Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

matysekk
27. zář 2010

@pajmou Dneska jsem byla s přítelem na obědě.Dali jsme si svíčkovou.Pak jsem udělala velký nákup a už jsem neměla sílu ten nákup ani uklidit.Tak jsme zaúkolovala syna a jak jsem lehla tak bylo po mě.Tři hodiny jsem spala.To zas budu v noci ponocovat. 🙂
Podle toho,že se mimčo dneska moc nezývalo tak budeme v noci ponocovat dva. 😀

matysekk
27. zář 2010

@kamisek2000 už jsem začala na záchod lítat i přes den,do hodiny musím tak dvakrát ☹ Ale to asi dělá to počasí.
Mimčo už se probudilo,mám pocit,že ho cítím na obou stranách.

pajmou
27. zář 2010

@matysekk Vždycky když jsi mrnětem nejsem jistá kde je a co dělá, mám naslouchátko 🙂a hned se mi neschová 🙂

matysekk
27. zář 2010

@pajmou to je nějaká vymoženost.Pouč mě,kde se dá sehnat.Taky jsem četla,že je nějaký přístroj,který kontroluje srdíčko.

pajmou
27. zář 2010

Mám angelsounds, byl už požitý, takže ne moc drahý.

kamisek2000
27. zář 2010

@pajmou kocarek uz mam davno... 🙂 i jsem ho tu myslim ukazovala🙂 🙂
@matysekk to ja pres den uz ani neresim😀 😀 dneska chodim od 12 po pul hodine... to zas bude noc... 🙂

Jinak normalne mne dneska tak boli mezi nohama.. ja kdybych mela vevnitr zarazeny buh vi co:( fakt docela bolest, ale brisko nebo nic jinyho neboli... tak jestli se mi roztahuje deloha nebo nevim... :(

pajmou
27. zář 2010

@kamisek2000 To je, to co mi začalo minulý týden, děsná řezavá bolest, prý děloha.Jenže já nemohla ani sedět.Celej den jsem ležela, tak ať tě to brzy přejde, mě teď občas píchne taky, ale není to tak děsné.

kamisek2000
27. zář 2010

@pajmou mne to boli kdyz vstavam, nebi kdyz jdu tak nez se rozejdu... nebo kdyz nejak vic roztahnu nohy.. 🙂 treba kdyz se zvedam z gauce nebo tak🙂 🙂

matysekk
28. zář 2010

@pajmou ahoj.,děkuju.Bude to určitě hodně užitečná pomůcka.Pořídm si ji.

matysekk
28. zář 2010

přeji Vše hezký den.Hezký moc není aspoň tady už třetí den prší ☹ ,ale snad bude. 🙂 🙂 🙂 🙂
@kamisek2000 dneska byl budíček ve čtyři a pak jsem chodila přesně po půl hodině a to jsem snídala jen jogurt.Nevím jestli mám o tom říct doktorce asi mě děloha tlačí na močový měchýř.Měla jsem s tím problémy i dřív,ale teď je to zážitek.Ale na druhou stranu si říkám,že je to možná lepší než abych otěkala.

kamisek2000
28. zář 2010

@matysekk Ono v tehu chodis vis no... 🙂 A cim budem vetsi tt tim horsi to bude😀 😀 Uz se na to vylozene tesim... 😀 Ale za toho prcka mi to stoji... 🙂) 🙂)
S tim pocasim je to des, tady taky furt prsi, to nemuzes ani poradne nic delat... tak jsem se pustila dneska konecne do prani... 🙂

pajmou
28. zář 2010

@kamisek2000 Jj tak u mě úplně stejně.Ráno jsem se sem vůbec nemohla přihlásit, furt to padalo.Jak jste se měly?Já byla s manželem něco nakupovat pro mimi a teď padnul, vypadá to na chřipku...tak snad odolám

kamisek2000
28. zář 2010

@pajmou ahojky, ja dneska vcelku ok, sice jsme byli doma, ale docela to uteklo.. 🙂 varila jsem, prala atd.. 🙂 manza jede za chvili na florbal tak tu budu sama:( Mi prijede az pak nekdy v pul 11...
Jinak ok.... 🙂 tak snad neomarodis no.. 🙂 drz se🙂 🙂

kukulinka
28. zář 2010

čauky holky, já ráno prala, vařila smažák, pak koukala na pohádku a pak jsme byli u našich na návštěvě. Zítra před polednem jdu do poradny, no, jsem zvědavá, co zase bude 🙂. Pak hned písnu. Zkoušeli jsme teď stavět cestovní postýlku, no nemohli jsme jí zpátky rozložit, se nám tam něco seknulo, ale po půl hodině si nechala mrcha jedna říct!!Už jsme se u toho málem hádali.... 😅

pajmou
28. zář 2010

@kamisek2000 Díky, snad ne...

pajmou
29. zář 2010

Ahoj holky, ať máte hezký den, já makam, ale za 2hod jedu do bazíku 🙂

kamisek2000
29. zář 2010

@kukulinka tak jak jsme dopadli?🙂

kukulinka
29. zář 2010

@kamisek2000 ahojky, docela dobrý. Dostala jsem lístek na korunky, tak uvidíme, co pošlou. Jinak jsem na +17kg a neřekl ani slovo, viděl moje oteklý nožky a říkal, že jestli to bude za dva týdny (to jdu k němu do poradny a bude mi dělat ten UTZ) horší, jdu zase do špitálu, no fakt super. A sestra mi zase naměřila vysokej tlak hned po příchodu a po chvilce byl zase dobrej, tak dr nadával, že mi má měřit až když je na mě řada, vzala mě totiž dřív, no, co já s tím? říkala jsem jí to a nenechá si to vysvětlit.....

dendasek
29. zář 2010

Ahojky holky,
muzu se k vam pridat?? 🙂

kukulinka
29. zář 2010

@dendasek ahojky, jasně, že můžeš, jak se vede?

pajmou
29. zář 2010

@dendasek To je jasný těhule 😀

dendasek
29. zář 2010

Ahojky..dekuju🙂

kukulinka: docela to ujde..jen bych porad spala🙂 a to pocasi k tomu uplne svadi. Jak se vede tobe?? Uz to mas docela za par🙂

pajmou: no uz to tak bude..v dubnu budeme ctyri🙂

pajmou
29. zář 2010

@dendasek Máš krásnou holčičiku, no má být po kom 🙂 a co myslíš zase holka??

kukulinka
29. zář 2010

@dendasek já se mám docela dobře, i když jsem doma na marodním, přečti si to v mém fotoblogu, prošla jsem si amniocentézou a teď trpím na otoky. jj, je to docela za pár, letí to jako voda .-). Už se na miminko moc těším, je to docela fuška to tahat 🙂.

dendasek
29. zář 2010

pajmou: no..me je to jedno, hlavne zdravicko..🙂 Manzel by chtel kluka, jako kazdy chlap, tak uvidime..co se nam za cas vyklube🙂 Co by jsi chtela ty??

kukulinka: jdu se podivat 😉
Tak hlavne, ze miminko je v poradku..to muselo byt silene cekat co a jak. ☹ Opravdu to nejdulezitejsi je zdravicko. 😉
Ja jsem mela nervy min. tyden..nejak se nam nechtelo ukazat srdicko..dr. nam dal jeste tyden a po tydnu cekani zacalo bit..to jsem byla uz v 9+4tt. Strasne jsem se bala, ze o mimi prijdeme.

Odkud holky jste?

kukulinka
29. zář 2010

@dendasek Já bydlím kousek od Kladna v jedné vesničce 🙂. Jojo, nervy to byly hrozné, ale díky bohu je Pepíček v pořádku.

dendasek
29. zář 2010

kukulinka: presne tak🙂
Prave jsem koukala, ze v pasu mas uvedene Kladno..ja jsem bydlela s manzelem v Rakovniku🙂
Jinak ja jsem taky doma..Eli chodi do skolky,jen ted je doma protoze je nachlazena.

kamisek2000
29. zář 2010

@kukulinka to jdes taky toho 13.?? 🙂 V kolik jdes?🙂 Ja v 8.30.. 🙂 Taky mi bude delat utz.. tak se moc tesim... 🙂 Snad nam toho kluka potvrdi😀

@dendasek Ahojky🙂 Ja jsem taky z Kladna🙂 Hlavne ze se srdicko ukazalo, a vse je v poradku🙂 🙂 A stim spanim jsme na tom stejne taky bych porad spala🙂 LIna jsem, nic me delat nebavi... 🙂 A to doma je takovy prace🙂

dendasek
29. zář 2010

kamisek: ahojky🙂
No byl to sileny tyden..ale je to za nama a srdicko krasne bije..mame i dvd..postupne bude dr. natacet kazdou poradnu. Elisce musim skoro kazdy den poustet mimi🙂
To mi povidej..ja jsem "lin" nejvetsi..mam tady dve mega kupy pradla a nikoho kdo by je vyzehlil.
Jinak my ted momentalne bydlime v Karvine.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru