• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu podle ultrazvuku a menzesu se dost liší

26. dubna 2013 
@gepe me to prave stve, prvniho syna jsem rodla presne podle ovulace a ted se trochu bojim, aby to ze je dle uzt o tyden starsi nez ve skutecnosti nezkreslilo dalsi vysetresni (tripple testy,screening a uzt) a taky aby me pak v porodnici nepopotahovali, ze prenasim, kdyz ve skutecnosti nebudu:frowning2:
31. bře 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem po IVF, takže přesně vím den oplodnění. V CARu mi to vždy vycházelo a když jsem byla předána do péče gynekologa, tak najednou je miminko o 9 dní menší. Termín porodu dle menzesu je na 19. 11., dle UTZ mi ještě nestanovil, prý až ve 14tt, kdy půjdu na screaning. před týdnem jsem byla 9+1, dle UTZ 7+6. Podle doktora prý vše v pořádku a uvidíme prý za měsíc (nyní za 3 týdny), zda miminko vyroste a bude odpovídat oplodnění. Jsem teď na nervy a bojím se, aby bylo vše ok. Hlavně, aby se miminko nezastavilo ve vývoji úplně.
U malého, taky po IVF, my vše sedělo od začátku do konce.
26. dub 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem holky s malou měla TP totožný jak podle MS tak podle utz a Naty se narodila 8 dní před TP. Teď mám podle MS 6.7 podle 1. utz 8.7 a ve 20. tt mi říkali, že je o týden menší takže tak okolo toho 13.7, takže já uvidím :grinning:
26. dub 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajuska87, akorát nás tím stresují, co?
26. dub 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e tak lehce :slight_smile:, spíše mi to trošku vadí, že nevím jestli manžel bude se mnou, protože dělá na směny
26. dub 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajuska87, až to na tebe přijde, tak zavoláš manžela do práce a on má ten den, kdy rodíš ze zákona volno. Může odejít kdykoliv, jen řekne, že manželka rodí :slight_smile:
26. dub 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e to sice ano,ale pokud bude mít noční a nebo denní o víkendu tak slouží sám v práci (výpravčí) a musí ho někdo vystřídat, je to tam takový komplikovanější aby někdo vůbec mohl
26. dub 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajuska87, aha, ale naštěstí první porod není rychlý, trvá několik hodin, takže by záskok určitě sehnal. Neboj se, uvidíš, že bude u porodu s tebou :slight_smile:
26. dub 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e já nebudu rodit po prvé :slight_smile:, první porod mi trval od prasknutí vody po narození cca 8 hodin
26. dub 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajuska87, aha, tak to je jiná. V tom případě uvidíte.
26. dub 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek