Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

antoa
17. led 2011

@pajmou má stejný názor, máchat se ve vl. sračkách....
to mu se říká luxusní porodnice 🙂

pajmou
17. led 2011

@antoa tak někomu to vyhovuje, tak jako porod doma nebo ve stoje, já jsem raději pro klasiku

antoa
17. led 2011

@pajmou asi tak...myslím, že domácí porod je pěknej hazard

pajmou
17. led 2011

@antoa no právě, taky bych se bála, co kdyby náhodou něco, to raději protivnou sestru 😠 🙂

pajmou
17. led 2011

@antoa a co by sis přála holčičku nebo kluka?

pajmou
17. led 2011

Jé 30 dní do porodu, tak to abych šla raději zabalit tu tašku, kdyby náhodou 🙂

antoa
17. led 2011

@pajmou kamoška má termín 5.2 a zítra nastupuje do porodky, malej už teďka váží 4300g 😀
tak po 7 leteh snažení a 3ivf chci hlavně zdravé miminko a pohlaví je mi jedno a je to první tak je to také jedno, ale upřímně jméno pro holku jsme vymysleli Ema, pro kluka nevíme, mm mě přemlouvá na Emila, ale já řekla, že jen přes mou mrtvolu. Líbí se nám Jakub, Adam...jenže to jsou častý jména a to mi nechceme, pak co se nám líbí je vše +- 14 dní kolem narozenin, tak to taky nechceme...nechceme ani jméno s R a jelikož v příjmení máme Š tak ani ve jménu by nemělo být to š., chceme jméno z kalendáře, ale ne moc dlouhé a taky aby šlo skloňovat pro mimi i pro starého dědka.takže asi bude kluk bez jména ach jo..
Snad to bude holčina 😀 😀 😀

pajmou
17. led 2011

@antoa 🙂 tak to nemáš jednoduchý s těmi jmény, mi celou dobu mysleli, že budem mít holku Aničku a ono najednou kluk a mi neměli jméno 🙂 manžel je Honza, ale to nechtěl, tak to bude Jiřík, mám ráda klasické jména, máme i klasické příjmení, tak by to vypadalo divně
Zrovna balím taško do porodnice, pro mě ok, ale co vzít malýmu na sebe, copak já vim, jak bude velký? 🙂

misi.21
17. led 2011

@antoa tak vám řeknu děvčata,že jsem při čtení vašich reakcí na porod ve vodě jedla a málem se mi to vrátilo! 🙂 A jak jste to napsaly takhle naplno,ta už mi to taky nepřijde tak super,fuj 😖 Takže hurá na kozu 🙂
@pajmou s tím bych si hlavu nelámala a nachystala i druhou variantu,manžel doveze když bude potřeba...

pajmou
17. led 2011

@misi.21 to raději mu to zabalim všechno, auto to uveze 🙂

misi.21
17. led 2011

@antoa to jsem zvědavá co nakonec vyberete. U nás je to snadný,manžel chce po sobě a mě se Petr moc líbí,takže je rozhodnuto. Já po sobě nechci,ale i tak jsme se oba shodli na Simonce...

misi.21
17. led 2011

@pajmou manžel nedoveze??? 😀 😀

antoa
17. led 2011

@misi.21 tak to máte super...my po sobě nechceme, protože se pak říká stará x mladá X...
@pajmou to máš dobrý dilema, já ani nevím co budu miminu kupovat, v okolí žádné mimi ani v rodině....snad pomůže ta kámoška co má tedka rodit 😨

misi.21
17. led 2011

@antoa tak na tohle já to mám zase super... Jedna ségra má mimčo 9 měsíců a druhá 7 měsíců,takže výbavičku mám celou. Samozřejmně si udělám radost a budu taky nakupovat,ale nebude to taková pálka,koupím si nové jenom to co chci...

antoa
17. led 2011

@misi.21 já se asi poohlédnu po aukru a bazárcích na netu a v sekáči, do nového se mi nechce, mimi to kolikrát ani nastihne unosit...a z druhé ruky jsou krásné věci za zlomkovou hodnotu, ale nesmí člověk brát vše co uvidí

pajmou
17. led 2011

@antoa nebo se obrať na zkušenosti starších těhotných 😀 ráda ti poradím co a jak, mám malou segru, tak jsem byla proškolená 🙂

pajmou
17. led 2011

@antoa doporučuju mimibazar, tam jsem výborně nakoupila a věci budu taky pak prodávat, tak můžu vždy napsat co, stejně to ty děti neunosí dlouho, mám věci hodně od Nextu, takže kvalitní

pajmou
17. led 2011

@antoa jo a chce to postupně i tak se to dost v peněžence odrazilo...začala jsem cca 16t a nakonec jsem byla ráda, že po výplatě vždy něco a hlavně čas na výběr, holky co kupovaly na ráz dávaly děsné palby

misi.21
17. led 2011

ségry už mi balí do krabic i hrazdičku,kolotoč na postýlku a tak... Jsem strašně moc ráda právě kvůli těm penězům,je jich pořát málo. Přesně tak,mimi to nosí tak dva tři týdny,tak se dupajdy ani nestihnou ošoupat... Já na mimibazar taky koukám a mají tam fakt super věcičky...

pajmou
17. led 2011

@misi.21 jo to se máš 🙂

misi.21
17. led 2011

@pajmou ono stačí že se musí koupit postýlka,přenosná postýlka,komoda abych měla kam dát oblečení,kočárek,plínky,vanička atd... A oni ty zmetci vezmou i to poslední co maminkám dávali. 😠 Já si teda myslím,že to porodný si všechny zaslouží...

pajmou
17. led 2011

@misi.21 jj to souhlasim aspoň na to první

kamisek2000
17. led 2011

@pajmou tak at ti pak vecicky priveze manza, ty si jen priprav co.. 🙂 My to tak udelali, ze je manza privezl az v den odchodu🙂

Jinak my se ted vratili... paradni prochajda🙂) Jen se tady tedka udelala pekna mlha:( a je docela i zima... ach jo,.. proc neni jako vcera?🙂

misi.21
17. led 2011

@kamisek2000 tak to jste byli venku dlouho... Já jsem ráda že není jak včera,u nás pršelo... 😒

kamisek2000
17. led 2011

@misi.21 byli jsme jeste chvili u kamosky napapkat atd.. pak zase vyrazili ven takze cca 4hodinky venku🙂 malej spi jak dudek🙂

pajmou
17. led 2011

@kamisek2000 to tady je hmla od ráne, děsná, jé tak fajn, že jste si to užili

pajmou
17. led 2011

Holky doporučení na imunitu v těhu, ať nejste furt nachlazené jako já...
http://www.lekarna.cz/multi-sanostol-sir-1x300g...

antoa
17. led 2011

@pajmou chvilku jsem si zdřímla a venku mlha jak...
to víš, že se obrátím na ty alespoň o půl roku zkušenější 😉

matysekk
17. led 2011

@janulazaynab je mi to jedno,když bude holka bude aspoň překvápko.Kluk bude Marián a holka Vanesa.

janulazaynab
17. led 2011

@matysekk - Mariánek je pěkné, nad tím jsme taky uvažovali.. Byl někde pátý na seznamu pod Mikuláškem 😉 U holčičích jsem pro klasiku - moc jsem chtěla Magdalénku, ale už jsem se dohodli, že teď dá jméno holčičce manžel a ten si nekompromisně prosazuje Alenku.. 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru