Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

klaudiee
19. srp 2011

@dolphinek Ahojky tedkom jsu u přitele , ale zítra jdu domu a všechno vyfotím a pošlu v kolikatem si tydnu ?

dolphinek
19. srp 2011

@klaudiee ok, žádný spěch 🙂 dle svých výpočtů jsem ve 4. týdnu na gyn jsem ještě nebyla, teprve se chystám 🙂

pajmou
22. srp 2011

@dolphinek vše jsem koupila na www.bonprix.cz tam maj věci pro normální těhulky 😀

dolphinek
22. srp 2011

@pajmou Jj, vím a děkuji..jen tam nemají těhurifle :( Ale snad někde něco seženu 🙂 V nejhorším odchodím těhu v teplákách 😀

misi.21
22. srp 2011

@dolphinek já taky scháněla rifle všude možně a super věci mají v CaAčku... Kalhoty,tuniky,trička...jestli máš možnost,určitě se zajdi podívat...

pajmou
22. srp 2011

@dolphinek Mají měla jsem tam od tud dvoje, pošlu ti odkaz

dolphinek
23. srp 2011

@pajmou Děkuji moc 🙂 ....určo si tam nějaké objedám 😀

basimka
6. zář 2011

Ahoj kocky som v 10 tyzdni a vazim neskutocne vela 114kg ale tolko som mala aj pred otehotnenim ☹ neviem co mam robit ,uz pomali ani nejem.Meriam 180 cm tak nikto nevery ze tolko vazim mam to rozlozene po celom tele takze ziadne partie nemam vytrcajuce ale teraz ma moj doktor depta ze musim schudnut kazdych 10 dni 5 kg ale si mam najst ineho gynekologa lebo on sa boji ze mi umre plod a on si to nechce zobrat na zodpovednost,ale ja mam vsetky testy dobre nic mi nieje. co mam robit som ako velka hora 😝 😝 😝

z359
6. zář 2011

@basimka Ahoj, já měla před otěhotněním 103kg (měřím 171cm) a přibrala jsme s dvojčaty 9kg a ještě mě pochválili, že tak málo, nikdo mě nedeptal s váhou. Já bych přešla jinam, zvlášť jestli na tebe bude hodně tlačit. Hlavn jez,a le snaž se co nejzdravěji, jíst potřebuješ, hlavně to děťátko potřebuje živiny z čerstvých potravin :o). Můj obvoďák mi jen řekl, že bych nemusela nabrat v těhotenství nic, ale to byl jediný člověk, co mi to řekl, v poradně mi jen říkali, že je to dobrý, že se takhle držím a moc nepřibírám :o)

misi.21
6. zář 2011

@basimka prosím tě co to je za doktora?? Hlavně nehubni,na to budeš mít dost času po porodu. Jez na co máš chuť,akorát třeba nejez sladký... Ale ikdyby si přibrala v těhotenství dalších x kg,je to podle mě lepší,než vědomě hubnout,to je blbost a doktora bych nakopala někam za takovouhle radu... 😒

basimka
6. zář 2011

dievcata ani neviete ako dnes na mna krical ze to neni normalne byt takata tucna az som sa rozplakala, je mi az zle neviem co mam robit ja zijem v zahranici a nikoho tu nemam len muza. pockam si teraz na testy na down syndrom co mi robil mam tam ist 17.9. a potom zmenim lekara. Ja nejem sladke ani som nikdy nejedla nelubim sladkosti ja som ten slany typ. boze taka som vytrasena ze to potratim ,on mi tak povedal a az ma boli brucho.

smoulinka.ciko
6. zář 2011

Jen nedělej tu hloupost a nehubni, na to budeš mít po porodu času dost a dost. A což se týče toho doktora... nakopat ho někne, 😲 co je to proboha za doktora tohle si nesmí doktor vůbec dovolit natož ještě k těhotné 😠 Jaj, ja bych sním byla hned hotová

kludsisek
6. zář 2011

když si tu tak čtu jsem ráda že nejsem se svou váhou sama 🙂 při prvním těhu jsme začínali na 85 kilech přibrali jsme 10 kg. V porodnici jsem nechala až na kilo všechny.... 😀 ale v době kojení jsem je přibrala zase zpátky nyslím že i zásluhou antikoncepce která to podle lékařů dělat nemůže ☹ Teď jsme ve 20tt a začínali jsme na 96 kg přibrali jsme 0,5 kg ale ta 100kg hranice mě nemine.... 😒 ale co možná tlusté ale očividně plodné 🙂 🙂 náš pan doktor vždy říká miminko je u vás jako v bunkru 😀

basimka
6. zář 2011

Boze zeny kam chodite na tych doktorou 🙂 ??? To len tu v zahranici su taky idioti ☹ ??? Normalne vam zavidim!!

misi.21
6. zář 2011

@basimka já bych váhu řešila jenom v případě,že bys nemohla otěhotnět,tam by byla dieta na místě,ale takhle?? Kašli na doktora a jestli můžeš,tak ho fakt změň. A nebreč kvůli nějakýmu debilovi,to není pro mimi dobré,když se nervuješ.Jsou tady holky,co měli mnohem víc a mají krásná zdravá miminka. A jestli budeš od toho dr odcházet,tak se s ním patřičně rozluč,nejlíp kdyby šel partner s tebou,tohle si nikdo nemůže dovolit...

basimka
6. zář 2011

@misi.21 dakujem za podporu. Moj muz ho nenavidi je alergicky na neho. Mam jeden mensi problem ten doktor je moj sef a ja nechcem potom zostat bez prace,ale hlavne je ze uz som sa rozhodla ze ho zmenim ja som dnes uplne hotova, v zivote by ma nenapadlo ze takto dopadnem.Pred 7 rokmi som vazila 140 kil a v behu 5 mesiacou som schudla na 86 kil a potom uz ani deko,ale zmena prace a vobec ani neviem potom som rok bola nezamestnana a vaha sa my vysplhala na 130kil, a teraz mam 114 a neviem schudnut doktor mi povedal ze pre mna je vhodna len zelenina podla krvy mi zostavili dietu ale ani sa to nepohlo za mesiac tak uz len sport po porode inac to nevyriesim. som s tej mojej vahy zufala.

smoulinka.ciko
6. zář 2011

No tak oto to je horší, jestli to je tvůj šéf, tím tuplem by si to neměl dovolit 😠 Jestli jsem to dobře pochopila, tak jsi zdrav. sestra, tak by jsi neměla mít nějak zásadní problém s místem, pokud by tě náhodou přece jen propustil, ne?

basimka
6. zář 2011

@smoulinka.ciko ja nie som zdravotna sestra ale hlavna kontrolorka chodu zdravotnickych zariadeni a problem z miestom nemam problem ale ak by ma prepustil tak nedostanem rodicovsky prispevok a to je problem lebo je to 3000 euro.

z359
7. zář 2011

Vím, že už tu kdysi jedna holka řešila, že jí i tady v ČR dr. vynadal, že je tlustá a to měla taky jen kolem 110kg, takže to není jen u vás, ale opravdu bych odešla, protože nervy nejsou v těhotenství vůbec dobré, určitě ta neříká každý dr. je to různé. Myslím, že nejde u nadváhy ani tak o strach z potratu, ale z komplikací spojených s porodem :o(, ale neslyšela jsm o nikom, že by je měl :o). Mojí maminku, když čekala mě a bráchu před 26lety, (nevěděli, že budeme 2 :o)), tak jí dr. nechali před porodem chodit po schodech, aby něco zhubla :o(, to je krtý a to měla 96kg před otěhotněním, přibrala 17kg a když jsme se narodili, tak jí řekli, to jste ale nabrala celkem málo, na to, že jste čekala dvojčata, to je děs, a to mamce bylo 37let, takže to není ani dobou ani ničím takovým, záleží prostě na dr.

z359
7. zář 2011

Ale v případě, že je to šéf, tak bych se nehádala a jen bych odešla k jinému dr. :o)

basimka
7. zář 2011

@z359 No ved ja sa nechcem hadat len si teraz pockam na testy ako dopadnu podla toho sa zariadim,ale v kazdom pripade odidem k mojej byvalej doktorke. Bola som pekne blba ze som od nej odisla ona nikdy nekricala.

dilemma
7. zář 2011

Ahooooooooj Holky !!!!

Tak sme rada ze se udelala nejaka mystnost pro trosku baculatejsi maminky🙂
Ja myslela ze tu nic takovyho neni a delala sme si strost ze jsme jedina:(

smoulinka.ciko
7. zář 2011

Dilemma neboj opravdu jedina nejsi 🙂 Je tu i téma.... těhulky xxl nebo něco takovýho. No ja při prvním těhu nevěděla o koníkovi, tak to tu sjíždím teďkom..... A je to fakt dobrý, můžeš si vklidu pokecat s někým kdo je v takový situaci jako ty a to nejen ohledně váhy v těhu 🙂

z359
7. zář 2011

jj, já tu v těhu trávila spousty času :o), s dvojčátky jsem měla moc a moc otázek a tak jsme se i uklidňovali s holkama navzájem, že to zvládneme :o), je to vážně super web :o)

dilemma
8. zář 2011

@smoulinka.ciko no ja o prvnim tehu taky nevedela o zadnym konikovy ani podobnych webech o materstvi takze sme si mela s kym pokecat zato ted si to uzivam a sjizdim to tady taky:D

dilemma
8. zář 2011

@z359 juu ty mas dvojcatka?🙂 to je krasa teda🙂 zavidim🙂 ja vzdy obdivuji nekeoho kdo ma dvojcatka🙂

dilemma
8. zář 2011

Ahoj holky uz sem tady zase:D no ja jdu zitra na prvni utz tak jsme strasne zvedava co mi tam rekne ale zaroven se bojim jestli je vsechno v poradku☹ snad to do zitra s nervozitou prezijeme🙂
Jinak teda pri prvnim tehu jsme vazila 91 a pribrala jsme 25kd nejak v porodnici zustaly jen 7kg a zbytek mi zustalo a k tomu sem do tech dvou let zase pribrala 5kilo takze zadna slava:( sem z toho na nervy ale az ted kdyz sme tehotna podruhy tak sme se vazila a zhubla sme za tyden 2kg:D a to nezvracim tak porad premyslim jak je to mozny? a doufam teda ze uz nepriberu tak hodne jako v prvnim tehuleti:( mate taky nektera takovy podobny problem 😖 😠

basimka
8. zář 2011

@dilemma Tak ja neviem ake je to priberat v tehotenstve lebo toto je moje prve a ani nepriberam a ani nechudnem.Je zaujimave ze mam brucho nafuknute ako balon a to som este len v 10 tt a nepribrala som este stale mam 114 ale chcela by som schudnut aj pocas tehotenstva.

dilemma
8. zář 2011

@basimka o tom sem mluvila z doktorem a oni to nedoporuci a take nedoporuciju se ani moc prejidat pry tech 10kilo je uplne normalnich u tehotenstvi takze tezko rict ale vzdy sem se ridila radeji priberu a miminko bude v poradku nez abych drzela dietu a mela na prd tehotenstvi ale taky jsme na zacatku zitra jdu poprve k doktorovy a taky mam stale nafoukle bricho a docela i tvrde je to divne ale j to tak..

basimka
8. zář 2011

@dilemma Ja zijem na Kypre a ked idem k doktorovi tak stale krici a posiela ma k dietologovy aby som schudla lebo on sa boji ze ta moja obezita zabije moje dieta. Ja vobec nezvracam len ma napinalo ale teraz nic,ja sa snazim jest samu zeleninu a ziaden chlieb len kura a ryby,nesladim a ani nejem sladke takze neviem a dufam ze nepriberem,ked neschudnem tak nech mi vaha zostane takato

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru