci. Z porodnice jsem sla asi se 3 kily navic.

mishka87
27. črc 2021

@jjasmina a já zeleninu nemohla pomalu ani cítit. Obvzlášť saláty. Po každé kontrole mekáč nebo jiné prasárny. Teda až ve druhé půlce těhotenství. V té první to byl očistec. Jako kdybych byla neustále po flámu

tasimia
27. črc 2021

12kg za celé těhotenství 😉.

sanyy22
27. črc 2021

Já měla 12.5 kilo nahoře a teď jsem necelý měsíc po porodu a nám -13kg

andulka007
27. črc 2021

Zbývá mi 7 týdnů do porodu , jelikož jsem na dietě kvůli cukrovce tak jsem v - 6 kil z původní váhy .. ale prý je vše v normálu ..

terezia10
27. črc 2021

5 kg kvůli cukrovce pokud máš nadváhu ani nic přibrat nemusíš

zelenaesmolda
27. črc 2021

Nic

martinajarolimkova
27. črc 2021

Nic si z toho nedělej vlastně buď ráda jinak pokud dítě prospívá vše je ok ....ja jsem po 4 těhotná a první bylo 25 kg nahoře a spousta problémů, druhé 17 a lepší třetí 12 super a teď 4 9kg ale mám oteklé a brnive ruce termín 9.9. Tak snad po porodu vše odezní

lidija1234
27. črc 2021

7 měsíc a mám nahoře 15kg, ale u mě to bude i tím že jsem dost při chuti :D jinak pokud máš nadváhu a měla jsi 94 kg tak nic moc přibrat nemusiš. Buď ráda já už se těším až se zase budu moct pořádně hýbat a dám ty kila dolů. Teď v létě je to pro mě hrozné utrpení a právě se vždy říkám že nechápu jak takovou váhu někdo dokáže mít celoročně :D

fyii
27. črc 2021

Ahoj, bud v klidu, vzhleddm k tve vychozi vysoke hmotnosti, nemusis pribrat vubec nic. Pokud se normalne stravujes a nehladovis, tak dite si z tebe vezme presne co potrebuje, urcite neni zadouci aby jsi pribrala treba 15-20kg. Ja pribrala 1kg a nikdo nic neresil. Neni povinnost nutne nabrat, obzvlast, kdyz je z ceho brat😉

jjasmina
27. črc 2021

@mishka87 jsem byla do 8. Měsíce total vegetarián 😀

kevi1
27. črc 2021

@jjasmina ja mam pocit ze kvoli nevolnostiach nezerem nic len sa pasiem a priberam aj tak 😀 minule tehotenstvo mi zle nebola, jedla som vsetko do radu a nepribrala som ani prd

markii30
27. črc 2021

A kolik měříš ? 🙂 , Já třeba všechny 3 těhotenství zhubla a ani jedno těhotenství jsem nekončila ani na původní váze před těhotenstvím . Těhotenství pro mě byla vždy odtucnovacka . Ale určitě jsem byla ráda a nechtěla to dohnat 😁😁. Důležité je jak mimco prospívá 🙂

martulka88
27. črc 2021

Nekoukej na to, kolik jsi přibrala. Pokud mimi prospívá, tak buď v klidu a buď naopak ráda 🙂 I proto, že ke konci těhotenství je nejvyšší nárůst váhy. Já do 6měsíce nepřibrala - shodila jsem 4kg na počátku. Nakonec jsem přibrala ke dnu porodu 8kg.

kvetuska145
28. črc 2021

Nedělej si stim hlavu, myslim si, že si mela dost kg pred otehotnenim a mimi si bere vsechno z tebe. To tak nekdy byva🥰😊 svagrova to mela podobne. Ze za cele tehotenstvi nepribrala ba naopak ji to prospělo 🙂 ja ted zacinam 7 mesic a pribrala jsem taky jenom 4 kg a zacinam mit obavy aby to nebylo malo, mam i mensi brisko, tak snad bude vse ok. Zeptam se na to dr. Moje vaha pred otehotnenim byla 53 a ted 58 takze nic moc taky🤨 ale verim ze bude vse v poradku a ty si stim nelamej hlavu a urcite bude taky vse ok🥰 at se dari😊

martulka88
28. črc 2021

@kvetuska145 Váha je jen číslo. Moje mamka drobná celý život (jsou takto všici z dědovy strany). Do první třídy šla s 15kg a na počátku 3.těhu byla na 37kg a šla rodit s +-58kg. Kdyby se doktorovi nezdálo miminko prosperující, určitě by ti to řekl 🙂

kevi1
28. črc 2021

@kvetuska145 ja som s tvojou vahou ani nerodila, nepribrala som so synom skoro nic a je uplne zdravy. A ake mas brucho, na tom nezalezi.. ja som nemala ziadne v 1. tehotenstve a pozri sa do mojho albumu toto tehotenstvo, uz skoro koncim 6. mesiac a aj teraz vyzeram jak nejak stale "viac najedena" a to ho mam 2x take jak so synom. Syn sa z mini brucha narodil v 38tt s 2.6 kila, co bolo uplne akurat. A ja som aspon nemusela chudnut 20 kil. Teraz priberam do stehien, zadku a tak a nadsena z toho nie som viac 😀

kvetuska145
28. črc 2021

@kevi1
@martulka88
Tak to jsem ráda holky 🙂 Protože všichni se mně ptají kde máš břicho. A máš ho tam vubec atd,... už me to fakt stve :D Ale jinak jsme v pořádku, mimi kope každý den, tak si říkám. že je vše jak má být ❤

pexi
28. črc 2021

Buď v klidu. Přibrat není povinnost. Ber to jako bonus. Já mám velkou část těhotenství nevolnosti, takže jsem pribirala jen v druhém trimestru, kdy mi bylo fajn. Teď ve třetím se nevolnosti vrátily a zase jsem hubla. Miminku se dle všeho daří a já mám navíc cca 4 kg a kolem nich osciluji už tak 3 měsíce. Jsem 2 týdny před porodem a zrovna včera a dneska mám nevolnosti jak ***

martulka88
28. črc 2021

@kvetuska145 Takto to měla i má ségra - malé bříško. U druhého vykouklo už v 8.tt :D Hlavně klid a užívej si těhotenství <3

kvetuska145
28. črc 2021

@martulka88 Děkuju 🙂 A ty jak si na tom? 🙂

martulka88
28. črc 2021

@kvetuska145 Jsem 10.týden a minus 5kg... U syna, který se narodil v lednu, jsem měla touto dobou minus 4kg až do cca 6.měsíce.

veruuu_kubesovic
28. črc 2021

Poprvé 10kg, podruhé 13kg, ale jsem ultrastihla běžně jen 46kg...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru