• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 100kg

29. srpna 2012 
@kukulinka Jj jasny no:slight_smile: :slight_smile: Ja si asi ani vlozky do porodky kupovat nebudu, oni tam davaji a ty jsou prej nejlepsi tak nevim, dyztak vyslu Miru:grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek2000 jasně, já si je spíš koupila i domů, kdyby mě rupla voda, jsou hodně savý, takže zachrání pohromu :slight_smile: a pak i na domů až se vrátíme z porodky....
8. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka jo tak:slight_smile: :slight_smile: jsem si ted uklidila skrin konecne po takovy dobe:grinning: a najednou je tam mista tri zadky:grinning: mi skoro nic neni tak jsem to hodila na pudu, dneska by mi mela privest nejaky veci kamoska co nenosi.. tak jsem zvedava jestli neco vyberu:slight_smile:
8. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdarek maminy:slight_smile: Co je s vama??:slight_smile: Jakej jste meli vikendik?:slight_smile: Ja docela normal, znate to:slight_smile: My ted byli v Malviku pro tu zavinovacku Jsem si tam koupila jeste plinky s autickama at jim alespon nejakej ten nakup udelame sice za 106,- ale alepson neco
Zitra bude doma pekna nudaaa... nepujde nam do 3 proud tak vubec nevim co tu budu delat... :( uklizet se mi fakt moc nechce teda...
10. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamči, já měla víkend pracovní :slight_smile: ale aspoň v kladném smyslu, nakoupili jsme a vybrali spotřebiče do kuchyně a sanitu i s nábytkem, tak mám radost, jen to musím dnes zaplatit...
Razím do práce tak hezký den
11. říj 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamči, já měla sobotu odpočinkovou, neděli jsem žehlila a pak jsme jeli na projížďku autem na Karlštejnsko a skončili u kámoše na návštěvě....takže super...je u nás mráz, brrr....jo a včera jsem měla oteklý nohy jako ještě nikdy, fakt super :frowning2:, takže se ani nevážím, protože to je určitě zkreslený, haha :slight_smile:.Dnes jedu za kamarádkou na Kladno, půjdeme na oběd a pak se půjdu podívat do práce..papa
11. říj 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdarek:slight_smile: Tak ja dneska byla taky ve meste, doma nam nesel cely dopo az do 3 proud tak jsme s tetou courali, taky byli na obede:slight_smile: Neco malo jsem pokoupila a ve stredu budu pokracovat:slight_smile: :slight_smile: Dneska byla venku rano poradna klada... ted uz to jde ale rano kdyz jsem vezla manzu do prace jsem myslela ze zmrznu:/
11. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu poprosit kdo má Fb přidat si stránky www.EasyToys.cz a pak dát hlas naší Natálce způsobem "líbí se mi" :888:

http://www.facebook.com/pages/wwwEasyToyscz/318879390558#!/photo.php?pid=5712...
11. říj 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
11. říj 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky dneska běhačka, ale máme lina, spotřebiče, kuchyň i koupelny vybrané a něco zaplacené uf.

Mějte hezký večer
11. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou :slight_smile: se mate ze budete v novym:slight_smile: ale zase ty prace co?:slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek2000 mame malinky bytecek,tak by jsme se s rodinou nevešli.. prace ani ne, ale ty penize no des a to nejsme zadny hogofogo takže šetříme kde se dá a snad se poskupně dodělí

jdu se válet tak hezký večer
11. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou u nas to samy:slight_smile: si z toho nic nedelej:slight_smile: tayk hezky vecer papa
11. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jdu vás pozdravit a zeptat se, jak se máte a co mimísci :slight_smile: ?

Já v sobotu a dnes nakoupila veškeré dárky k vánocům pro naše malé princezny. Tak jsem ráda, že už to mám z krku. Ale ty hračky jdou taaaak drahé :frowning2: No jo no, co nadlěáme :slight_smile: Hlavně at mají berušky krásné vánoce:slight_smile:

Nestihnu vás dočíst, tak seomlouvám :frowning2:

V neděli jsme byli na Drakiádě, tak bylo fajn :slight_smile: Malá poprvé pouštěla draka , tak ji to bavilo - teda ze začátku :grinning:
11. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vede? Já nic moc, dnes poradna, vysokej tlak i po klidu a otoky, ale do špitálu mě zatím neposlal, do další poradny jdu hned za týden a to už mi hrozí, uvidíme...Jinak Pepíček má 2100g, je hlavičkou dolů a odpovídá 33.tt, takže budeme asi rodit dřív, uvidíme....jo a jsem oteklej čuník, mám nahoře 19,5kg :frowning2:..jinak vše OK.
13. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka nazadrek :slight_smile: :slight_smile: tak ok ze si doma... :slight_smile:
My mame 1.5kg a jsme taky hlavickou dolu:slight_smile: A vime ze to bude ten kluk, ukazal kulky:grinning: ale oblicejicek zase schovaval:slight_smile: Kdy nastupujes MD? ja 5.11
13. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek2000 říkal něco o 3.11. tak nevím, asi se to dozvím další týden :slight_smile:. Teda, to já budu rodit asi megaobra :slight_smile:, když vy máte 1,5kg.....třeba fakt moc žeru, ale to si zase nemyslím, ale necelých 20kg je znát no.... :angry:
13. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka tak kdyz to vezmes tak je starsi o skoro 3 tydny:slight_smile: plus mi mame napsano v tom papirku u vestiny ze odpovodame 30+3 takze dokonce o 4 tydny :slight_smile: tak to mus byt nekde znat:slight_smile: taky si prej byla na krvi:slight_smile: mi pani rikala co bere krev ze tam predemnou byla mamina co bude mit pepicka:grinning: Tak jsem si hnedka myslela ze si to ty:slight_smile:) :slight_smile:) Tam na me duchodci koukali jak na vraha, jak jsem je vsechny predbehla:grinning: :grinning: jdete zitra na kurz?:slight_smile:
13. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek2000 jj, byla jsem , tolik krve zase to bylo :frowning2:..manža mi pak odvezl domů byla hrozná zima a byla jsem chcípnutá, jsem od půl5 nespala nervama, proto ten vysoký tlak..jj, jdeme na kurz, se těším :slight_smile:, tak vidíš to, my jsme teda mackové .-)
13. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka njn :slight_smile: 3 tydny jsou 3 tydny...:slight_smile: s tem 4 jsem se spletla:slight_smile: ja zapomela ze jsem 30 a ne 31tt:grinning:
Si mela nervy z toho jestli te da do nemo nebo ne?:( Tak se zitra uvidime:wink:
13. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek2000 jojo, z toho jsem měla nervy, takže dnes jdu brzo do hajan dospat tu noc, zítra se těším, mrkni mi do albíčka, jsem dneska byla sama doma a postavila postýlku :slight_smile:.
13. říj 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka Tedaaaa ty si sikula:slight_smile: To mas uz i povleceno jo?:slight_smile: ja chtela povlikat taky, ale nevim jestli to neni jeste brzy.. :( aby se mi to nezaprasilo a tak tak to asi necham az na listopad... :slight_smile:
13. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek2000 jojo, radši jo, kdyby se mu chtělo na svět náhodou dřív :slight_smile:.....snad se to nezaprasí, uvidíme :slight_smile:
13. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka takze tobe by se TP posouval nekdy na konec listopadu vid? Kdyz je o 3tydny starsi?:slight_smile: Docela zavidim... my odpovidame 30 plus 3 a ja jsem plus 5:slight_smile: takze jakoby se mi TP posouva na 19.12... :( se to skarede posouva k tem vanocum:grinning: :grinning: Dr nic nerikal, to jsem si jen vydedukovala:grinning:
13. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek2000 je starší o dva týdny, takže by se to mělo asi posunout na 1.12.2010, ale jestliže bude císař, tak ten je snad plánovaný dopředu...nevím, třeba to bude i listopad :slight_smile:...prcek mi šíleně kope pod prsama a tlačí jako blázen :slight_smile:
13. říj 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka proc myslis ze by ti delali cisare?? :astonished: Mne taky, hlavne kdyz sedim, tak musim sedet fakt rovne, jinak to tlaci jak blazen... ale jinak taky pekne boxuje:grinning:
13. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak mi doktorka neměřila 150/95 tlak a obratem mi dala léky, dnes a v ut jdu na přeměření, ach jo :unamused: :unamused:
jinak mimi je oukej, má 343g :slight_smile: a změřit už nešlo a zase hajalo na bříšku,tak nevíme co to bude
@kukulinka od kdy máš vysoký tlak a můžu se zeptat kolik a co ne to bereš?
14. říj 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou poprvé jsem ho měla vysoký 25.8. a od té doby ho mám vysoký jen v poradně, když jsem nervní...neberu na to nic, zatím, ale jestli bude opět vysoký ve středu, jdu do nemocnice a tam se uvidí....
14. říj 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek2000 doktor říkal, že když je prcek takhle velikej a k tomu ten tlak, tak to vidí na císaře, tak uvidíme, ale placentu už mám nahoře :slight_smile:.Tak na kurzu papa
14. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka no jsem na to zvědavá, mě ho naměřila poprvé a hned mi dala léky, až jsem to obrečela, no snad dnes bude ok
14. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek