• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 100kg

29. srpna 2012 
@tetamon velké čururu :grinning: :grinning: :grinning: Na to už se fakt těším, protože k tomu nedošlo už hodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning: Mě bude stačit, když se budu znovu vejít do bot :grinning:
23. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw ted jsem docitala tvoji "historii", tak to o to vic drzim palce, a gratuluju, ze jste to, holky sikovny, takhle dotahly az do konce :wink:
Neboj, zase vejdes, hlavne porid pohodlny boty, ted par roku za damosku nebudes :grinning:
23. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon já už několik let jedu hlavně v teniskách a polobotkách :wink: Teď přes léto vedou sportovní sandále, ale i u nich už přijde, že z nich chvílema doslova vytejkám :sweat_smile:
23. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw jo, tak to mam obavy, jak ja budu resit v tom prosinci-lednu, kdy mam termin :unamused: Doufam, ze nekde sezenu duchodky :confused:
23. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon zrovna jsem si nedávno říkala, že je fajn, že rodím v létě. ´Já mám teda jedny takový vyšpláplý sněhule, do kterých bych se vlezla, vejdu se tam i s pletenou ponožkou, ale třeba zrovna to nazouvání ponožek je teď docela velký problém a tak jsem vděčná za to, že můžu chodit naboso.
23. srp 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon To mi povidej,... ja jsem zvedava i na obleceni.. zimni bundu atd... vubec nevim kde neco sezenu... :grinning: Bude to sranda... :slight_smile:)

@kukulinka: ja jdu ve stredu taky:slight_smile: a mela jsem furt za to ze jdu az 28. :grinning: v kolik jdes? ja v pul 11 myslim
23. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw
@kamisek2000 no, ponozky budou problem, to vim, prave proto chcu duchodky :grinning: ty jsou na zip, to snad nejakym zpusobem budu moct zvladnout :slight_smile:
A jinak, kami, ja to budu resit poncem. Nahuhulim svetrama a pres to ponco. To je "Nafukovaci", akorat se holt mozna pripravim o vyhody tehuli - pousteni sednout. I kdyz me stejne pousteji malo, plus jsem takova koule na zacatku sestyho mesice, ze mozna v tom osmym, devatym to nakrasne pres ponco nepujde prehlidnout :grinning:
23. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon T taky neni spatny napad:slight_smile: Mno hele mne prijde akorat ze kdyz se normalne obliknu ze vypadam jk koule, ne jak tehule. a brisko uz mam taky pekny, ale stejne... :slight_smile: A s ponozkama mam problem uz ted:grinning: Si pripadam jak duchodce:grinning: mozna jeste hur.. kdyz nekam jdu funim jak balon kor do kopce.. jak jsou ty vedra je to desny..
23. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000
@tetamon na mě lidi ještě na konci 7m nepoznávali, že jsem těhu :frowning2: Mám k těm kilům ještě hodně velký prsa, který všechno překryjou :frowning2:
23. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 já jdu už v 9hodin ráno :slight_smile:
23. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendaw hlavni ze vime sami o sobe ze jsme tehulky:slight_smile:

@kukulinka tak to se tam asi neuvidime:slight_smile: Drzim palecky:wink:
23. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon mě natýkaly nohy i před těhu, takže teď je to mnohem horší a je fakt, že váha jde skokově, kolem 10 dní jsem měla furt stejně a během tří dní nahoře 1,5kg....to mám vždycky před poradnou tohleto :slight_smile:
24. srp 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 hmmm, to je škoda, tak snad příště :slight_smile:.asi nás pošle na tu cukrovku, to bude mazec, já se tam poblinkám, nesnesu pít sladký pití, fuuuujjjjj :frowning2:((
24. srp 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka mno mne to taky vadi, ted v tehu... predtim v poho ale ted??:( uvidime... :(
24. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka treba to nebude tak zly, a kdyz se poblinkas, tak budes znovu a znovu :unamused: Taky se na to fakt netesim :confused: V patek se asi dozvim, kdy naklusnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a hlavne mi vadi to, ze musim na lacno, a pak jeste takova nechutna perda do zaludku. FUuj
24. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon jo toho se bojim hodne, jit na lacno.. ptz mne je po ranu blbe jak se nenajim.. a jeste takovou dobu.. prej tam pak cekas asi jeste hodinu a berou ti dalsi krev... Bude to fakt sranda.. alespon u me...
Ale prej to tak hrozny neni s tim sladkym koktejlem:grinning: Nekomu to i chutna... ze to neni nic hroznyho.. tak uvidime:slight_smile: kazdy ma jiny chute:slight_smile:
24. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka Ahojky:slight_smile: tak jak si dopadla? Kdy jdes na cukrovku?? Ja vse ok, a v pondeli v 7 nastup... jsem na to zvedava... :slight_smile: mne je po ranu blbe kdyz se nenajim... tak doufam ze to bude ok a neslozim se tam:slight_smile:)
25. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 podle toho, co rikala kamoska, tak ti vezmou pred, po hodce, a po dvou. Ble. Taky jsem slysela, ze zalezi, jak kde, nekde tu glukozu hodi do citronove stavy nebo caje, takze to neni takova prisernost, jako kdyz se to pije jako sladka voda :confused: Uvidime :slight_smile:

25. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon tak tam u nas davaji urco jen tu vodu:grinning: :grinning: Fakt se toho desim... :slight_smile:
25. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 tak si vem citronku do kabelky :grinning: Vim, ez to tak holky pred par lety delaly, ted uz vetsina rikala, ze jim to sestricka okyselila sama od sebe (asi vyhodnotili, ze citronek je tak levna zalezitost :grinning:)
25. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon a to muzes jo???:o
25. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 netusim, ale fakt vim, ze tenkrat (pred tremi, ctyrmi lety) to holky hromadne rikaly.
25. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon Mno uvidime:slight_smile: Ty mas jit kdy?
25. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 jdu zitra na velky utz, v patek na ko, takze pak se dozvim kdy jdu na cukrovku
25. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon tak to jooo :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: ted zacinam pomalu trnout hruzou, jestli se prte zitra predvede v plne parade a konecne ukaze, co je zac, ne jak minule zkrizeny nohy. A ze je v poradku. Achjo, a ze pry tehu je pohodova doba v zivote zeny :grinning:
25. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon mno tak ti budu drzet palecky at se ukaze:slight_smile: ale jak znam deti.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: co bys chtela? holku nebo kluka??:slight_smile:
25. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 malilililililililinkato vic kluka, ale je mi to jedno :wink: Tatinek VELICE holku (resp. je si jisty tim, ze to JE holka :grinning: )
No prave, minule mi na utz u doktorky prte hodilo krizmo nohy, hlavu do dlani...a tu mas :confounded: Tak uvidim zitra.
25. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon tak dej vedet jak si dopadla:slight_smile: drzim palce:slight_smile:
26. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek