Test pozitivní, z krve zjištěno těhotenství. Na UTZ nic

snilek1
13. únor 2011

podle posledni menstruace bych mela byt 4 tt a par dni.tehotensky test je positivni podle krve bylo zjisteno tehotenstvi HCG bylo 1743 ale na UZV nebylo nic nalezeno.V obdobi kdy jsem mela dostat menstruaci jsem mirne spinila,od te doby nic ani se nejevi zadne bolesti ci jine priznaky mimodelozniho tehotenstvi ale presto byla diagnoza stanovena diky tomu ze na UZV nic nenasli mate s tim nektera nejake zkusenosti?

sara88
13. únor 2011

a kdy jsi byla na utz, ještě bych počkala, třeba byla dýl ovu
my se snažíme a kdyby to vyšlo ta bych podle poslední MS byla ve 4tt za dva dny a to ovulka byla před 3 dny a pochybuji, že by bylo něco vidět na utz , ale nevím, taky v tom ještě tápu

denousek
1. bře 2011

ahoj holky jsem 46DC (14 dni spozdeni ms) 18DC dle ovu testi byla ovulka... vcera jsem mela HCG pouze 92 - zitra me ceka kontrolni odber..bolesti nemam nespinim,muze to byt mimodelozni tehu?mám jeste sanci na normalni tehotenstvi?diky
muzete mi pisnout prosim ip?sem uz nejde nic vlozit teda ode me ale klidne mi muzete odpovedet i sem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru